pocetak outdoora-u vezi s klicom...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
moguce da ima primarnijih stvari u zivotu za utrosit 25e jer ocito mu grow nije tolko vazan kad se nije potrudio ni potrazit na forumu sto ga zanima tj.naucit malo vise o samoj biljci s obzirom da nema pojma...al bitno da je otvorio temu besmislenog naziva
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
kaliper je napisao(la):
evo da nesto pitam za klicu odnosno 10 sjemenke(domacice),stavio sam prije dva dana i proklijalo je a problem je sto je doslo nevreme pa da pitam da li može da klica bar traje nekoliko dana dok ne dođe lijepo vrijeme pa da ju posadim,tu kod mene sad vec mokro tlo iako nemogu napravit nista..
uzmi si plasticne case, izbusi rupe na njima i pikni sjemenke u zemlju i stavi si negdje ispred prozora na sunce......najbolja opcija
 
09.03.2012
7
3
3
31
naturalmystic je napisao(la):
uzmi si plasticne case, izbusi rupe na njima i pikni sjemenke u zemlju i stavi si negdje ispred prozora na sunce......najbolja opcija

vec sam piknio vani jucer i cekam a ostale mi nisu klicnule zelenkaste,valjda bi trebal bacit...
 
30.03.2009
9
0
0
38
uzmi onda bar onaj galon od 5 ili 7 litara (od vode) odrezi vrh i zastiti je na taj nacin kad si vec "piknijo" u zemlju...
 
09.03.2012
7
3
3
31
evo vec je jedna par centi narasla a ostale jos nisu nisu niknule,jer kad sam postavio i dan kasnije ope padala kisa,pa je valjda zbog toga otislo dublje u zemlju,ak je moguce
 
09.03.2012
7
3
3
31
zanima me za koliko dana počinju rasti iz zemlje,prije 3dana sam sjemenke stavio direkt u zemlju,zemlja vlažna,blizu potoka,svakim danom sam zalijeval pomalo,sunčev period dana oko 12/12,pa me zanima samo to
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
i mene zanima koliko joj treba da krene iz "hladne" zemlje, ajd javi ne bilo ti tesko kad proklija
 
24.09.2009
28
2
3
54
jao i pomagaj..ne vjerujem...ne pisem cesto po forumu ali sad nisam mogao ne komentirati..temperature po noci 5 stupnjeva(idealno za rast i za klijanje)ako je 12-12 biljke ce ti poceti cvjetati i za nekolko tjedana biti gotove i to je odlicno....ajde ljudi malo citajte pa onda pitajte da se ljudi po forumu ne zivciraju i ne smiju!!!!!!!i da vlaznu zemlju treba cim vise zalijevati inace ne valja!!!!
 
09.03.2012
7
3
3
31
niknula je jedna oko centi pa stala i 2 dana tako stoji to sam vam trebo i jucer skomentirat a biljka je potpuno crvena
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.