Pocetak kraja (400 w domaja)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Odradio grow u 4 dana ?! :watchplant:
Kakvo ti svjetlo koristis jebate?
:icon_lol:

Rišpekt, super odradjeno, slasno izgleda ovaj bubble.
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
neznam di da pitam ovo pa cu tu :) ako zelim da mi biljka raste uspravno kolika bi trebala biti visina biljke kad je stavim na cvjetanje da mi neprede visinu 140 cm a opet da pokusam izvuci iz nje "max"? u potu je 11l teramagme i raste pod 400w....znam da ovisi od biljke do biljke i ostalih faktora okoline ali opet me zanima vase misljenje.... ili ako nista drugo neka mi nekaze kolika bi bila najmanja visina biljke koja moze kreniti u cvjetanje a da recimo da iznad 50g suhoga na kraju..jel se to moze nekao znati ili otprilike osacati ....vrsta je ista ko i u growu prije znaci krizanac ww i euforije i po izgledu vuce na indiku... moze i neki link ako ima... nisam ljen citati :) hvala svima :)

Konkretno poricamo o njoj sad sam je izmjerio visoka je 46 cm.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
mislim da ovisi o strainu dosta urod... kad prebacis na cvjetanje biljka ti naraste jos 1/3 visine u toj fazi... znaci ako je 60cm biljka kad si je prebacio na 12/12 narast ce ti jos 20cm i bit ce ti 80cm kad bude berbe... u tvom slucaju prebaci je na cvjetanje kad ti dodje 100cm i dobit ces zeljenu visinu od 130cm :)

peace out !
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
domaja poanta je da ju nezelim dirati (ako nemoram) neka raste kako ona zeli a izmedu cropanja i lst nekako mi je drazi lst.

DJ. mislim da se biljka u cvjetanju mora najmanje poduplati ipak je tu 60 dana u igri...ili krivo mislim ???
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
Creative je napisao(la):
DJ. mislim da se biljka u cvjetanju mora najmanje poduplati ipak je tu 60 dana u igri...ili krivo mislim ???

....sve ti to ovisi od sorte do sorte.......npr satori sto naraste u vegetaciji narasao je, mozda kojih 10-tak cm se izduzi u cvjetanju dok se neke druge sorte znaju poduplat u cvjetanju tako da ti je to sve relativno......

....kad se odlucis za sortu onda search net i ako ne na vutri sigurno ces na nekom stranom forumu naletit na neki grow pa saznat vise......
 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Svaka čast na ekspresnom dnevniku i finom prezentiranju Rep UP!
Sad fino odmaraj i uzivaj ;)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
covjece da je u igri bio bilo koji strain... al bi ga ljepo odradio i imo kvalitetne vutre :) mislim i ovako je tvoje pa je sladje :) i sigurno je odlicno :)
ali zamisli da si sadio purple haze, chemdog-a, og kush ili slicno :) pa nebi mogo to popusit za godinu dana :) 0.2 i glava za pod zaljepljena :)
sljedeci grow ce bit nesto a :) da jos ti nisam pohvalio grow pa eto koristim ovu priliku za to :) jako ljepo odradjeno :vb_kez:

peace out !
 
21.03.2012
1
0
1
39
iz prve ruke odgovorno tvrdim da su biljke bile izgledom , mirisom i okusom SUPER :))) .....osobno mi se najvise svidia ww ili twins (tesko raspoznat jer su dosta slicno izgledale, a i pucale slicno :dada) .... sve je bilo odlicno jedina mana je sta je sve kratko trajalo(10-ak dana),ali gazda ce zato uzivati dosta duze ...kad bi mora dati ocijenu bila bi 8/10
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
molio bih admine da zakljucaju i prebace ovaj dnevnik medu zavrsene ....hvala svima jos jednom na svemu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.