Plastika vs staklo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Ko ide zbog muzeja nek ne fuma ili nek fuma smeće i dobro i pogotovo u današnje vrijeme interneta;),kao i lijenčine kaj dođu na forum pa im se neda niš potražit neg sam linkove traži:D.Ne kažem ja da se ne slažem sa tobom nego tko hoče može nači brutalno fino!:drull:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
da nepricam kako i odakle znam al istina je sve sto si rekao.
Reci...zasto je to problem:thumb:

De rokerij,Bluebird,bulldog...dali se u njima prodaje kriminalizirana,spricana,losa Trava?
@chika Bika
Cinjenica je da odredeni lobiji plasiraju vijesti da se u Coffeshopovima prodaje Trava iz opisa gore navedenog...ja tvrdim drugacije jer poznajem vlasnika Coffeshopa i kad sam mu ja osobno rekao nesto ajmo reci "nelegalno"skoro smo prestali biti prijatelji.Covijek se naljutio...al bas jako..Ugl.ne slazem se da nemaju uvid u uzgoj,daje im se kada god hocu otici vidjeti kako se uzgaja i sta kupuju.Dali oni sami na svoju ruku nesto foliraju...ima i toga.Ali generalno pricati da je neuredna prica oko coffeshopova po pitanju birokracije u Nizozemskoj je ravna cinjenici da je zemlja ravna..

Dobro ja znam da je Trava gore ilegalna tj. nije legalna...sve jasno..medutim,kod njih kriminal rade Balkanci,a Nizozemci narucuju...to stoji...ali Coffe shopovi..hmmm...nije to bas "kupiti par kila"i plasirati unutar shopova,tu se nebi slozio...to nisu shopovi na glasu..
Druga stvar...dopustaju 5 biljki...to stoji..totalno drugaciji zakon je za firmu koja se bavi uzgojem Cannabisa..kao i svugdje u svijetu..

znaci cim zavrsi grow to ide u prodaju , mjenja se lokacija i ide se growat na drugo mjesto bla bla

E ovo je druze bas bla,bla...ako pricas o ljudima koji se bave prizvodnjom i prodajom Cannabisa Coffeshopovima:thumb:
I da...slazem se da se tako radi al u kriminalu,ne u sredenom sistemu uzgoja Cannabisa u medicinske,rekreaktivne svrhe..
Znaci,ovo je konverzacija,razgovor...nema ljutnje:thumb::thumb:
 
Poslednja izmena:

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Bro i meni kad bi reko da nekucam svaki racun u radnji, izbacio bi te iz nje. Iako nekucam svaki racun :D btw sad citam opet( posto sam i zaboravio malo o cemu je rec :D) i dalje ne kontam sta nije istina? :D Da. Nekazem ja da si i ti nesto pogresno rekao :D i tu ima istine. Meni je trip da mozemo diskutovati do sutra. Al mislim da mi ustvari i nemamo pojma sta i kako rade.
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Neizdavanje racuna i neplacanje poreza u sredenim drzavama je kriminal.Jedino kod nas je to "usluga prijatelju",a to sto ce tebe zakinuti posto ti placas porez od place.. o tome malo tko razmislja...Istambulska konvencija je zanimljivija narodu:D
Nego...plastika ili staklo...meni svejedno;):thumb:
Ajmo dalje..motam Green crack..:smoke:
 

chika Bika

Aktivan Član
10.10.2016
48
299
53
36
totalni offtopic :)
neznam po cemu si zakljucio da sam ikad naljutio , po meni je ovo vise diskusija nego razgovor al ajde :)
ovo je vec treci puta da ponavljam da sigurno poznatiji brandovi kao sto si naveo cofeeshopove gore nerade fusheve kao manji i nepoznatiji , pogotovo pred cupove i sajmove itd , ali isto imaju svakakve trave u ponudi , mogu ti iz prve ruke rec da sam u bulldogu kupio totalno sranje od white widowa nemoze se usporedit s najlosijom travom iz recimo yanksa koji nije u Damu , a da nepricam kolko sam ju platio....bulldog je obicna komercijala od shopa koji dovodi snoop dogga , rihannu itd praveci sebi reklamu a i pozicija mu je da ga nemozes izbjec kad dodes sa central stationa u red light, pa oni cak imaju u ponudi "thai stick" , cuj thai stick , znaci najlosija krdza od outdoora tako sta lose ni albanci jos nisu proizveli :)
ocu rec poznatih i stvarno kvalitetnih shopova u damu mozes nabrojat na prste ruku i jedne noge , gdje su vlasnici stvarno ljubitelji vutre i razumije se u ono sta kupuju i prodaju ili proizvode....moras znat da je vlasniku cofeeshopa ipak na prvom mjestu zarada a ne strast prema biljkama ili statijaznam.
sto se tice birokracije slazem se da su niskozemci poprilicni birokrate , ali sam zakon je kak oni kazu grey area , sto samo po sebi nema veze s birokracijom da ne mjesamo ta 2 pojma

