pocetak cvetanja

  • Začetnik teme silikolor banda
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
S

silikolor banda

Guest
ljudi primetio sam da su biljke krenule da lagano formiraju hedove. zar nije rano za to jos? bilo je sunca, ne znam sta ih je isforsiralo. da li ce se vracati u vege fazu jos ili nastavljaju da cvetavaju? zanima me zbog vrste djubriva koje da koristim na dalje. inace koristim kombinaciju folijarno i zalivanjem
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ako kazes da je bilo sunca pretpostavljam da pricas za uzgoj vani...
21.6 je najdulji dan u godini, te posto se blizimo tom danu trebalo bi jos ujek to rasti...
prerano je pocela cvasti to je sigurno, a sad dal ce se vratiti u vegetaciju to mos samo cekat i vidjet, al mislim da nece...
netrebas cesto prihranjivat ako je to vani
 
S

silikolor banda

Guest
pa ne prihranjujem cesto. zanima me ima li ko iskustva, ja niakada nisam ranije posadio, pre 1.03 su isklijale i bile u plasteniku mesec dana. sada su visoke oko 1,5m manje vise. koliko bi mogle da porastu? sative su pa ocekujem da budu goleme
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ako je sad 1.5 m, onda je ko moja..moja je 100% indica i raste ko luda...
ako ima sativcugu ocekuj SEKVOJU! obavezno slikaj hocu to vidjet :D
 
S

silikolor banda

Guest
auuu brate pa sad si me uplasio. sta da radim sa sekvojom, morace da radi sekira da bih je oborio :))) a mozda i motorna testera :))) koliko bi mogla da nagruva? 3 metra 4 metra?
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
jos ima ima puno rast, 3 metra je nesto sto i nije tako tesko ostvarivo :D

bolje ti u ducan po novi lanac za motorku XD...obavezno jaca mjesavina ( 4%) da se motorka na zaguti kad je pocnes cepat XD
 
02.07.2010
9
1
0
41
Društvo imam i ja neko pitanjce u vezi uzgoja..Ove godine sam prvi put odlučio posadit svoju điđu,i nabavio sam sjemenke za unutarnji uzgoj,ali nisam ih posadio unutra već vani i to 1.4 sad je več prošlo tri mjeseca i one su prekrasne,ali imam problem jer su u dvorištu i velike su skoro dva metra...zanima me jeli moguče da ih sad natjeram na cvetnju,jel mi ih je više problem skrivat kad su u dvorištu,a one stalno rastu i rastu?
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
i ja se slazem ja imam takodje jednu sativu ali moja je visoka 1.95cm i prepuna je listova nenormalno a nisam joj davao previse prihrane za razlist. jos nije krenula da cveta a sad je 23.7 pa me malo buni.ako ima neki save bilo bi prihvatljivo
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Dolf.....ne znam kako je bilo vrijeme kod tebe u zadnja 2-3 mjeseca,ali i kod mene su ostale još 2 za 'pokazati'.Razno,nepoznato sjemenje pa valjda otuda i budalaština.
3 muške su uklonjene,3 ženske su se pokazale(od njih je jedna za sada 2-metrašica).

Ove dvije što su 'lijene',jedna bi mogla biti cura,sudeći po tome da se nedavno počela lijepo,gusto formirati a do sada nije pokazala 'želju' da bude muško....pa se eto nadam:)
Al' me kiša ubila ove godine:(