Pocetak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Danas sam skinuo sa susenja biljku jer mi mogucnosti nisu vise dozvoljavale da je tamo drzim.E sad lisce je poprilicno suvo a za headove nisam bas siguran.Stavio sam ih u tegle pa ce tu da provedu jos vremena.Valjda se nece ubudjati.Za sad ima 180 grama ali mislim da ce to jos malo iskalirati tako da ce bii 160-150 skroz suve.E sad izgled nije bas nesto,nema bas nesto puno dlacica,ali ima jako puno kristala cak i po liscu,i to bas bas puno.

Jos uvek niko je nije pusio.Planiram prvi smoke za nedelju pa cu onda i smoke report da napisem.

Poz.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
zonom ubudace se to jos nije suvo malo je vrermena proslo vadi to iz tegle i li bar otvori tegle cak i mozes vremenom da to sa dna stavis gore i tako u krug bilo bi lose da se sad to tako lose susi..
primer cak i kad su hedovi suvi grancica nemora biti probaj da polomis grancu ako pukne onda je suvo mada cisto sumnjam da je....
ja ti zelim samo dobro mada ces nauciti nesto i ako bude lose moras sam da procenis sama vlaga u velikom procentu to nije dobbro bice budji nekad se cini da su hedovi suvi a nisu jer je mnogo jos tamo vlage zato curng svaki dan ja sam mojoj cak i vent davao jer nisam imao nikakve uslove za osusiti i kad je bila skroz suva vratio sam je u teglu kad ono u jutro opet puna vlage to je to pazi sad...
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Nemoj odma u tegle,ako već jesi onda ih luftaj svaki dan po sat,dva.Ja bi to par dana u škartoce
pa onda u tegle.Otkad mi se jedna dobra tegla ubudjala jer je par dana nisam otvara više se ne
zajebavam sa sušenjem.Pripazi jer je budj zaeban igrač.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
EVO OVAKO.

Posle par dana u teglama od 180 grama ostalo je 130 sad vec dosta suvog.Svaki dan ga vadim da se nebi ubudjalo.Sinoc sam probao sa jos dva druga i mogu vam reci da sam prezadovoljan.

Miris jos uvek nema,jos je mlada,ali kad se stisne head ima jako jak miris limuna,ali bukvalno limuna.Dok se pusi nema napetosi u grlu, dobro klizi,cak je i prijatelj koji nije pusac pohvalio da ima lep ukus i da ga uopste ne grebe.

E sad rad.

Prvih par minuta nista,ali bukvalno nista.Onda odjednom kao talas da te poklopio.Gotov si.U glavi ti je cista i bistra slika,a telo je u totalnom ofsajdu.Naleti euforije veoma cesti i jako jaki.Smejali smo se po 15 minuta u kontinuitetu i to vise puta.Nekako jako cudno,jer uvek kad se navarim u toj meri da se smejem ko budala,i da mi trnu delovi tela,slika mi je totalno pomucena.Kod ove trave lud si kao motor ali ti je slika totalno cista.Tako radi 2 sata,malo gore pa onda malo dole,pa onda opet gore...

I onda odjednom gotovo.Nema onog stonda kad pocne da te pusta,samo kraj.Shvatis da si totalno normalan.To mi je prvi put da dozivim tako nesto.

TO BI BILO TO NARODE.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
svaka ti cast i tebi i biljci tvojoj
bio ti je outdoor do jaja ovaj
jos da te nije sjebalo sve stto te sjebalo
pfff
al opet na kraju prejebeno
green finger
:respect:
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Svaka cast na biljci i dnevniku. Bila je milina citat svih 14 strana. :respect:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
svaka cast brate eto bas je zahladnilo mora da je bilo na vreme :) te pitam nesto ako te nemrzi da postavis slike suvog i ako moze onaj has sto si pravio da kazes ili postavi slike kolko si dobio?
bas me zanima i dragomi je sto je sve tako dobro ispalo ...... jedan uspesan dnevnik ...
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Hvala hvala svima.Slikacu suvo i sutra cu staviti slike.A sto se shita tice jos ga nisam napravio.Malo me mrzi ali i to ce ovih dana.
 

smokin'green

Aktivan Član
05.04.2008
74
4
0
43
sve pohvale i od mene,Kad sam procito smoke report moro sam i ja zapalit 1 i furat kako mi ne dere grlo.Al ne ide:icon_cool: Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.