Pocetak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Pa rekli su mi da ih drzim na prozoru pod suncem ali ja o nemogu jer mi kroz kucu prolazi dosta ljudi koji kad bi to videli bili bi zaprepasceni,neznaju ni da duvam.
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
pa evo slike.. :p
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Bravo bravo,fino su krenule. Krajem aprila izbacuj van. Ako hoces mozes i ranije al nebi ti preporucio jer ovo vrijeme bas je sjebano nekako:(
Sretno
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ma znas...mogao bi ih i odmah bacit van sto se vremena tice...nije hladno za nikoga pa tako ni za njih a ni mraza nema ujutro vise vec dosta tako da...vrijeme je ok...al sta ja znam...so se mene tice ja bi ih cjelo vrijeme drzao tu na prozoru...jer tako mi je lakse za puno toga...uvjek ih mogu pogledat, zalit, i sve sta god zelim da napravim...a onako do steka pa nazad....uglavnom bez beda bi ja cjelo vrijeme da bude tu na mom prozoru uz mene al nemogu zbog staraca....imam srece da mi ih nisu vec bacili...jer rekli su da ih maknem i ja sam rekao da hocu a vec dugo odugovlacim tako da...ma uglavnom stavit cu ih vani za koji tjedan i to je to :D pis
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
krivo si me skuzio wu-tra kada smo presadivali biljke. rekla sam da sada mogu biti jos jedno mjesec dana u ovim teglicama pa onda u jos vece e tek onda mogu da cekaju na spol...ali mislim da ih nakon mjesec dana mozes odmah vani jer je vrijeme kod nas sada vec zadovoljavajuce. toplo je bez mraza, ima kisa sto nije lose, jos i bolje zaljevanje imaju.

dakle: cekaj mjesec dana pa odluci ili vani odmah ili u vece posude do spola----> pa onda vani na "tvoje mjesto":evilking:
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ok red...makar mislim da si ti krivo rekla :p al nije ni vazno hehe...uglavnom...drzat cu ih jos neko vrijeme doma na prozoru...zapravo sto duze budem mogaoi onda idem vani :D
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Ljudi jedno pitanje.Posto pripremam rupe sa sadnju da li nogu odmah da djubrim kad iskopam rupu i pomesam vec postojecu zemlju sa kupovnomn? i da li je dobro djubrivo NPK 15 15 15.Jel to djubrivo moze da im skodi?
 
01.12.2007
20
0
0
33
Imam jedno pitanje: početnik sam u ovome... i zanima me kako je u indoor verziji pomoću kombinacijce svjetlo/tama moguće natjerati biljku da što prije procvjeta?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Umobolikus da bi ti biljka procvjetala moras je drzati na 12/12 rezimu dan/noc.. i to preciznom rezimu.. a za to ti treba timer
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ZonoM je napisao(la):
Ljudi jedno pitanje.Posto pripremam rupe sa sadnju da li nogu odmah da djubrim kad iskopam rupu i pomesam vec postojecu zemlju sa kupovnomn? i da li je dobro djubrivo NPK 15 15 15.Jel to djubrivo moze da im skodi?


pa samo prekopaj duboko zemlju i ako nečeš odmah saditi,sad baci taj NPK-dobo zalij i nek odleži-...za to vreme nek nikne doma...pa u zemlju vani kad ojača i otopli vani
inače bih osobno radije samo prekopo posadijo,kad nikne i ojača tek onda dohranijo.

Ima u šumi prilično dobrog humusa-što bi kupovali ,ako čete vani saditi... ako sadite jednu biljku-giganta pa,da joj date extra uvete-to ide,inačer je nepotrebno....ima ispod starih,trulih panjeva...extra crnice za vani domešat :)

btw sto ne upotrebljavate ili gnojivo u granulama na bio,organske proizvodnje-ima domačih!! pitajte agronoma,poljuprivrenu apoteku..možete reči za hmelj ako vas pita/to joj je, neke vrste biljna rodbina :)

možda pošaljemo dopise za adrese distributera...
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
umobolikus je napisao(la):
Imam jedno pitanje: početnik sam u ovome... i zanima me kako je u indoor verziji pomoću kombinacijce svjetlo/tama moguće natjerati biljku da što prije procvjeta?

:kenny_revenge:
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Ljudi opet mi treba savet.Ovi durbani koji su mi pod svetlom u kuci jako sporo napreduju.One probne su mi posle 20 dana vec bile razgranate a ovi durbani su mi nekako sicusni.Imaju oni 10 cm al su nekako tanki.E sad,durbane drzim 18/6 a one probne sam 24 pod svetlom,mozda je to.Sta vi mislite.Evo i slika.



Bojim se da ih ovakve stavim napolje.

Sta vi mislite?
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
@zonom ajde ajde razgranat ce se ne brini :D
evo da i ja bacim neku fotku kad vec nista pametno ne radim... :p
my.php
[/URL][/IMG]
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Ljudi,UZBUNA.Ovi durbani sto su mi pod lampama,poceli pomalo da zute.samo donji listovi.ja mislim da je do zemlje,mislim da je jako losa.sta da radim?da ih stavljam napolje,jer imaju uglavnom sve po 10 cm.napolju ih cekaju vec spremne i nadjubrene rupe.posadio sam ih pre dvadesetak dana.Molim vas pomagajte.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Pa dobro sta si uzbunu digo, to su biljke nije da ih treba operirat jer ce umrijeti :D

Nije to nista strasno ak ti tak malo pozute donji listovi. Ja bi ih bacio van sad je vrijeme vec vise manje ok, a 10 cm je dosta za bacit biljku van.

i nemoj se brinut nece ti biljke umrijet :D
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
sorry ali moram pitat da li netko kuzi sta je pisac htio reci s ovim...? :p

mozda nije previse voda nego potrebu nije on... :D
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Ljudi opet par pitanja.izneo sam napolje 4 durbana i mislim da ce mi sva 4 umreti.Kad su krenuli da mi zute listovi ja se uplasio i izneo ih napolje.Mislim dqa su bili mnogo mali i nespremni za napolje.I sad izgledaju uzasno napolju.Dobili su neku zuckastu boju.Ovih drugih 6 sam iz malih casa presadio u vece i stavio bolju zemlju i totalno su se oporavile.Bas lepo izgledaju.Al sjebao sam te 4 za dzabe.



Sta mislite da li ima sanse da se izvuce?


A jedna od onih probnih je malo kasnila i nju nisam posadio kad i one(koje su sve pomrle zbog lose zemlje) i nju sam odneo na drugo mesto_Ona je odlepila.raste kao luda i bas mi je drago evo slika.

 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
mislim da imaš problem ili sa ph zemlje ili gnoivom!! jesi li mjerio ph zemlje?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.