Pocetnik, trazim pomoc :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.03.2013
1
0
0
Pozdrav svima !
Evo vec neko duze vreme kontam da pocnem uzimat marihuanu, jer sam cuo da ima dosta pozitivnih efekata !
Eh sad zelio bih da mi iskreno neko od vas kaze dali ima nekih nus pojava...
Trazim sjeme, pa da posadim jednu, dvije biljke pa da probam, inace ne pusim nista !
Ali ovo mi je cisto vise radi zdravlja posto imam problema sa anksioznoscu, depresijom ponekad !
Al ne mogu da se odlucim tamam procit sve ok, a na drugoj stranici potpuno obrnuta prica, e sad nezz kome da vjerujem :D
U ostalom da mi kazete sve sto trebam da znam hvala :D
Od koristenja, od efekata, uzgoja itd ...
HVALA !
 
31.03.2013
26
23
0
59
Mordor
marimahunash je napisao(la):
Pozdrav svima !
Evo vec neko duze vreme kontam da pocnem uzimat marihuanu, jer sam cuo da ima dosta pozitivnih efekata !
Eh sad zelio bih da mi iskreno neko od vas kaze dali ima nekih nus pojava...
Trazim sjeme, pa da posadim jednu, dvije biljke pa da probam, inace ne pusim nista !
Ali ovo mi je cisto vise radi zdravlja posto imam problema sa anksioznoscu, depresijom ponekad !
Al ne mogu da se odlucim tamam procit sve ok, a na drugoj stranici potpuno obrnuta prica, e sad nezz kome da vjerujem :D
U ostalom da mi kazete sve sto trebam da znam hvala :D
Od koristenja, od efekata, uzgoja itd ...
HVALA !
Dobrodošao na Forum,kao prvo. :)

Nus pojave?
Pa ima ih svakakako poput:
-Krvavih očiju
-Lošeg zadaha
- Problema sa zakonom itd.
Moj predlog pre svega jeste da odgledaš film pod nazivom: " Business behindd gettin' high" Gde možeš prikupiti dosta stvari.
Semenku tražiš? Polako sve u svoje vreme, prvo probaj pa onda gledaj šta ćeš posle. Sve o uzgoju,nuspojavama,konzumaciji možeš pročitati na forumu!

Srećno :)
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
marimahunash je napisao(la):
Pozdrav svima !
Evo vec neko duze vreme kontam da pocnem uzimat marihuanu, jer sam cuo da ima dosta pozitivnih efekata !
Eh sad zelio bih da mi iskreno neko od vas kaze dali ima nekih nus pojava...
Trazim sjeme, pa da posadim jednu, dvije biljke pa da probam, inace ne pusim nista !
Ali ovo mi je cisto vise radi zdravlja posto imam problema sa anksioznoscu, depresijom ponekad !
Problemi poput anksioznosti ili depresije se rijetko rješavaju konzumacijom psihoaktivnih supstanci poput kanabisa.
Nuspojava naravno ima, i još su izraženije kod već "uzdrmanih" osoba.

Probaj prvo poraditi na sebi - bez vanjskih efekata - boravi u prirodi na svježem zraku, nabavi psa - posveti se nekom hobiju.
Kao što vidiš na forumu - uzgajanje biljke isto opušta. Došao si u balkanski cyber-raj svakog hobby-uzgajivača. :thumb:

Nažalost, ukoliko se odlučiš uzgojit biljčicu kanabisa, riskiraš zatvor.

Sad, pošto je tebi svejedno jer nemaš naviku konzumiranja - što realno ne može bit loše - možeš probat sa sjemenkom konoplje iz hrane za ptice.
Siguran sam da bi te uzgoj i briga oko jedne takve biljke opustio i ispunio + nema paranoje da ćeš u zatvor zbog tog zločina.

Pozdrav i svakako otvori dnevnik ako se odlučiš. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: josipalisac

ceebeedeebeedoo

Aktivan Član
22.03.2013
63
21
0
sto se tice uzgoja (za ostalo nisam relevantan =]), preporucio bih ti da procitas neku ili sve od ovih knjiga (ako zelis linkove, vazi i za ostale clanove, obrati se na pm) ali i odlicne grow vodice i tutorijale sa foruma
https://www.vutra.org/topic/7897-vodi-kroz-unutra%C5%A1nji-uzgoj-glavna-tema/#entry216954

dakle, stivo:
Rosenthal, Ed - Marijuana Grower's Handbook
Greg Green - The Cannabis Grow Bible
Jorge Cervantes - Marijuana Horticulture
Organic marijuana - Soma (meni omiljena)

mnogo ces brze shvatiti sustinu nego kopajuci po forumima (daleko od toga da nisu korisni, cak i neophodni, ali samo sa dobrim predznanjem, barem je to kod mene bio slucaj)
 
Pa ja na primer nikada nisam imala nikakvih nus pojava(mislim ako krvave oči islično računaš u to,onda samo to xD) a i znam vrlo malo ljudi koji su osećali neku mučninu ili povraćali...Uglavnom ništa strašno ti se ne može desiti ;) Ali su u pravu da anksioznost ne leči,s tim ćeš morati sam da se izboriš... Pokušaj da pričaš sa bliskim osobama o tome,biće ti lakše,odgledajte neki film zajedno..:) Moj burazer ima isti problem..:/
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
marimahunash je napisao(la):
Pozdrav svima !
Evo vec neko duze vreme kontam da pocnem uzimat marihuanu, jer sam cuo da ima dosta pozitivnih efekata !
Eh sad zelio bih da mi iskreno neko od vas kaze dali ima nekih nus pojava...
Trazim sjeme, pa da posadim jednu, dvije biljke pa da probam, inace ne pusim nista !
Ali ovo mi je cisto vise radi zdravlja posto imam problema sa anksioznoscu, depresijom ponekad !
Al ne mogu da se odlucim tamam procit sve ok, a na drugoj stranici potpuno obrnuta prica, e sad nezz kome da vjerujem :D
U ostalom da mi kazete sve sto trebam da znam hvala :D
Od koristenja, od efekata, uzgoja itd ...
HVALA !
pozdrav... :signs046: izvoli...https://www.vutra.org/topic/10030-pozitivnaneutralna-i-negativna-djelovanja-cannabisa/ ;)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
jedina nuspojava ti je da ces ti se um otvorit prema novim pogledima i stvarima i da ces ogladnit... u umjerenim kolicinama, druge nuspojave nema... osim : crvenilo ociju, ubrzan rad srca, suha usta, paranoje (ako si na krivom mjestu s krivim ljudima) ili glavobolje (ako previse pusis :p ) ... ali ja mislim da slobodno mozemo zanemariti sve to posto ne da nije opasno po zivot, nego je totalno nevazno ako si pametan :) tako da se ne brines oko vutre, nemoze ti biti lose, samo bolje :D

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Ovo u moje vreme neje' bilo :D da se setis sam da posadis pa da sam probas kad izraste, mislim da je vecina mahom probala u drustvu, tako da ne verujem da ce ti uspeti da sedis 4-5-6 meseci kraj "saksije" da bi na kraju ispalo nesto skroz drugacije ...

Glavno! Svako ima svoj flesh , upravu su za anksioznost. Moze ti biti da ne kazem jos gore ali video sam par slucajeva paranoje u smislu jao srce, jao nije mi dobro, jao zovi hitnu, jao kako lupa, jao ce iskoci, jao preskace ...
Depresiju ne da leci nego je ubija da se i ne setis zasto si uopste bio depresivan kad je sve sto zelis vec tu. Sto kaze kolega iznad novi pogledi tj. ono glavno za sta se svi borimo ISTINA !

Mir
 
marimahunash je napisao(la):
Pozdrav svima !
Evo vec neko duze vreme kontam da pocnem uzimat marihuanu, jer sam cuo da ima dosta pozitivnih efekata !
Eh sad zelio bih da mi iskreno neko od vas kaze dali ima nekih nus pojava...
Trazim sjeme, pa da posadim jednu, dvije biljke pa da probam, inace ne pusim nista !
Ali ovo mi je cisto vise radi zdravlja posto imam problema sa anksioznoscu, depresijom ponekad !
Al ne mogu da se odlucim tamam procit sve ok, a na drugoj stranici potpuno obrnuta prica, e sad nezz kome da vjerujem :D
U ostalom da mi kazete sve sto trebam da znam hvala :D
Od koristenja, od efekata, uzgoja itd ...
HVALA !
Pusim vec duze vrijeme i sve sto me muci kad pusim je sto znam fakat cesto umirati od gladi XD oci si ni negledam vise jer ajmo rec solo zivim al da budu krvave , i ak pusis solo brijem da ces postati brzo pospan =)
A neznam bas dal ti je pametno posaditi pa pusiti jer to je dosta mukotrpan posao ajmo to tako reci radje nadji nekog dilera kupi od njega i zapali ko covjek , a onda ako bas imas volje za uzgojem uzgoji , ali dosta riskiras jer kosto znas ima jak miris i trebat ce ti dosta struje za biljkice a ako se ne varam u RH ako ti se drasticno promjeni potrosnja struje salju (neznam koga) da provjeri razlog tome te brijem da tu vec dolazi sumlja za uzgojem (al ne drzi me za rijec to sam samo cuo)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
AwsomeSmiley je napisao(la):
a ako se ne varam u RH ako ti se drasticno promjeni potrosnja struje salju (neznam koga) da provjeri razlog tome te brijem da tu vec dolazi sumlja za uzgojem (al ne drzi me za rijec to sam samo cuo)
varaš se tj pogrešno si čuo, ako plačaš na vrijeme - struja nije problem, naravno pričamo o uzgoju za osobne potrebe

i pametno je posaditi pa pušiti, nije to baš tako mukotrpan posao a kod dilera češ teško naići na tako dobre hedove kao što ih sam uzgojiš, i puno je jeftinije kad na kraju podvučeš crtu.