stvarno neznam odakle ti to da imaju firme koje sad kanabis u nizozemskoj prvi put cujem za to ako bi mi mogao poslat neki link ili bar izvor informacije... jer citam da se o tome prica tek zadnjih 6 mj ili godinu dana. kao da bi se nadzirao uzgoj nesto kao americki model.
a sto se tice toga da imaju uvid u sta kupuju tokom uzgoja , nevjerujem , jedino ako sami uzgajaju za sebe , ima i dosta takvih shopova i oni i imaju najbolju travu. naravno da svi shopovi imaju uvid u ono sto kupuju ali ne tokom uzgoja vec gotove robe i ozbiljniji shopovi naravno da i laboratorijski tesiraju ono sto kupuju...

nemam se namjeru s nekim prepirat ili ljutit kak ti kazes , sve sto pisem govorim iz sad vec 10 godisnjeg iskustva putovanja po toj krasnoj zemlji i sve sto govorim pisem iskustva iz prve ruke , obisao vise desetina shopova , neznam ni ja kolko , bio uzduz i poprijeko u desetak manjih gradova i svim vecima , pricao s vlasnicima , zaposlenicima , lokalcima tako da stojim iza onog sto govorim. kada sam jednom pricao sa jednim vlasnikom shopa u nijmegenu rekao mi je da bi bilo odlicno kada bi oni mogli nadzirat proizvodnju , legalno naravno , sto neznaci da neki to i nerade....
a sad oce meni neko vjerovat ili nece , slozit se , ili ne to je vec njegova odluka niti to mene na kraju krajeva zanima, pisem informativno i edukativno a ne s namjerom da se vrijedamo ili neznam sta ako je to neko tako protumacio , jbg
pozdrav i zivili!
 

chika Bika

Aktivan Član
10.10.2016
48
299
53
36
zar nije buldog na lajden placu?
:)
ima vise , prvi originalni je u red lightu u samom centru u srcu ajmo rec :D

Ima ih valjda na nekoliko mesta? Zar za njega netreba licna da si iz holand ili je to bilo davno ili sam ja nesto pobrkao :D
nes si pobrko wietpass se provodio ,bubnit cu sad od 2013 do 2015 nisam siguran , ali samo 3 juzne pokrajine, amsterdam nije bio obuhvacen u tom eksperimentu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ceracki Mustang

chika Bika

Aktivan Član
10.10.2016
48
299
53
36
Neizdavanje racuna i neplacanje poreza u sredenim drzavama je kriminal.Jedino kod nas je to "usluga prijatelju",a to sto ce tebe zakinuti posto ti placas porez od place.. o tome malo tko razmislja...Istambulska konvencija je zanimljivija narodu:D
Nego...plastika ili staklo...meni svejedno;):thumb:
Ajmo dalje..motam Green crack..:smoke:

istanbulska konvencija je jos jedna fora za odvracanje pozornosti i nemogu vjerovat da se prosvjeduje protiv toga a da drugi kopaju po kontejnerima...valjda su svi koji su bili bez posla otisli van pa samo uhljebi prosvjeduju , dokle ce vise ovi na vlasti uspjesno prodavat fore ljudima to mi nije jasno , pa jel smo tolke ovce majku mu!
kada sam otisao zivit van hrvatske skuzio sam da smo mi balkanci poprilicno iskompleksirani i mislimo da se samo najgore stvari dogadaju kod nas , vjeruj mi i u kako ti kazes sredenim drzavama , bilo to na "zapadu" ili bilo gdje na svijetu ima svega toga kao i kod nas ... imas korupcije i neplacanja poreza i neizdavanja racuna i u italiji ,svicarskoj , nikaragvi , gvineji bisao ,kazahstanu i sad-u. trebamo mi gledat u svoje dvoriste í kako da nama bude bolje a ne uvijek mislit da je negdje dalje sve uredeno a kod nas divlji zapad.
a valjda ce nam uvijek i biti tako dokle god budemo razmisljali ma nek sam spalio og kush sa gnojivom samo nek komsiji crkne gorilla glue :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trubabuba