Plodovi rada!! Gotove domacice..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.09.2008
9
0
0
37
evo jos 2 slike ove kasnije ubrane 10 dana... e jos nesto koliko mislite da sam izgubio na potetnosti (kvaliteti) jer sam ih susio u kutiji od cipela 5-7 dana i onda ih stavio u staklenku na curanje i jednom dnevno provjeravam staklenku????




 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
lepo to izgleda... Izgubio si na potenciji jedino ako je kutija providna i bila je na suncu(??!!??!) ili ako je bilo pretoplo.... Svetlo i toplota razgradjuju THC.
pozdrav
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Koji je ovo ku...???:signs054:Alo momak koja su ovo uletanja u tude teme??? Evo rekli ste mi da recem kakav je cvit ,evo vam i slika pa ce te vidit staje cvit a ne ovo neko mrsavo smece od ovoga gore staje stavia svoje slikice...ps. trip je predobar ajmeee meni svi na bracu ovi stariji ljudi sta puse govore da je prefenomenalno da nisu prije nista bolje pusili, zahvaljujuci vutri.org i meni:bis:

 

greenmengace

Aktivan Član
20.09.2007
135
3
0
34
Svirač_Trube;76195 je napisao(la):
Napokon je dosa i taj dan berbe:prof10:hhehe... mislia san da nikada nece doc,ali evo prilozia sam sliku jedne biljke,a drugu nisam jos ubrao...Prije svega bih zahvalia svima na vutra.org koji su mi pomogli u svemu sta mi je trebalo,hvala.. ovo je moj prvi grow uopce i ja mislim da sam postiga dosta...:icon_mrgreen:



znas kako je kad probas ...divlje jagoti i domacija.....isto je i kod vutre...sta po malog pojacije...
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
freakx je napisao(la):
very nice....:bonappetit:
nego....mene zanima kolko si imao grama na toj stabljici i koja je to vrsta ???



a dobia sam negdi 350grama na ovoj...a moze stat nije lose.... evo nakon sta sam sve popusia evo me opet na vutri...heheh:rofl:
 
16.02.2009
12
0
0
34
Svirač_Trube;95765 je napisao(la):
a dobia sam negdi 350grama na ovoj...a moze stat nije lose.... evo nakon sta sam sve popusia evo me opet na vutri...heheh:rofl:
350!!!??? wow šta si je šta posebno djubrio, svaki dan zaljevao ili šta slično ili je sama od sebe bila tako darežljiva? sve u svemu svaka čast majstore ljepa biljka:181: