pocetnik pc grow box..pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.04.2008
16
1
3
35
oke... nakon brda popusenog odluka je pala..

sastavljam "pc" grow box koji ce imati iste dimenzije poput pc-a... radim od sperploce po mjeri 21x45x50cm

imat ce mogucnost pomicanja zarulja po razlicitim visinama(3x21W, OSRAM/2500K/1230lm svaka(u principu obične štedne) )... mrežica za "blokadu",sve iznutra oblozeno precizno zaljepljenom alu-folijom... 2pc obicna ventilatora.... tajmer

treba mi jos par savjeta... dal trebam jos sta dodat...(pemalo zarulja??) necu odlazit u neke detalje jer ovo želim zadržat na nakom amaterskom uzgoju za vlastite potrebe...
u principou trebam još savjeta u vezi hardvera... dal još tu trebam nešto dodat??

(box mi je u principu napraljven da u njega stanu 3tegle za završni uzgoj(6manjih tegli u pocetku)


slike ovog ću stavit kasnije kad stigne na završni nivo
..a kasnije i uzgoj
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ne znam koja je svrha radit drveni box tih dimenzija.Moj 1. box je bio također proizvod kemijanja,mali i bacio sam ga.Kad već praviš box,napravi ga kako spada,a mi ćemo ti pomoći koliko budemo mogli,jer svi ponekad trebamo neki savjet i zato smo tu.
Ako ostaješ pri tim dimenzijama,za početak je dosta svijetla,ali nećeš dugo moći tako.
Pročitaj si malo teme na ovom site-u,jer sve su prepune korisnih informacija pa ćeš lakše uzgojit nešto.
Samo još reci,kakvo sjeme imaš?
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
svi ce ti rec da nije dobra alu folija jer stvara hot spotove, vise svjetla ti nece skoditi da stavis i dobro ti je imati termometar i hidrometar za mjerenje temperature i vlage

sve ti je u sekciji Uzgajanje -> Unutrašnje uzgajanje
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
alu foliju makni ca, nabavi mat bele boje ili ako ces da brzo bude suho pofarbaj s bojom belom za unutarnje zidove kuce (jupol, poliflor itd) ako nisi u mogucnosti nabaviti mylar foliju i bice ti ok
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Što se domaće tiče-sretno!Trebat će ti sreća,jer ako bude sativa,brzo ćeš novi box radit:icon_lol:
Vjeruj mi,znam šta pričam.
Alu folija ti je nezgodna malo.Probaj neko bojanje u mat bijelo ili nešto slično mylar foliji.Recimo,vrečice od čipsa su s unutrašnje strane kao mylar,pa ti to može poslužit kao materijal za usporedbu.Ne preporučam da pojedeš toliko čipsa da možeš box obložit :icon_lol:
Ja sam celofan za umatanje poklona koristio-onaj sjajni.Pogledaj u mom dnevniku!
Osim toga,pregledaj završene i aktualne dnevnike.Iz njih možeš puno stvari pohvatat!