pocetnicki projekt :joint:

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.05.2008
31
0
0
39
bozga je napisao(la):
Jel' sam ti rekel da se ne brineš. Lijepo to ide.. Još se strpi mjesec, mjesec i pol.. =)


a vidjet cemo kak ce zgledat za jedno mjesec dana frend mi veli da bu zrasla prek 2 metra jer je sad vec oko 170 cm :watchplant:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Možda još naraste malo, ali uglavnom to ti je to. Prvih par tjedana cvjetanja (obično 2-3 tj.) naraste najviše pa onda prestane s rastom i počne pumpat samo vrhove.
Moja HB je narasla isto tak oko 170cm i mislim da više ne bude previše rasla, sad sve ide samo u vrhove :ninja:
 
07.05.2008
31
0
0
39
bozga je napisao(la):
Možda još naraste malo, ali uglavnom to ti je to. Prvih par tjedana cvjetanja (obično 2-3 tj.) naraste najviše pa onda prestane s rastom i počne pumpat samo vrhove.
Moja HB je narasla isto tak oko 170cm i mislim da više ne bude previše rasla, sad sve ide samo u vrhove :ninja:

a i nemora vise rast i visinu samo se nek vrhovi sta vise popune.

danas cu ju ic malo zalijat i jos malo nagnojiti pa cu uzet fotic pa stavim jos pokoju sliku.
 

greenmengace

Aktivan Član
20.09.2007
135
3
0
34
pecko88 je napisao(la):
Ako sam dobro skuzio..to jest da je to ista biljka samo slikana u roku od tri dana, onda ti preporucujem da zapocnes iznova i posadis nove sjemenke.
Jer ovo mi se i bas ne vjeruje da prezivi, pa sta i da mu radis.
Premalena je za da bi se oporavila..
A i to sto nije mnogo velika, ne bi mnogo izgubio ako pocnes izpocetka..

ni je tako pecko...kod nje lose e visine....ako se potrudi malo vise ..dobit ce mnogo evo vidi sta se desilo kod mene prosle godine
i236459895_65168_2.jpg

bila je skoro mrtva.....zato nikad ne odistaj