Počeci pušenja a kasnije i uzgoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ekipa opet ja popušio koju previše,ćitajući neke postove pukla me inspiracija,eto želio sam napisati zašto sam na vutra forumu prisutan svakodnevno...lol...želio sam otvoriti temu na kojoj bi stariji ćlanovi a i mlađi naravno napisali zašto se zadržavaju na Vutra forumu..al na kraju sam odustao jer eto prenapušen sam da realno procijenim treba li tema za to ili ne....lol...pa sam odlućio ovdje napisati....ehehhehehe zanimljivo dok sam pisao ovaj uvod zaboravio sam što sam toćno ustvari htio napisati....mislim znam što sam htio napisati ali neznam kojim rećenicama......ćekaj sjetit ću se..........

...evo ga znam....kad sam se regao na vutra forumu cilj mi je bio dopuniti znanje o growanju i pohvalit se kojim dnevnikom (kao što sam već gore pisao,da se ne ponavljam)....kako je vrijeme prolazilo upoznao sam se s nekim ljudima sa foruma (oni znaju koji su) s kojima sam razgovarao o svemu i svaćemu....i moram biti iskren,oni su prvenstveno razlog što se iznova svaki dan logiram na forum.
O growanju više manje znam sve...lol.... tako da mi to više nije toliko napeta tema..neke nove teme u kojima bi se nešto događalo baš se i ne otvaraju..nego eto prvenstveno druženje s kvalitetnom ekipom ovdje s foruma,Vutra radijo isto tako još jedna stvar koja me svakodnevno vuće nazad....sve to skupa postaje neka mala ovisnost....možda sam trebao ovaj post napisati u podforumu ostali poroci....hihihih eto to sam htio obznaniti svijetu Vutre,razlozi mog svakodnevnog posjeta Vutra sajtu....
Sad ću još pola sata popravljati krivo napisane rijeći u ovom postu...pa ću pritisnuti tipku "postaj brzi odgovor"

BDW čestitke powerseedu na moderatorskoj tituli
 
26.09.2011
50
7
8
33
haha zgodan početak... jos tebi dobro dobia si odma smotan joint... meni je jedan frend od frena da cvetak, i nisam zna sta stime, kako, bio je onako tanji a duži i takvoga ga cijelog smotam nekako u komad rizle, bez filtera i sprašim! uff kako je samo dimilo!... eto kakav sam biser

:respect:
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Ima tome bar 15 god. bio sam 8-mi osnovne i tad se moglo kupiti na džok. Kupimo dva frenda i ja jedan, sednemo iza nekih baraka u blizini kafića, jedinog u gradiću u kom se slusao metal i rok, nismo ulazili jer smo bili klinci mada smo znali neke od tamošnjih kultnih faca i ko za k.... bas se ti likovi pojave kad smo zapalili. Priđu oni nama kao da nam pokazu kako se pusi : "Uzmete tri uzastopna kratka dima i držite koliko god možete". Uzeli mi i dok smo držali teški dim u plućima oni su popušili sve. Prošlo pola sata ništa, čekamo i dalje.
Ovaj jedan drugar kao oseća nešto, nas ne dira...
Kasnije sam sa tim facama koji su nam popušili pljugu postao ortak i dan danas im to nabijam na nos.

