Plodovi rada!! Gotove domacice..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Napokon je dosa i taj dan berbe:prof10:hhehe... mislia san da nikada nece doc,ali evo prilozia sam sliku jedne biljke,a drugu nisam jos ubrao...Prije svega bih zahvalia svima na vutra.org koji su mi pomogli u svemu sta mi je trebalo,hvala.. ovo je moj prvi grow uopce i ja mislim da sam postiga dosta...:icon_mrgreen:



 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
UUUUUUUUUUUUUU lepo to izgleda dosta,a izgleda da ga i ima dosta.Jos drugu kad uberes imaces ti do sledece sezone sigurno.Samo javi kakav je rad kad se osusi.

Svaka cast.
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
31
OMG!

jebeno, svaka cast, lijepo vrlo lijepo izgledaa

ocekuje se smoke report nakon susenja :)

i daj probaj s jednim djelicem water curing, cini se zanimljivo ^^
 
29.09.2008
9
0
0
37
evo ovako samo sam se logovo da zahvalim svim dobrim ljudima koji su napravili ovu stranicu... Ako sam ti se nadovezo na tvoj report jebga moram da se pohvalim... hheheheh

Ovako nikad nisam uzgajo vutru i prvi put sam iz ciste zahebancije stavio par sjemenki u mokru maramicu i tako je prica krenula... lagano je pocela rasti i sve sam se vise zaljubljivo u njih...

Dvije sam biljke uspio odnjet na sajt kako vi odi kazete i one su tamo rasle i pridoda je ucinila svoje...

Ovako samo zelim da kazem da nije uopce toliki to problem napravit samo treba malo strpljenja i sto se tice vode ja sam jednom tjedno moje zaljevo s 10 l vode... a zivim na mjestu na kojemu ovo ljeto 3 mjeseca nije palo nimalo kise... vjerojatno neka izdrzljiva sorta bila u mene... lol rasla je samo na vodi i stajskom gnjoivu...

evo najveci je problem bio odredit da li je muska ili zenska biljka znate vidis ti puno slika na netu ali prvi put nije lako raspoznat... U pocetku sam mislio da su muske bijke jer su rasle u visinu... i to sam cito i sam izvodio zakljucke... lol nakraju je ispalo da su obje curice...

Kao pocetnik sucio sam se s jos jednim izazovom kad ih brati jesu li spremne za berbu nije lako kad procitate da morate tocno vrijeme nac... Tako sam ja zakljucio da cu jednu brat u 8 tjednu a drugu u 10 pa da vidimo razliku i hoce li je uopce biti... ehhehehehe eto vidis sto sve naucis na netu... hehe

i sad ovako doslo je do susenja jedne biljke te koju sam ranije ubro... Citao sam kako treba to da se dugo susi.. Posto su moje male biljke i mali topovi za 3 dana mislim da su se osusile u kutiji od cipela u sufitu samo malo otvorena kutija da ulazi zrak... I poslije 3 dana sam ih savio u staklenu teglu ko na neko curanje a nemam pojma sta radim.... samo mogu rec da je sad nakon tjedan dana dosta ugodnija za pusit... Al opet kazem nemam pojma sta radim... za plijesan provjeravam svaki dan ali milsim koliko malo imam da se to nece stic uspljesnjavit... LOL hehhehe


E sad s ovom prvom sto se tice smoke reporta zadovoljan sam jer ima dosta veliki high efekt mislim da se tako kaze smijes se sat vremena ko ludjak.. ehehhe Ne zakucava u spavanje iako poslije 3-5 jointa u kuci zna dosta zatuc... Iako kolicina nije velika dosta je potentna pa ne stavljam puno u trubu... Sve u svemu zadovoljan sam i mogu rec da je tako zadovoljstvo pusit svojih ruku djelo kad znas da je rasla samo u prirodi bez gnjojiva i sva sreca niakvih bolesti i nametnika bar se nadam wink...

Nema niti jedne sjemenke jer sam imao srece sa 2 zenke... Sjemenke sam nasao od neke trave kako sam negdje cuo u nas se kaze super grass... nemam pojma... Ova moja je imala crvenu stabljjiku i nije rasla visoko... A volio bih znat koja je vrsta nemam slika od nje jer ne mogu je nikao slikat kako treba los mi je aparat... mozda kad budem isao ovu drugu kosit za uspomenu opalim jednu 2 slike... Evo par slika vrhova na curanju pa ako ima neko neku ideju koja bi vrsta mogla bit naka bude slobodan i komentira takoder zalim komentar na sliku kako vam se cini.....

pozdrav halerima diljem bivse juge...



 
29.09.2008
9
0
0
37
G e r o n i m O je napisao(la):
@kristal
Po mom mišljenju ovo je malo pistila na
hedovima da ih nisi malo prerano ubro?

Nemam pojma mozda i jesam... Kako mislis malo pistila mislis ovih bijelih ko kristalcica???

Ja bas mislio da ih ima puno.... :)
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
pistili nisu mirilo.jer nakon što je skineš oni nastave minjat boju na kafeno.
kristali,kristali se računaju...
prozirni- ne još
bilo mutni- cak
kafeni - kasno
ali sve što sam obereš a ne neko drugi, sve je to super!
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ne zabrinjavaj se sa pistilsima pistilsi ovise od sorte do sorte a da ne govorimo da u indoor su pistilsi i izraženiji radi intenziteta svjetla. meni to izgleda pristojno s obzirom da nije neka sorta sa pedigre-om
zato i imamo pojam "flower to leaf ratio" .
pozz
 
29.09.2008
9
0
0
37
ma da glavno da ima efekta... Sto se tice jesam li je rano ubrao vjerojatno jesam danas sam drugu obrao koja je stala 10 dana duze... Izgleda dosta masnija i topovi su veci...


Dogodine cu probat neku tkz elitnu sortu nabavit... ali ova mi se cini dosta dobra za pusit i jednostavna je za uzgojit izdrzljiva i preporucio bi je svim pocetnicima ali ne znam kako se zove... hehehe

uglavnom bolja je od one sto je nabavim na ulici... i barem znam sto pusim :))))

isplati se cekat 7 mjeseci za ovakav dim ......:hehe:
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
choki123 je napisao(la):
I da je imala dosta bijelih dlačica one opet posmeđe poslje branja

Pa u tome i je fora...a kad ih ubereš smeđe one opet posmeđe poslije branja??

Nemoj se ništa brinut, jedna i druga će ti bit tOp ako i samo ako ih dobro osušiš.
Razlika je da te owa malo friškija pere više Euforično, dok ti owa kasnije opali šamar i zakuca te za fotelju...pa sad KaKoKo više voli..

Pohvala tebi i Trubi_ :thumb: