poačavanje potencije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
26.05.2011
0
0
0
38
pozdrav svima!..nedavno sam pročitao u jednoj knjizi da se može pojačati jačina mare tako da se stavi željena količina u nekakvu teglicu te da se doda malo vode i šećera.nakon što zatvorimo pustimo 10 dana na mračnom i hladnom mjestu da se ubuđavi.nakon toga osušimo i picimo s upotrebom..
što mislite o tome...?
 
26.05.2011
0
0
0
38
najbolji vic je da to piše u knjizi!..imate li neke druge ideje zasto bi to bilo loše ili dobro?
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Pa recimo ako ti se ubudja mozes samo da je bacis u kantu ili napravis neki shit.
a secer i voda Hahahah, mozda zbog secernih kristala pa da imitiraju one na listovima.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
čendola;164288 je napisao(la):
pozdrav svima!..nedavno sam pročitao u jednoj knjizi da se može pojačati jačina mare tako da se stavi željena količina u nekakvu teglicu te da se doda malo vode i šećera.nakon što zatvorimo pustimo 10 dana na mračnom i hladnom mjestu da se ubuđavi.nakon toga osušimo i picimo s upotrebom..
što mislite o tome...?
Sve i da pojačava to nemože biti zdravo. To može da duva samo onaj tko ne želi dobro ni sebi ni drugima. Takvi trovači obično pune zatvore.
 
26.05.2011
0
0
0
38
ma secer i voda služe da potaknu proces buđavljenja..i kad se ta trava ubuđavi onda se kao osuši da se može dimit..morat cu nac knjigu,nemogu se sjetit sad pisaca..
pojima nemam zašto i pitam ovdje dal netko zna za to, pošto mi je knjiga kao knjiga bila mjerodavna.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Čuo sam ja da je dobro žiku stavit u pseći drek, onda se popišat' po tome, ostavit na toplom i sunčanom mjestu,kad se posuši dodati malo guščje masti da bude masnija vutra i onda u bong, navodno je 15 puta jača!
:sun2:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ne budi idiot i ostavi se ćorava posla.
Prvo, plijesan apsolutno nema veze s pojačavanjem potencije, niti uopće može imati.
A drugo, konzumacijom plijesni na bilo koji način može se gadno sjebati zdravlje, u najgorem
slučaju može nastupiti i smrt.

Pa ti onda vidi ...
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ne budi idiot i ostavi se ćorava posla.
Prvo, plijesan apsolutno nema veze s pojačavanjem potencije, niti uopće može imati.
A drugo, konzumacijom plijesni na bilo koji način može se gadno sjebati zdravlje, u najgorem
slučaju može nastupiti i smrt.

Pa ti onda vidi ...
 
06.11.2010
35
6
0
121
Čak i ima smisla donekle. Ponavljam ponovno što sam rekao u drugoj temi; negdje u Aziji (valjda Tibet, Indija) postoji posebno piće od vutre, a oni koji žele pojačati djelovanje unutra dodaju meda ili šećera. Tako da, valjda, barem malo, šećer pojačava djelovanje. No ovaj dio sa plijesni uopće ne kužim. Od toga možeš samo dobit glavobolju ili tako nešto, ili si sjebat zdravlje. Iako nemojte me držat za riječ, možda se plijesan uništava na jako visokim temp..
 
12.09.2010
24
2
0
50
jesi ti kad pusio ganju ? ako jesi, znas da je ovo vic sto si ti ispricao :)
p.s. recimo ja kad sam navaren ne mogu po 10 minuta da obavim kratku nuzdu a o potenciji da ne pricam, a dosta sam mlad...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sekach

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
heheh...you Killing me ...ne misli se na tu potenciju
4fvgdaq_th.gif
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Aidmints je napisao(la):
Čak i ima smisla donekle. Ponavljam ponovno što sam rekao u drugoj temi; negdje u Aziji (valjda Tibet, Indija) postoji posebno piće od vutre, a oni koji žele pojačati djelovanje unutra dodaju meda ili šećera. Tako da, valjda, barem malo, šećer pojačava djelovanje. No ovaj dio sa plijesni uopće ne kužim. Od toga možeš samo dobit glavobolju ili tako nešto, ili si sjebat zdravlje. Iako nemojte me držat za riječ, možda se plijesan uništava na jako visokim temp..
Druga stvar je ako stoji potopljena u tekućini, jer tada se ne može stvoriti plijesan.

Plijesan se uništava na jako visokim temperaturama, temperatura dima koji prolazi kroz joint
je samo oko 200 stupnjeva celzija, iako će ta temperatura rješiti plijesan, ali neće uopće uništiti
toksine koje plijesan proizvodi i koji su opasni za zdravlje.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
killing^spree je napisao(la):
p.s. recimo ja kad sam navaren ne mogu po 10 minuta da obavim kratku nuzdu a o potenciji da ne pricam, a dosta sam mlad...

Od mene rep + jer si me posteno nasmijao...volim high odgovore... :icon_lol:
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Čitala sam ako se zalije biljka Viagrom smrvljenom, da joint bude tvrđi i da duže gori
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.