pocetak outdoora-u vezi s klicom...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.03.2012
7
3
3
31
evo da nesto pitam za klicu odnosno 10 sjemenke(domacice),stavio sam prije dva dana i proklijalo je a problem je sto je doslo nevreme pa da pitam da li može da klica bar traje nekoliko dana dok ne dođe lijepo vrijeme pa da ju posadim,tu kod mene sad vec mokro tlo iako nemogu napravit nista..
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ne radi se to tako frend hebi ga,kao prvo nemožeš još mjesec a možda i više saditi vani,koliko sam shvatio nisi planirao indoor nego direkt van i nisi se pripremio uopće,ni s tehnićke strane ni s ućenjem o growanju.
Moj ti je savijet da pokušaš nešto naućiti prije nego što kreneš u uzgoj.
Tvoje pitanje vezano za klicu,ako misliš može li klica preživjeti nekoliko dana bez da je staviš u zemlju....hmmmm...nikad nisam probao pa neznam ali brijem da nemože...

EDIT još nije ni polovina 3 mjeseca kako nisi slutio da bi mogla kiša padati i zahladiti vani? Neznam gdje ti živiš ali osvrni se oko sebe ima li lišća na drveću jel poćela vegetacija voćaka vinove loze i ostalog. Ako te ne zanima šta piše u temama onda si definitvno promašio forum.
Good Luck.
 
09.03.2012
7
3
3
31
ne samo iz direktno,odjednom mi je samo nevrijeme doslo a nisam ni slutio da ce padat kisa,svatam kako si rekao,a nema neke bolje opcije sto mene zanima u temama,al svejedno imam i za sledeci put...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a sto kisa smeta u celoj prici, mislim da je ona najmanji problem ;) klica moze izdrzati par dana ako je u vodi, ako je u maramici verovatno ce se zapetljati, pa ima dosta sanse da ti pukne kasnije, al' i jedna i druga opcija se odnose na par dana, moras to saditi van kako god da je, ili baciti... ovo ne kontam uopste sta si hteo da kazes: "nema neke bolje opcije sto mene zanima u temama" koliko si ti uopste procitao od onog sto ima na forumu, verovatno nista jer je i o ovoj problematici vec raspravljano
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
To je to, iz vedra neba u bubrege...Šikni to sjeme u smeče i stavi novo 10.4.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
stvarno teme u zadnje vreme su uzas jos malo pa ce biti tema "kako da okrenem seme,da lezi ili sedi" no koment
 
04.06.2011
5
0
0
43
Neznam sad meni je sjeme u vati 10 dana i jedna od njih 15 je proklijala ....
I puko mi je film pa sam ih onako da krcnu i sad još 2 dana nema pomaka
 
04.06.2011
5
0
0
43
Nisu zelenkaste, to sam i mislio da bi mogla temperatura bit ili da ne valjaju sjemenke same iz nekog razloga . Ne grijem uopće a vani se temperature kreću od 12 do -6 stupnjeva. Pričekat ću još nema žurbe, valjda nisam upropastio s tim krckanjem ...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa jesu one napolju ili unutra, koliko je stepeni tu gde su one stavljene da klijaju, tesko da ce ti na 12*C proklijati, a nize i da ne govorim
 
04.06.2011
5
0
0
43
Pa koja im onda treba temperatura da proklijaju? Unutra ih držim al neznam unutra temp, znam kolko je vani pa zatio sam tak eto napiso da ne grijem
 
04.06.2011
5
0
0
43
Mislio sam da je dovoljno samo da su unutra ja ne grijem ni po zimi u svojoj sobi tako da sam valjda izgubio osjećaj ahahaha
Šta misliš oće one tako krcnute niknut? Hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
skoro kao kad bi razbio ljusku jajeta i stavio ga pod kvocku (a kvocka jos mrtva, tj. niska ti temperatura), ocekujes li da se izleze pile? hmm, tesko, pre mislim da ce se ubudja ili istruli
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
jesu to domaje verovatno jesu bacaj to u PM naruci 5kom najjeftinijih recimo big bang i teraj ne zajebavaj se sa smecem

imas vremene za narucit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.