Počeli su počeli

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.05.2007
15
2
0
36
Joj al ih mrzim mene su isto jebavali jebo sam im mater i dobio kaznu 700 eura to je bilo dole u bosni kad sam bio svi su oni sugavi a koliko ih se drogira a nas zajebavaju STUPID COPS! ZIVJELA TRAVA!!!!:leafblunt:

 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nikome ni u snu ne želim posla za organima pregona-ali?

Malo je teže objasniti i pravdati 33 biljke kao osobnu upotrebu ne mogu komentirati ništa drugo jer osobu ne poznajem-pa ne znam jeli bijo namen uzgoj za komercialne svrhe...ili je to samo strastni pušač
 

1mc

Aktivan Član
13.02.2007
42
5
0
"dvije osobe znaju čuvati tajnu samo ako je jedna od njih mrtva " .. Mala filozofija la Cosa Nostre,,ljudi imaju pre dug jezik,zato budite glupi i vratit će vam se ..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: đokson
kanehbosem je napisao(la):
samo još jedan pokolj moralnih križara :sick:

Moralnih? ne bih bash reko

Nietsche je rekao : Moral je nešto najnemoralnije što je chovijek mogao izmislit jer se kosi sa njegovom samom prirodom.

to su krizhari , jadnici koji nisu u stanju shvatit nishta shto nema veze sa njihovim uskim svjetonazorom . idioti koji u svrhu podizanja vlastitog rejtinga u njihovom drushtvu stvaraju paniku medju ljudima (pritom mislim na glupe ljude) jer znaju da su takvi ljudi (glupi) povodljiviji od onih koji nisu zapostavili svoju sposobnost mishljenja svojom glavom.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
1mc je napisao(la):
"dvije osobe znaju čuvati tajnu samo ako je jedna od njih mrtva " .. Mala filozofija la Cosa Nostre,,ljudi imaju pre dug jezik,zato budite glupi i vratit će vam se ..


Covjece pa nismo mi krimosi nego obicni ljubitelji zabranjene biljke i vecina nas je po prirodi druzeljubiva , a ovaj topic rekao bih nosi jedno drugo pitanje kao u smislu: Koliko je biljki (po kriterijima nas ili organa gonjenja) covjeku dovoljno da uzgaja , a da nema nikakav strah od murije.