pobacao sjeme vani - Savet...?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
Jedno pitanje...

Danas sam našao neki štek i pobacao 20-ak semenki. E sad, okolo ima mnogo mahovine. Predpostavljam da to ne valja, sa obzirom da mahovina uzima mnogo vode. Ja sam je razgrnuo malo, ali bojim se, savladaće ona lako taj deo...

Baš sam se smorio, ali ne vredi nisam mogao bolji štek da nađem.

Imate li neki savet, tipa da obilazim češće, da nosim sa sobom vodu da zalivam dosta...? Ovo mi je prvi pokušaj inače i gledao sam da se pridržim onoga što ste napisali. Vreme je danas kišovito, predpostavljam da to samo može pozitivno da utiče, mada i nije baš toplo...

P.S. Za koliko ću da znam je li je dobra ili loša investicija? :)

Hvala unapred...
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Jbg,trebao si barem malo prekopat tu zemlju (ja sam danas prekopao zemlju,nekih 30cm dubine,i onako sa strana po 30-40 cm otprilike)....I ja sam u jednu rupu stavio oko 20-ak sjemenki neke sative a u drugu rupu isto oko 20-ak sjemenki nekog skanka,malo preko toga nabacio te prekopane zemlje,malko zalio (posto je zemlja vec bila mokra) i ostavio....vidjet cemo sta ce da bude,otvorit cu vjerovatno temu dok to pocne malo,pa cu stavljat update....

Klijanje mozes ocekivat cak i sutra,a moze potrajat i par dana (4-5 dana) koliko sam ja citao ovjde po forumu.....Steta sto ni ti ni ja nismo bili u mogucnosti stavit to u vatu fino pa kad proklija u neku saksijicu pa drzat kuci dok ne odraste malo,pa onda u zemlju na sajt,al opet i to ima (moguce) posljedice da bude muska ili hermafrodit,ali bogami ima i prednosti (da je ne pojedu puzevi ili ne sjebu kojekakvi organizmi)....al opet,samo se treba nadat da ce sve to da bude ok,a i ako ne bude,opet pokusat...mada realno mislim,da od tih 20-ak sjemneki barem ce 10 izaci,od tog nek bude pola muskih,nek uspiju 3 zenske i odlicno ! uglavnom,sretno s growomi obavjestavaj kako ide ! God bless ya....Peace
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
Hvala...

Šta znam, bedak, ali nadajmo se da će uroditi plodom bar nešto. Neka majka priroda učini svoje... :)
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
aha, sad vidim da si posadio direktno sjemenke :/

gle, da sjemenka proklija treba joj vlaga i toplina ( cca 21 stupanj tj sobna temperatura ) koliko sam uspio zapamtiti od toga sto sam procitao ovdje na forumu.

tako da jedino sto ti mogu reci jest sretno, nadam se da ce ti uspjet, ja radje doma drzim neko vrijeme, a tek onda van kad je dovoljno lijepo vrijeme :sun2:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
primit će se kad dođe vrijeme za to... ako si ubacio sjemenje u zemlju, ona će izaći kada će joj biti najbolje, pričekaj još malo, strpljiv budi i vidjet ćeš da će izaći..
uglavnom ono kaj oču reć je to da se nemoraš brinuti ako NIJE izašla, izaći će kad tad, brini se radije onda kada izađe da ju očuvaš i da ne umre ....
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
primit će se kad dođe vrijeme za to... ako si ubacio sjemenje u zemlju, ona će izaći kada će joj biti najbolje, pričekaj još malo, strpljiv budi i vidjet ćeš da će izaći..
uglavnom ono kaj oču reć je to da se nemoraš brinuti ako NIJE izašla, izaći će kad tad, brini se radije onda kada izađe da ju očuvaš i da ne umre ....