Pocetak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Posto sam otkinuo jednu malu grancicu pri dnu biljke da bih video kakva je,odlucio sam da je ostavim jos 2 nedelje pa sta bude bice.Boli me dupe.Ako crkne crkla je ako uspe bice zlo i naopako.Ta mala grancica se osusila i headovu su bili toliko mali i nimalo popunjeni,ali i pored toga ljudi koji su je probali su bili dosta zadovoljni.Tako da sledeci put kad odradim post ovde ili ce biti slike berbe ili cu kukati jer nemam nista.

Poz
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma bice to ok nema cega da se bojis vreeme je super ove godine tako da ni nepomisljaj na lose a jedino ako nedodju neki paraziti :)
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Ljudi treba mi savet hitno.Za sutra i za naredne dane navljuju mraz u jutarnjim satima.jel to moze da mi upropasti biljku.Ako moze odo ja sutra da je uberem bez obzira sto headovi nisu upotpunosti puni.Par ljudi je probalo tu malu grancicu i svi su vise nego odusevljeni.

Znaci cekati jos uprkos mrazu jos jedno 10 dana ili seci sutra?
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
stvar ti je u tome
sto ona ionako ne deblja budove ak je dnohla
a sad jbg dolazi takvo vrijeme
cak joj mraz prvi nece nista
al hedova debljih 0 bodova
e sad ak ce bit neko divlje vrijeme toplo nekad iduci tjedan
bi mogla se zdebljat nesto malo
al to je kita
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja bi ostavio ...
mada sad je to pitanje vremena ...
ja zivim trenutno malo severnije i verovao ili ne ovde obico u ovo vreme pada sneg tj. pre mesec dana je trebao da pada.. :) .. a ono kur... sunce je vec dve meseca bes prestanka iako je hladno..
kontam da dok se ovde nepogorsa vreme nece ni tamo kod tebe neznam odakle al mislim da is srbije..
e sad kako sam pratio vreme prvo ovde bude hladno pa onda kod nas u nekim intervalima od 3 do 7 dana dok to nedodje od nas mislim na vreme..
ako hoces mogu da ti javim .. samo teba da pitas a i proverili bi dali je to stvarno tako.. mada je tako uvek bude tako cak i kad sneg pada kod nas pada za nekih tih 3-7 dana

sad bi ti preporusio da spremas gde ces biljku da osusis da to bude po pravilu i da bude lepa i kukusna.. pozz pa javi koko bilo..
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Iz Srbije jesam Zoki,ali ovde nocu bude blizu 0 vec dva dana,bojim se da je to ne poremeti.Ajd ti javljaj kakvo je vreme kod tebe,a ja cu je ostaviti jos napolju onda.
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
ja bi na tvome mjestu to ubro.... sad dolazi prava zima.... ovih par dana što ćeš ranije ubrat ti neznaći ništa... pozz
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma nije fora u tome dal ce hedovi biti veci nego zreliji malo.., da kad je osusis nemas onaj ukus malldaog to se meni licno nesvidja i od tog mirisa hoce da me boli glava .. al verovatno je to od osobe do osobe neko vise voli takvu ja ne ...
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
GOTOVO.

PALA JE JUNACKI DANAS.

Posadjena je 20 aprila napolje,dosta je zivela.

Nisam nista slikao jer je sve odradjeno na frku,bilo je puno lovaca i ribara okolo,tako da smo sve brzo odradili.Isekli je ,stavili u vrecu,u gepek i gas.Osisali smo je i stavili na susenje.Slike ce biti kad se osusi.Jako je velika i zauzela je ceo WC.

Posto sam cupkao lisce rukama,na prstima mi se talozila smola koje je bilo toliko puno da sam na kraju od svega sto sam skinuo sa prstiju napravio jednu malu kuglicu ,velicine manjeg klikera.Drugar mi kaze da je to sto postotan THC i da do ubija koliko je jako kad se popusi.

I to cu vam reci za par dana.

POZ SVIMA KOJI SU PRATILI OVAJ DNEVNIK I KOJI SU POMOGLI U PROCESU.ZA OVU GODINU SAM NAUCIO TOLIKO TOGA I JAKO SAM VAM ZAHVALAN>
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
bravo bravo da si ju cepnuo:clap:
sad si ju lipo gustaj:flamed:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
bravo care javi kako udara ..
lisce nabacaj ako vec nisi napravi has ako neznas procitaj kako ili pitaj kako se pravi ja sam voljan da objasnim ..
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
kolko lisca imas i kolko si dobio (hasa) ako ti nebude tesko javi mozes i slike da bacis preporucio bi ti da mixerom to odradis..
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Imam 180 grana lisca.Radim metodom gravitacije u vodi.Kad budem pravio sikam i stavicu slike
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
slusaj zonom ja bi to ipak izmixo malo tj. nemoj samo potopiti i izvaditi liste...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.