početak HPS 70w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mr. Hedaraa

Aktivan Član
18.02.2011
73
34
18
36
Evo ljudi malo da se i ja nastanim ovdje :)
Ovako dns je napravljen najveci dio na boxu 41x28x59 (d*š*v) ostale su još neke sitnice i struju za spojit...

Prvo da zahvalim sto ovaj forum postoji, i VAMA isto na pomoci, idejama i na inspiraciji :)

sve kritike su dobrodosle... pa pucajte!!

evo par slika... :)















priča se nastavlja..... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Ako još nisi sve spojio, izbaci prigušnicu van boxa...makar je skroz na vrhu...jedino ako je neki strogi sthealt, onda ok...

I taj veliki vent koji puše na HPS, ja bi ga osobno spustio malo niže dolje...10 cm da puše iznad biljki, a da ne raspiruje toplinu od HPS-a

Odličan box..rep+ od mene... :icon_lol:

P.S. dobro ce ti doci i par plavih CFLova radi plavog spektra i biljke ce ti puno ljepše rasti u vegetaciji, ali naravno ako temp dopušta...

Ako budeš imao problema sa temp. probaj nabaviti staklo ispod HPS-a, meni je drastično smanjilo temp.

Koja je to žarulja? TEŽ? lumena?

EDIT: sad sam skužio da si bio negdje drugdje napisao da je Osram..

Ta žarulja ima 5600 lumena, probaj naci PHILIPS SON-T pia 70w...ima 7000 lumena i tubularnog je oblika...mislim da je to trošak manji od 80 kn, a puno bolja žarulja...imam i ja jednu takvu osramovu i puno više grije od philipsa, a manje daje..
 

Mr. Hedaraa

Aktivan Član
18.02.2011
73
34
18
36
hvala na komplimentima i savjetima :) sljedeci tjedan zavrsit box do kraja, a onda polečemoooo :D

@SimasZg - razmisljao sam o CFL-u, tako da cu stavit par komada za vege...
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
lijepo izgleda vidm da nema problema :)
sretno do kraja i nastavi updateat-i :)
 

Mr. Hedaraa

Aktivan Član
18.02.2011
73
34
18
36
homemade_zd je napisao(la):
kakav ti je box sto se tice stealtha dali izlazi svijetlo prema van?
ps. dobar grmic :thumb:

e vidis to me malo muci, pa ga pokrijem s necim zasad... tako da za sljedeci grow cu to morat nekako popravit.. al eto zasad sve štima...

HVALA jos 1 ljudi :D
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Lijepo su se udebljale i zasnjezile...

Samo nastavi dalje sto god da radis...super su... =)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.