pocetci vanjskog uzgajanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.03.2012
3
0
0
32
Pozdrav!
Kao prvo amater sam .Evo tamo za kraj 3. mjeseca i zelio bih posaditi kakvu ljepoticu xD
Nasao sam 5-6 solidno dobri sjemenki za koje znam da nisu starije od pola godine i da su zrele i dobre za sjetvu . navlazit cu destiliranom vodom wc papir ili palomu te dakle staviti sjeme unutra i svaki cu dan oprezno otkrivati da sjeme dobije zraka ,te postupno navlazivati destiliranom vodom sve dok ne proklija,
kada cu sjemena pazljivo presaditi na dubinu do 1 cm u neke case koja ce bita pola s obicnom zemljom ,pola sa humusnom-crnom zemljom. Kada biljka naraste do 10ak cm mislim da ce biti vec sredina 4.mjeseca i biljka bi trebala biti spremna za presadjivanje u vanjski svijet.Mislim opet prilikom presađivanja u zemlju staviti malo crne zemlje okolo korijena biljke te ocistiti korov oko njih. Mjesto je dobro suncano obezbjeđeno a nadam se da ce temperatura sredinom 4. mjeseca biti saveznik rastu i razvoju biljki. Zalijevati cu cesto . Kada biljka procvate uzet cu neki cvjetal . Eto strucnjaci moji. Molio bih vas da mi date jos pokoji savjet i da me uputite jos u nekakve detalje. Unaprijed hvala prijatelji .
 
06.03.2012
3
0
0
32
Pa Da .Slobodno ako netko ima jos kakvih prijedloga da ucinim ovo uzgajanje jos sadrzajnijim i boljim za biljku :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa, to je to, kad niknu javi da vidimo kako izgledaju... ne mora biti destilovana voda... i ne moras se smarati sa "wc papir ili palomu", moze i voda u casu, seme u vodu, ovako i prekopaj malo tu zemlju gde ces saditi, ne sadi u jako nabijenu i tvrdu zemlju, eto
 
06.03.2012
3
0
0
32
Pa mogu li krajem 3. mjeseca to poceti ?Jeli to prerano ,prekasno ili taman ?
 
06.03.2012
3
0
0
32
A koji preparat je dobar ovako za razvoj biljke,ali prije nego biljka procvate odnosno kada bude u visini do oko jedan metar?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.