pocetnicki pokusaj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.10.2013
4
1
0
e ovako....seme sam uzeo iz nekog heda nebitnog eto cisto da se zanimam,posto sam hteo da probam da vidim kako ce mi ici pa kasnije mozda nesto ozbiljnije da uradim,samo da steknem neka iskustva....i uzmem ja tako 5 semena i stavim da proklijaju.to je bilo negde krajem jula pocetkom avgusta,tako nesto,nisam to propratio bas najbolje,uglavnom od tih 5, tri mi proklijaju i posadim ih u casice,za dan dva su izasle fino i lepo,onda sam ih drzao na prozoru u sobi....kada su malo narasle,jedna se bas fino isticala,jedna osrednje a jedna je bila losa i uglavnom kad su stasale stavio sam ih u garazu ispod prozora gde non stop pici sunce odmah cim svane pa sve do podne kad je sunce gore...povremeno sam ih stavljao napolje u senku i tako one kroz mesec,dva krenu izdanke da pustaju i ja na ovom sajtu provalim da ona sto je bila krzljava pocela da pusta semena i da je muski...i sada pocetkom septembra kada je zahladnelo,uneo sam ih unutra te dve sto su ostale i zalivao ih...posle sam skontao da je i ova manja muzjak kad su vec u vegetaciji ili ne znam ti ni ja sta :D to je bilo pre jedno 3 nedelje,dotle sam vec napravio grow i stavio je pod obicnu sijalicu jer za drugu trenutno neam para jebiga.. i tako joj davao svetlost,ali vise sam to radio zbog toplote a kada je suncano napolju,stavim je pod prozor uvece pa kad svane nek se sunca... :) i sada je vec fino procvetala ima jedno 3 nedelje od kako cveta i lepo napreduje...davao sam joj vodu u koju sam stavljao neki preparat za rast biljaka sto sam dobio od drugara koji se bavi cvecem i tako to...zemlja je naravno humus i stavio sam stiropora izmrvljenog u nju... e sad moje pitanje je ako moze neko da me savetuje ili nesto postavicu slike da se pogleda,pa da vidim koliko joj od prilike jos treba do kraja...i mozda eventualno da dobijem neke savete sta bih mogao uraditi oko nje....za sada sam ponosan na nju sobzirom u kakvim sam je uslovima uzgajao i koliko sam je sokirao sa tim svetlom i sto sam ga palio ne bas uvek 12/12 nekad kasnije nekad ranije kad stignem i stavljao je na dnevnu svetlost,ne znam zbog vegetacije i to da nesto ne zajebem.....eto toliko ako nesto nekog zanima nek pita... :D evo slika
n7mq.jpg
boqu.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
06.10.2013
4
1
0
po celi dan je kod prozora a kad je oblacno napolju dobije sijalicu....planiram da kupim jednu do 2000 lumena cisto da je pocastim do zavrsetka :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Nemoj se bacat u trošak, sa 2000 lumena joj nećeš pomoći. Pusti je nek se pati kao i dosad i za 2 mjeseca ćeš ubrat za 5-6 fruli. Ionak veliš da si posadio ovaj grow za probu pa je onda i probaj pod prozorom istjerati do kraja, a sljedeći ne počinji bez boxa i opreme.
I da biljoza ti je baš smiješna, haha, onak pozitivno smiješna s obzirom kak je odgojena :vb_kez: .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: canabiscar
06.10.2013
4
1
0
No Joke je napisao(la):
Nemoj se bacat u trošak, sa 2000 lumena joj nećeš pomoći. Pusti je nek se pati kao i dosad i za 2 mjeseca ćeš ubrat za 5-6 fruli. Ionak veliš da si posadio ovaj grow za probu pa je onda i probaj pod prozorom istjerati do kraja, a sljedeći ne počinji bez boxa i opreme.
I da biljoza ti je baš smiješna, haha, onak pozitivno smiješna s obzirom kak je odgojena :vb_kez: .
e hvala na tome sto kazes...upravu si...i meni se cini smesna krakata je :dada samo ne znam onaj zadnji mesec u novembru tamo pred kraj od prilike da li ce joj spoljasnja dnevna svetlost biti dovoljna..ima oko petnajstak cvetova brojao sam nadam se da cu od toga biti zadovoljan kolicinom na berbi :p a sledeci grow ,da polako dok ova tinja prikupljacu potrebstine i polako izgraditi da u decembru pocnem sa time :)