Pljuga iz grindera

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.293
143
dobra je šema stvarno, ako nisi u prilici kupiti suhi led, sta je inace tesko nabavit. improviziraj sa aparatom za gasenje pozara, ali ne onaj sa prahom, vec sa ugljičnim dioksidom (Co2) stavi cijev u jastucnicu i raspali, samo ruke drzi podalje od toga jer je -72 stupnja. pozdrav :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Kani se aparata i takvih kombinacija. :D Ide i s normalnim ledom, isprobano. Magična prašina FTW, cuvao bi ju duze, medjutim tko mi kriv. :D Cekamo slijedeci smokereport prašine :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.293
143
a moze ic i sa normalnim ledom, ali ovo je na -72 stupnja pa se izvuce najlipse moguce iz trima :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
I tako koliko god situacija kad ribam grinder ne obećava ova pljuga je razarač. I tako u turbulencijama koje se desavaju i bez ove pljuge palim i prakticki instant nakon 40 sekundi osjećam lupanje. U glavi ili u plućima ili gdje lupa pojma nemam? Okrenio sam se 2 puta dok sam napisao ove dvije recenice gore ne bi li mozda uhvatio to nesto sto lupa, kad ono iza mene zid. I na zidu poruka. "Leave your worries behind, go out and play". Majke mi, piše na bijelim pločicama. I to napisala kolegina žena. Pločice su inace bijele, međutim ložim u ovoj prostoriji. A s obzirom da ložim a ujedno i duvam, te pločice su obrisane do sada samo jednom, djelomično. Nisam niti skužio šta se dešava dok se jednom slucajno mokrom rukom nisam naslonio. I ostao otisak.

Međutim, bio sam na nekoj drugoj priči. "Go out and play" kaže. Šta to uopce znaci? Idi van i igraj se? S čim da se igram? Zašto je nužno ići van? Sunce, definitivno. Nosi i dalje, moraš biti momčina za ishendlat. Tu završavam. I podpaljujem dalje. Sjest ce i neki edit sve mi se čini.

2015-04-14 19.50.59.jpg 2015-04-14 19.52.39.jpg 2015-04-14 20.32.54.jpg 2015-04-14 20.39.52.jpg
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Pokušavam doći do riječi. Međutim, bez riječi sam i dalje. Stoji pola pljuge u pepeljari, nisam voljan uzeti ju jos sigurno 10 minuta. Pada mi na pamet zapaliti cigaru i krenem ju motati, ali shvatim da ne da mi ne treba cigara nego mi ne treba bas nista. I tako sjedis i imas osjecaj da ti ne treba nista. Pa se zapitam da li je on dobar ili je los? Da li iste osjecaje dozivljavaju i ljudi koji zive u pustinji recimo? Eskimi? Neki dan sam se nasmijao, kaže, da li ste ikada vidjeli nesretnog vlasnika mladog pingvina? NISTE? Kupite si malog pingvina. Poanta je tu, da li je vidio identično? Razmisljao sam isto tako i o bojama, mirisima, okusima. Uzmeš bibera malo na jezik, uff, peče, ljuto. Šta znači uopće da je nešto ljuto? Kako možemo znati da osjećamo identično? Nikad nitko nije snimio kako ta ljutina izgleda. Pa da ju može usporediti. Isto je i s bojama. Ja vidim zeleno. TI vidiš zeleno? Ali šta je to uopće zelena boja. Da li ja i ti vidio zelenu boju identično? "Do kraja sam i zaboravio šta sam htio reći. Sve se iskrivilo u krivudavoj Ilici..."

Sjetio sam se dok sam tražio di je slika. Pljuga iz grindera penetrira i kroz kevlar. Nije bitno šta ste prije zapalili, da li pijete kavu, hoćete li jesti poslije nje. Penetrira!

2015-04-14 21.50.26.jpg