Pocetnicko pitanje.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Što bi se dogodilo da se biljke posade u zemlju i rastu u sobnim uvjetima bez tih boxova i svih tih stvari... samo voda, svetlo korz prozor od sunca, malo gnojiva i to je to?
Da li bi te biljke uspjele, je li to uopce moguce?
Mislim, ako mogu rasti outdoor u tavkim uvjetima, zasto nebi mogle indoor?



Puno fala unaprijed, na odgovorima. :)
 
21.06.2010
17
0
0
38
jedino treba svijetla više nego u boxu jer u boxu se svijetlo reflektirao od zidove a vamo bi se raspršivalo.
čekaj ipak nekog iskusnijeg za odg
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
U ovo doba godine na balkanu mislim da nebi ništa uspio. Al' tamo 3-4 mjesec, kad se ide outdoor, kad bi stajala na prozoru ili balkonu, bilo bi nešto do 9og mjeseca. Bar ja tako mislim. :)
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
hehe evo ovako,to što si opisao je moguće,pogotovo ako imaš prekrasan tavan s velikim krovni prozorom koji upravo večinu dana stoji na suncu,u takvim uvjetima možeš bez problema uzgojiti biljku ali iskreno jedino bi ti preporučio da na prozoru sadiš autofloweringe ako več imaš prozor koji je osunčan jako velik dio dana...i brate sadi po ljeti a ne po zimi,sve ti ovisi o trajanju svjetla i mraka u danu,po ljetu je veči dio dana sunce a manji mrak,a po zimi je obrnuto,svaka biljka može rasti čak i ako nije direkt na suncu ali mora biti blizu izvora svjetlosti tako da odgovor je na voje pitanje DA
MOGUĆE JE UZGAJATI BILJKE NA PROZORU U SOBI ALI TO SAMO AKO IMAŠ PREDOBRE UVJETE
INAČE SE JEDNOSTAVNO NE ISPLATI ČEKATI ZA TAKO LOŠU KVALITETU I TAKO MALU KOLIĆINU
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
Da, u tom slučaju ili ako imaš staklenik na vrhu nebodera(sorry na sarkazmu, al samo želim dokazati da se stvarno ne isplati, ili prejebeni uvjeti). Radije sklepaj nešto iz kartonske kutije sa nekom lampom i bubni autoflowering zbog toga jer ih ne jebe ako ti se sjebavaju foto-periodi zbog danje svjetlosti(možeš ih 24/0). Pozdrav i sretno:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Fala na odgovorima.

Znaci mogao bi ih u tom boxu od kartonske kutije drzati na svjetlu cijelo vrijeme?
Mozete mi molim vas napisati najosnovniju opremu koja mi je potrebna i odprilike njenu cijenu. Bio bih jako zahvalan :)
Koja je najjednostavnija sorta za odrzavanje i gdje nabaviti sjeme?
Neki lowrider, a da nije prezahtjevan :)
 

NumBdoT

Aktivan Član
07.10.2010
70
10
0
43
rockerboy je napisao(la):
Fala na odgovorima.

Znaci mogao bi ih u tom boxu od kartonske kutije drzati na svjetlu cijelo vrijeme?
Mozete mi molim vas napisati najosnovniju opremu koja mi je potrebna i odprilike njenu cijenu. Bio bih jako zahvalan :)
Koja je najjednostavnija sorta za odrzavanje i gdje nabaviti sjeme?
Neki lowrider, a da nije prezahtjevan :)

Da mogo bi samo neznam ovaj kolko je to kvalitetno rjesenje ako me razumjes bolje slozi neki pravi box ili pc box,to kartonskom kutijom je ono teski ghetto DIY hahha
Jedino iskustvo koje ja imam sa AUTO sortama je to sto mi je jedna kuja u trenutnom grow-u procvjetala pre rano na kraju ispade da je rjec o prewlowerima ,al opcenito mislim da auto sorte nisu pre zahtjevne
neznam sto ti odgovaram kad sve imas ovde(i na ostalim djelovima foruma):

https://forums.vutra.org/content/11-food
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
kakva bre kartonska kutija ,, oda stalno mislis kad odes od kuce oce se nesto zapaliti...
samo se ti obrazuj ovde na forumu nesto sklepaj al ne od papira da ti traje i nemoj nigde da zuris dok neutvrdis gradivo iz teorije pa onda kreni polako pa ces tek onda videti sta ti nedostaje od znanja i kazem niko se nije rodio pametan a da je biljku uzgajati samo tako na prozoru svi bi imali jednu u sobi i nebi kupovali raze zajebancije koje su potrebne za uzgoj :)

pozdrav i dobro dosao u svet growanja
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Fala svima na pomoci.
Odlucio sam se ipak za gradnju boksa, ali ne jos ove godine.
U 3. mjesecu pocinjem sa outdoor gorwingom.
Uploudat cu slike. :)