Pljuga me ne radi kada koristim ulje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Da podelim nesto sa ostalima..
Indike samo imam.
Imam cudan problem, ali i verovatno logican. Naime, ulje koritim 7 dana, uvece u 22h, 3 pirincane doze. Sutradan ulje prestane da radi, i kada hocu uvece da zapalim pljugu, jednostavno se ne desava nista, bez obzira na dobro napakovanu dzidzu. Ali nista, kao da sam cist duvan sam pusio. :)
Cenim da je to od konzumacije ulja koje drugacije radi i oralno uzeto zna da ostane u krvi danima. To mi jedini logican razlog zasto me sprava ne radi vise.
Pre ulja nije bilo tako, jox me je radio kako treba, 1gr me drzi 3 sata popusim sam i kez ne skidam. Pred spavanje sam uzimao i vise od 2gr dnevno bez problema.
Evo ne pusim 7 dana, a veceras necu ni ulje uzeti.

Jel imao neko slicno iskustvo?
 
23.03.2014
99
147
43
tolika tolerancija za 2. nedelje,ja pljugam 5 godina aktivno i primecujem toleranciju al i dalje umem da se unistim... ulje nisam koristio... i takooo odo ja u off...:razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
O da, pusio sam 8 meseci svakodnevno, ali otkad sam poceo da uzimam i ulje, pljugu ne osetim.
Tako da cu da batalim neko vreme..
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
to ovisi o strainu, neki ne stvaraju toleranciju tako brzo. ne znam zašto ali tako je, zanimljiva pojava.
no u ovom konkretnom slučaju nije do toga, kolega se šokirao uljem koje drugačije djeluje i čiji se efekti osjećaju još dan-dva kasnije, a tolerancija se ne spušta malo dulje pa bar 10 dana nema smisla pušiti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp and changadmt

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Mene je domaćica iz outa na početku pravo dobro pucala. Kako su dani prolazili ja sam povećavavao broj buksni sa 2 na 3 pa na 4 - 5. Sve mi je trebalo više, jer me sve manje pucalo. Na kraju sam smanjio i količinu duhana u joji, gotovo da su bili čistaci. Tolerancije se i pored toga povećavala. Sinoć sam ispušio 3 komada sam. Prvi sam ko i osjetio, ali od druga dva me samo glava zabolila. Mislim da je razlog što se puši ista điđa, jer kada sam neki dan presjekao sa čokoladim skankom pravo me je opralo i mozak kao da je utrnuo. Mislim da se i pored tolerancije čovjek navikne na isti osjećaj napušenosti (isti strain), tj. postane ti normalno da si u takvom stanju. Mislim da je vrijeme da se malo povuče ručna, samo jedan mali đoks prije spavanja.:D
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Moje iskustvo; jedno 40-tak minuta nakon uzimanja ulja zapalim i to me ušuta dok ulje počne djelovati, nakon toga tulum :let:
Par puta sam se zeznuo i zapalio kad me ulje već pralo. To je bilo... :let::drull::udarac::makaze::mario:::zvezda:::banana_rasta::)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
3 dana nisam uzimao ni ulje ni pljugu, i danas sam zapalio, radi kako treba.. cisto da javim :)
Definitivno kada sam redovno uzimao ulje me pljuga nije radila (neovisno o sorti).
Ne znam, mozda je kolicina ulja unesena oralno bila poveca (uzimao sam i po 4-5 zrna pirinca bez problema uvece pred spavanje), i mozda tako nabio tolernaciju na THC? :whato::
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Ali ja nisam normalan :D
Salim se, pa poceo sam sa jednim zrnom, ali tamo nakon par dana te jedno zrno jednostavno vise ne radi..
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Iskreno, pušenje i oralno konzumiranje nije najbolja ideja. Ako preteras kraj nije takav kakav želiš. Dobio si iskustvo :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ali ja nisam normalan :D
Salim se, pa poceo sam sa jednim zrnom, ali tamo nakon par dana te jedno zrno jednostavno vise ne radi..

Nije to nista pratio sam lika koji nikad u zivotu nije zapalio i u 3 tjedna je dosao na gram dnevno bez da ga je ijedanput razvalilo( da nisam gledao svojim ocima nebi vjerovao)....neki ljudi sami po sebi imaju puno vecu toleranciju od drugih
 
27.09.2015
33
24
8
27
Tako je tolerancija ,a ako vec radis pauzu imam ti prijedlog da si uzmes u ljekarni tablete s ugljenom one vezuju THC i tjeraju na mokrenje to uzimaju ljudi kad ih zove murija da daju uzorak za test na THC kupe tablete i piju za tjedan dana su čisti kupi tablete pij ih 3 dana uz to da ništa ne pljugas ni ne trosis ulje i 4. dan raspali po jointu pa nam reci jel proradio e da btw ako vec pauziras a dodjes u napast da uneses THC-a u tjelo bolje to napravi s jointom nego sa uljem na oralnu konzumaciju znaci ulje izbjegavaj malo vise
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Temu sam pokrenuo, ne zato sto imam strah ili neki problem, vec kurioziteta zasto me pljuga ne radi kada koristim ulje.
To za aktivni ugalj recimo nisam znao, probacu nekad cisto iz razloga da ce bolje da me razavali kada zapalim posle krace apstinencije. Tnx na tipu ;)

Inace, moram da priznam da me ulje prijatno iznenadilo, jer mnogo vise relaxira, a psihoaktivan ucinak izostaje (ili postoji u jako maloj meri, vise kao pripitost). A ponajvise mi prija kada ga sipam u vreli kakao napitak, tada mi je ucinak najlepsi.
Za razlika od klasicnog guranja zrna u grlo, nema onog suvoparnog i gorkog osecaja na nepcu, a i raspolozenje se malo vise digne.