Počela mi se sušiti !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

popirat

Banned
Banovan
29.05.2010
1
0
0
29
imam jako mladu biljku cannabisa. počela mi se sušiti bez nekog razloga, svaki dan zaljevam ...
ako možda znate zašto napišite mi, hvala !!!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
daj kakvu sliku.....od prekomjernog zaljevanja biljka zna splasnuti bas kao da nema vode po 5 dana....slike!
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
bice da je problem u vodi, nemoj svaki dan zaljevat, pusti malo, zali biljku koliko joj treba, znaci ako full sunce przi ko na ljeto onda zali svaki dan, dva... ako je malo slabije sunce zaljevaj svakih 3-4-5 dana, ako je oblacno i kisa je svako mala, mozes svaki tjedan zaljevati, znaci zaljevaj po potrebi biljke... peace out :D
 
02.04.2010
33
1
8
33
DJSoFasT je napisao(la):
bice da je problem u vodi, nemoj svaki dan zaljevat, pusti malo, zali biljku koliko joj treba, znaci ako full sunce przi ko na ljeto onda zali svaki dan, dva... ako je malo slabije sunce zaljevaj svakih 3-4-5 dana, ako je oblacno i kisa je svako mala, mozes svaki tjedan zaljevati, znaci zaljevaj po potrebi biljke... peace out :D

Sunce? s obzirom da je postano pod 'unutrasnje uzgajanje' zakljucit cu da je growbox u pitanju :) Nikako ne zalijevati svaki dan, nego prosjecno u intervalima od 3 dana (ovisi o velicini posude najvise) - sljedeca metoda je meni osobno najefikasnija - http://www.allpotseeds.com/how-to-use-pot-lifting-method-for-watering.html
Uz to, cak ni nije nuzno zalijevanje problem, ako imas higrometar nemoj da ti vlaga pada ispod 40% , sto je jedan od mogucih uzroka presusivanja.
Slike su uvijek dobrodosle =)

Sretno.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
meduLLa je napisao(la):
Sunce? s obzirom da je postano pod 'unutrasnje uzgajanje' zakljucit cu da je growbox u pitanju :) Nikako ne zalijevati svaki dan, nego prosjecno u intervalima od 3 dana (ovisi o velicini posude najvise) - sljedeca metoda je meni osobno najefikasnija - http://www.allpotseeds.com/how-to-use-pot-lifting-method-for-watering.html
Uz to, cak ni nije nuzno zalijevanje problem, ako imas higrometar nemoj da ti vlaga pada ispod 40% , sto je jedan od mogucih uzroka presusivanja.
Slike su uvijek dobrodosle =)

Sretno.


my bad medulla :D tnx na ispravku :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Za vodu iz klime su podjelena mišljenja(neče mi nikad u zemlju) ali kad več experimentiraš s vodom(da,upravo experimentiraš pored tisuča growera koji su vjerni prirodnoj vodi ti nađeš klimovaču da dodaješ) potrudi se da znaš TOČAN ph da se možeš možeš ravnati i ispraviti.
Uglavnom,kad uspiješ tako udaviti i požutiti tek niknule biljke puno je još nepročitanog teksta pred tobom.
Radije ponovno,nije kraj svijeta,i bolje da prije kreneš s novima nego da još više vremena izgubiš i ne dobiješ ništa od ovih.Možeš ih paralelno ostaviti,nada ipak umire zadnja:)
 
16.06.2010
8
0
0
36
Hvala na odgovoru, u medjuvremenu su sve krepale stavio sam novu turu da klija (nekoristim vise vodu iz klime, bar dok mi nestigne ph metar) . Uskoro otvaram dnevnik uzgoja pa ce mi trebati svaki savjet i pomoc