Pljuga iz grindera

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
I eto tako sjedim i stružem. Imam čak i ćakijicu koja je namijenjena isključivo za ovaj grinder. Vrlo vjerojatno oni od Vas koji koriste grinder za usitnjavanje vutre prije motanja znaju da se nakon određenog vremena u grinderu napravi naslaga crne boje koju je moguće ostrugati, odbiti, ili kako god, uglavnom odvojiti od površine na kojoj se nalazi i zabambalit. Upravo je to ono sto se trenutno desava. Također, oni koji imaju grinder vrlo vjerojatno znaju da ovakve pljuge definitivno nisu usporedive s niti jednom drugom. Kalibracija i baždarenje definitivno budu nulirani.

Pišem ovaj post i zastanem, mislio sam na sekund, vjerojatno je bilo duze malo. Tilt mi se desava, jednostavno se izgubio. Zaboravio sam u kojoj sam uopce temi. Drugačiji sam plan imao. Pricam u trenutku poslije toga na telefon i u razgovoru opet tilt. Desio se tren tišine i zastalo je sve. Pa i tako moja memorija s kim uopce razgovaram. Pa sam par puta rekao "halo, halo" kao da se gubi signal ne bi li netko s druge strane progovorio. Međutim prije nego je progovorio sam skuzio s kim pricam jer sam se sjetio sta sam pricao u biti. Uglavnom, vjerujem da ce jos barem 2 sata biti veselo. U krpe cim krene pustat :D

Završavam razgovor i vracam se u temu. I pocinje stekati vutra radio. Otvorim drugi tab, kliknem radio opet ne radi. Ma reko sigurno moram resetirati browser kuki ovo ono. I ni pet ni šest zatvorim ga. Presjeklo me. Kontam, u "inkognito" modu sam, inace ne pamti nista nece sigurno upamtiti ni sta sam ovdje pisao. Međutim radi. Tako da eto testa i za to. Uff...

Ukratko, zapisati ću ovdje svoja iskustva s pljugama iz grindera. Grinderaši možete dobaciti koju :D

2015-02-17 21.07.22.jpg
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Nemoj ALU pušiti.

Ja uzmem lepo benzin za čišćenje, PVC posudu, operemo Laganini grinder,
Izvadis lep, čist grinder van.
U posudu gdje si prao grinder, izmrvim par grama trima, gnjecim lagano
drvenim štapom do 10 min. Malo po malo. Procjedim i u tekućinu stavim
tobak za motanje. Za 2-3 cigarete. Premjesam i pokrijemo gazom.
Stavim na prozračni mjesto. Kada benzin izpari zamotam cigaretu i
počinje :banana123:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: teky83 and d@ni

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Bizzzo sad si me sjetio da i ja pogledam u svoj grinder, nisam gledo ispod sita od kad sam skinio grow, a prije sam ga redovito praznio i cistio :D
dim mi je uvijek bio dobar, neznas nikad sta da ocekujes kad :spliff:

edit: evo kakvo je stanje kod mene ispod sita :D nisam imo jos nikad ni priblizno toliko hehe moram to probat zapalit, super sto si me sjetio. Eto jos jedna od prednosti kad growas, cak se ni nesjetis pogledat ispod sita na grinderu... :D:razvaljen::
20150217_224532.jpg
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Ovdje se radi samo o onima iz grindera. I generalno o onome sto se nalazi dole u grinderu. Ujedno i o iskustvu s istim pljugama. Ako nicijim drugim onda mojim. :D

edit:

@CilI Jebe me to da, medjutim koliko aluminija unosim u tijelo samo preko sticka za ispod pazuha ovo je nista. Generalno si u pravu i trebao sam to istaknuti da se ne preporuca. Medjutim ova tvoja metoda zahtjeva podosta akcije :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
E to ti ja pricam. :D Bogami skupilo se uff. Zapali pa napisi ovdje sta se desava. Ja kakavu god travu da pusio, koliko god sta god kad zapalim to iz grindera ludnica. Najjace je kad nema potrebe za struganjem neko vrijeme pa prodje 4-5-6 različitih vrsta. Auf.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
To je ta situacija. Gledas u nju, pijes ju, ona pije tebe. A u biti se nista ne desava.

Ovaj grinder radi zanimljivu stvar. S obzirom da ima poprilicno veliku brzinu, nakon grindanja s njim u poklopcu ostaje cisti bijeli prah. Poklonio sam ga neznam gdje je sada medjutim vec si ga 10 dana ne mogu izbiti iz glave. Sve mi se cini da ce sjesti uskoro. 5 $ bez baterija :D

Unique-Flashlight-Shaped-3-AAA-Batteries-Powered-ElecGrinder-Blue-6348392497282237501.JPG
 
01.11.2014
31
48
18
Nikad nisam razmišljao o jačini te prašine, ali znam da me svaki puta izrešeta mladog majmuna. Ja obično tu prašinu bacim u papir za pečnje i prođem par puta s vrućom peglom prek njega da postane gumen. Meni je to nešto najfinije za pušiti, mislim obožavam hash, ali ovo iz grindera bude stvarno ubojito :gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.293
143
Evo ljudi da bacim nešto korisno, za sve ljubitelje magicne prasine :D
Uglavnom, mislim da je ovo dobra stvar da se trim iskoristi na najbrutalniji moguci nacin, izvolite kolege :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and bakalula