Pocetnicno pitanje za unutarnje uzgajanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.11.2010
7
0
0
43
Bok drustvo, evo bas sam se ovih dana ozbiljnjije zainteresirao da si pokusam nesto doma sredit,pa sam naletio i na ovaj sajt...
Odusevljen sam kolicinom informacija koje se ovdje mogu pronaci, ponajvise jer su obliku stvarnih iskustva ljudi,
pa su informacije jos i vrednije, itd itd.... uglavnom svaka cast vama koji ste se ovak necega sjetili , zelim vam sve najbolje.
Otkud da krenem...
Dakle ovdje sam primjetio onu reklamu za neki ducan u nizozemskoj di se mogu narucit sjemenke i oprema,
e sad , mene bi zanimalo za pocetak sljedece :
*jel to pouzdan sajt, mislim dal se stvarno moze ocekivat da ce se dobit to sto smo narucili i da je to stvarno to,npr. ja
bi si narucio jedan item Sjamaan White Widow, al sad kad razmisljam ustvari mene bi zanimala vasa preporuka
koje bi sjeme morao narucit koje ima karakteristike poticanja smjeha : )) . eto. dotakao sam se vutre prvi put prije 10ak
godina, al me samo prvih nekoliko puta lijepo okinula na super smjeh, kasnije sve manje ...itd.. blablalba, tako da bi
tako nesto htio si stvorit doma, i kasnije uzivat u trudu : )
*onda kad mi to stigne, zemlju i gnojiva mogu 'kod nas' kupit, i lampe pretpostavljam, al da si smanjim trud oko svega, ima li smisla ovak nesto uzet i dali je to sve sto mi treba ?
Complete Growkit for Soil 400 w
http://growshopalien.com/onlineshop/contents/en-uk/d41_startupgrowkits.html
ispricavam se ako nisam smio stavit link...
I to je to , hvala vam na vremenu za citanje ovog i odgovaranju..
:sun2:
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Pozdrav i dobrodošao prije svega! Site je pouzdan, mogo ljudi je naručivalo sjemenke i došle su im koliko ja znam. Nisam siguran, al' mislim da su sative za smijeh (ispravite me ako griješim). Zemlju možeš nabaviti kod nas, mislim da su Compo Sana i Terra Magma najbolje. Gnojiva isto ima, samo obrati pažnju na NPK. Ovisi kolike su tvoje potrebe? Koliko dnevno misliš pušit itd. Svu tu opremu imaš u HR, ali kad već naručuješ sjemenke onda ti valjda nije problem i to naručit. Pričekaj odgovore od nekoga iskusnijeg, ja još mnogo moram učiti, al' nadam se da sam ti bar malo pomogao. :)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
http://vutra.org/indoor.php

možda bi bilo bolje ako ti je prvi grow da prvo odradiš jedan sa običnim sjemenkama...
ja se nebih previše zaletavao u kupnju sjemenki ako iza sebe nemam bar 2 odrađena indoor growa...

u svakom slučaju odluči sam i vidi šta ti je najbolje! ... imaš na alienovoj stranici objašnjen info za svaku biljku..

moj izbor za indoor bio bi: Satori Mandala, Lemon Haze, Skunk #1,.. ali to sam samo ja!
 
25.09.2010
21
3
0
36
Sto se tice svijetla i site-a ne mogu ti nista pomoc, al sto se tice sjemenki za prvi put, ja bi ti preporucio Big Bud sjeme. Ja radim prvi grow s njom i jako je lagana za uzgojit samo trebas biti strpljiv!


ps. Kul ti je nick :D
 
11.11.2010
7
0
0
43
Ok društvo ,hvala za odgovore,@Peter hvala : ). Carl je bio legenda. Šteta što ga više nema.
Koliko mislim pušit ? Pa s obzirom na obaveze doma i posao, relatvino rijetko, znači maksimalno jednom tjedno, to bi bio vikend...
Dakle nemam valjda neke prevelike potrebe i ne mislim si radit ništa preveliko i prezahtjevno...
Mislim da ću si sjemena ipak naručivat, s obzirom na iskustva koja imam do sada, znači kad sam pušio pušio sam samo ova polusranja od 'dilerčića', i siguran sam da bi ovo što bi naručio i onda brinuo se o tome i trudio na kraju ispalo neopisivo bolje od svega do sada, pa bi ipak otišo na naruđbu.. hebiga, kad čovjek vidi kako sve te sorte lijepo izgledaju na alienu kad rode, teško si je pomoć pa ne naručit , barem meni : )
Ok , sad bi vas molio za upute što mi sve treba, otprilike mi je jasno za one režime,24/7 pa onaj drugi pa treći , vegetacija cvjetatanje...ali nisam još skužio za tu svu opremu, što mi točno treba,mislim da mi je najnejasnije oko lampi, di ih kupit, i kakve.
Evo npr, naručim si onu white widow : ) sa aliena, i sad mi treba još što ? One teglice za zemlju(koliko)-ide li jedna sjemenka na jednu teglu ?, zemlja(kakva) ? , kakva gnojiva...itd..... gdje kupit lampe....
:sun2: