Požutjeli listovi auto og-kush

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.05.2017
10
5
3
Pozdrav svima i hvala na prihvaćanje u VUTRU!

Ovo je moja prva indoor sadnja i imam problem požutjeih listova na jednoj od biljaka. Odgovore koje sam dobio na nekim foruimima nisu mi baš pomogli pa se obratih vama s nadom da ćete mi odgovoriti na postavljeno pitanje.

Listovi na auto og-kush by dinafem počeli su žutjeti u drugom tjednu (od klijanja), netom prije pređivanja
u veću posudu a sada se i krajevi listova savijaju za gore

Info:
og kush auto (dinafem) :

19 dana
18cm

2017-05-13_134805.jpg

box: 60x50x160
svjetlo: dual spectrum cfl 300w
udaljenost vrha biljke do svjetla 10cm

ispuh: ventilator 183 cubic cm/h
pasivni usis dva prozorčića 30x30

zemlja i temp:

https://ibb.co/gSPKFk
https://ibb.co/ndaRvk

druga biljka cheese by dinafem

2017-05-13_134946.jpg

koja je u istom boxu i identično ju hranio puno bolje izgleda iako mi se či se čini premalenom, samo 10 cm u 19 dana???

----------
Dakle:

Biljke: cheese by dinafem & og auto kush by dinafem

od klijanja: 19 dan

Zemlja : janeco light mix by ATAMI: NPK:12/14/24, ph 6

Zalijevanje: dva puta watering kada je zemlja dobro osušena

PH vode: 6ph otprilike jer imam onaj tester na kapi

conductivity: 45ms/m

hrana : alga grow by plagron

Temp: Dan: 25 Noć: 21

Vlaga: 70%

Ventilator: 16cm dijametar

Ovlaživač: Da
Co2: ne


Ako neko ima neki savjet rado ću poslušati i biti zahvalan.
Isprika unaprijed ako postavljam već postavljeno pitanje ali pošto je uzgoj svake biljke svijet za sebe i toliko specifičan možda neko iskusniji može pomoći.
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ovako na prvu sve djeluje ok. Ph mi je sumnjiv ili ta zemlja koja djeluje ok na papiru al nisam vidio da je netko uzgajao.
Jel to ti spusts ph na 6 sa kapima ili si samo provjerio vodu?
 
13.05.2017
10
5
3
-sa kapima.
Ph sam u par navrata zeznuo jer sam prije spustio cistu vodu na 6 pa onda dodao malo alga grow od PLAGROMA što je još više sputio ph. Sada hranu pripremam samo dodavajući taj alga grow i gotovo. ph je onda oko 6. ali bez digitalnog testera je tesko znati koliko je točno.
- da 2x tjedno

hvala na brzim odgovorima

jel taj cheese premalen, samo 10 cm u 19 dana?
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
bro, ja imam vece biljke pa zalivam jednom u 10 dana. smanji vodu i cheese pocinje da zuti. ne znam da li je samo to uzrok al pogresiti neces ako ih ne natapas. snimi vreme, a kanabis bar jasno pokaze kad je zedan, oklembevi listove i ne umire zedan tako lako ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
My five cents...

"Listovi na auto og-kush by dinafem počeli su žutjeti u drugom tjednu (od klijanja)"

Ovako rani problemi upućuju na zemlju kao izvor problema. Kada sam prvi put imao takvu situaciju riješio sam je dobrim fulshem, punom dozom nutrijenata i Slavola.
Biljka je došla sebi i dala odličan urod...
 

Astral Projection

Aktivan Član
07.02.2017
164
872
93
Za ATAMI kao brendiranu zemlju malo izgleda kao "florami" low budget zemlja. Nisam nikada radio sa njom ali im je dobar bloom dobiven kao tester. Ja nikada ne gnojim biljke stare dva tjedna.Kao sto ti je ekipa vec rekla smanji zalijevanje i ne forsaj dupla zalijevanja sta god to bilo..bice to super:thumb:
 
13.05.2017
10
5
3
vec je sve krenulo na bolje
ta plagron gnojiva valda ne trebaju ph korekturu koliko sam ja shvatio. Koliko kod da stavis ml u koliko god vode uvijek je ph 6.5, naravno ako ne koristis nesto drugo uz to.
U tipove zemlje se ne kuzim bas al krenuo s ovom. Za 3-4 tjedna ne treba joj dodavati nista. A ucim polako zahvaljujuci vama.
hvala na pomoci ljudi