Što se gajenja tiče pokusao sam par puta u srednjoj ali bez uspeha. Nadam se da ću uskoro moći da editujem ovaj post, što se tiče growanja.
Odpozdrav.
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Sta reci,drustvo svega sam se naprocito.Evo ukratko jer nemam inspiracije jedan od mene.Poceosam pusit negje oko 7 razreda kolega mi donio pa da zapalimo da probam.Nakon popusenog sam se satro od smijanja i poceo pusit ko nenormalan.Zatim sam se poceo informirat malo imao sam kolegu mislim dan danas smo kolege koji me je zapravo uveo u ovaj svijet i veliko mu hvala.Malo sam surfo po netu negdje 2003 2004 godine preko moba mislim i naisao na ovaj forum.E tek sam se onda zapalio i to je bilo to.Ljubav na prvi pogled.Prvi grow sam popusio nakon 2 tjedna vege,drugi sam izdrzao neki 3 tjedna,a poslje sam ostavio da cvijeta i povremeno skidao hedove i susio ih u mikrovalnoj i te sheme da mi na kraju ostane 2 grama heda.Sad vec nesto znam i volim ovaj hobi.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.184
358
He, he...prvi put sam fakat bila balava, ono, 6, 7. raz, i bila je boca. Dosta starijia ekipica se odlucila na moru malo zabavit, a ja sam ih zicala, naravno da mi nisu dali pusit, al onda je netko rekao, aj nek se maloj malo smijemo. Nije mi bilo nist, a oni bili urokani, jedna cura je pala u more s neke stijene, nije da je bilo skroz bezopasno...
Prvog, drugog ili tak nesto se uopce ne sjecam, pusilo se nesto malo u srednjoj, al oko punoljetnosti sam se totalno raspametila i od onda nisam stala, he,he...
Valjda negdje sredinom devedesetih sam piknula sjemenke u jogurt casice i na prozor...a za par dana me susjeda pitala kakve su to biljke koje iz dana u dan rastu po par cm...dve sam preselila u velike tegle i bile su u sobi. ..lijepo su one rasle...bolje nego sad...jednu je slomio Rjecnik stranih rijeci, a druga je nastavila svoj zivot...Mama mi nije dolazila u sobu jel se tesko penjala...al je jednog dana ipak dosla i pitala kakva je to bilkja, pa drvo zivota, kaj bi bilo... i pita ona ma jel to trava, ma kakva trava, drvo zivota, to je sad moderno i svi to imaju...inace sam je izvodila i na balkon... i nakon par dana veli stari da su bila neka dva tipa i trazila na balkon i da su slikali biljku, koja je bila, btw, skoro velika ko i ja...a ja sam samo ispitivala jel su uzeli kakve uzorke...ipak navecer sam je skinula i odfurala nekam van...u crnoj velikoj vreci za smece...za par dana sam to vratila doma, posusila ispod kreveta i lisce popusila, jer vrhova nije ni bilo, a i nisam znala da bi uopce trebali bit, do tad sam valjda vidla samo kak izgleda list marice, cijelu biljku ne, joj blazeni Internet...i tak . Mislim da sam popusila pricu s ona dva lika, al ni danas nisam ziher.
Uglavnom, u to vrijeme, kao da je trava bila legalna, jeftina, dobra i na svakom koraku...Ne sjecam da je itko pao, mozda sam cula za neko privodjenje na muriju, al nitko poznat, doduse, jedan je decko prenocio u samici, al on je bacio TV, a skoro i starog kroz prozor, pa ono.
Godinama nisam nis gajila, pa se pojavila CRO gorrila, pa stedne zarulje, a onda i vutra.org. Ne mora nuzno biti taj redoslijed, al cini mi se da je.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Život jednastavno zanimljiv....kad malo bolje pogledaš...rodimo se..skolujemo radimo i crknemo na kraju...i uz to bi se trebalo pridržavat 1000 nekih moralno životnih pravila..nametnutih od nekog strebera koji nije imao pametnijeg posla nego shebat ljudski rod....ma da nebi!....treba to malo zacinit tu i tamo...cisto da se osjecamo živima...
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
sta da ti covek kaze blejdonjo, rodjeni smo liseni slobode i na nama je da to menjamo, nece niko drugi uraditi to za nas

[video=youtube_share;nmraOE3h36k]http://youtu.be/nmraOE3h36k[/video]
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Zapravo nikad nisam htio growati, ali eto desilo se slučajno...

Uletih u neki višak novaca (prvi i jedini put u životu hehe), i ja i frend oko Božića odlučili zapaliti do Amsterdama za novu.. Debili.
I eto nas 2-3 dana poslje u A'mdamu, i ovo ono, vidjeh ima tamo i nekih kao seed shopova. Zađem unutra, i naravno zaljubim se na prvi pogled u biljke, kataloge, kristale tralala. Nije me trebalo nagovarati da ubodem sjeme. Bio je to skunk#1.

Vratih se ja u moju domovinu, i plan je bio to saditi vani. Imao sam do tada neke kvazipokušaje koji su urodili fejlom dakako. Ali ne da meni vrag mira, tko će čekati do proljeća... A buxu za indoo nemam :/ No, ni to me nije spriječilo, skrpo se kod frenda u kuću koja je bila u izgradnji tada (a bilo je to btw 2008.), ubo hps 400W i rokaj. Naravno, čitao sam forum jedno 3 tjedna prije nego sam išta napravio.

Taj 1. indoo sam kvazifejlao, i x growowa poslje :D

Ali nisam odustao, i gledajući prema današnjem stanju, drago mi je da nisam odustao od growa, makar sam par puta htio. Danas to sve raste fino, naravno kolko truda tolko paradajza, tak da izgleda da je još jedan outdoo fail (možda), ali eto bar me indoo ide :)


Eto ja malo napisao, poanta je bila - ljudi ne odustajte od growa čak i ako vam ne ide, kad tad će to sjesti na svoje.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
mora minimalno 3 puta, a običaj je čak i 4-6 posjeta tjedno... svaki puta malo popričaš sa biljkom, zapjevaš joj koju i ima da rodi ko velika...