Pocela je da cveta i...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.03.2005
10
0
0
...ostavio sa, biljku na djubristu, skracivao je vrlo cesto i biljka mi je visine oko 70cm a u precniku ima metar i nesto. Jako se razgranala i ima puno izrastaja. Pocela je da cveta tj rastu joj neke bele dlacice(ako je to uopste pocetak cvetanja). Koliko ce jos da raste u vis i koliko je opasno skidati vrhove kao i da li je uopste preporucljivo skidanje vrhova( visina biljke mi je presudna zbog stelta)?
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Sad kad ti je pocela cvjetati, (te bijele dlacice su znak da je zenka i dobro je cuvaj) i niposto sad ne sjeci je.... jer ako je budes sjeko u fazi cvjetanja, ubices biljku 100%...nemoj vise je sjeci, a ona ce ti jos 40-60% (od trenutne velicine) narasti u cvjetanju....
 
13.03.2005
10
0
0
Jos malo da vas ugnjavim pitanjima:
1. Koliko cesto treba da je zalivam,posto je pocela da cveta i na koje dodatke u ishrani treba da obratim paznju?
2. Da li je tacno da kod vec formiranog heda(oko 20 % do sazrevanja), treba isti saseci na pola-kao dobija se nesto vise.
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Bezze_Sa je napisao(la):
.... jer ako je budes sjeko u fazi cvjetanja, ubices biljku 100%...


Bezze_Sa izvini ali ja se tu nebi složio s tobom.Ja sam neke svoje znao sjeæi i ništa znaèajno im nije bilo.
Mada nekažem da treba :wink:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Da, da, mozes prvu eventualno drugu nedelju dok je biljka krenula u fazu cvjetanja... ali kasnije sigurno nece moci... (Ima bas primjer na onom filmu "Stoned Free"... u cvjetanju prvoj nedelji, eventualno druga, ...kasnije nece moci da se razvije ...nista....