Pocetnik u indoor-u

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ivkeeeeee

Banned
Banovan
23.08.2019
0
0
0
53
Pozdrav za sve doktore ovog vrhunskog sajta.
Ja sam iz beograda I evo iskreno da vam ispricam sve pa ako ima neki doktor vremena da mi objasni ukratko sta,kako,gde,koje I kolko treba.
Moja prica ide ovako imam 900 eur I Bmw koji kosta oko 2.000 eur to je sve sto imam za ovih mojih 40 god.ja mislim da mi je to dovoljno za ovu pricu,ako moze neko iskusan da mi kaze ovako.

1.Kao prvo cilj mi je 5 kg markirane marihuane tipa skang,ak-47 ili ustvari ona autoflower posto prvi put ovo radim I znam da rizikujem mnogo zato mi trebaju ove informacije,koje seme I koju vrstu.

2.neznam jos lokaciju I koji nacin dal (iznajmiti stan,halu,kucu posto neznam koliki mi prostor treba I koliko biljaka za ovu kolicinu).

3.koja mi oprema treba gde je nabaviti,naruciti ili napraviti.sve od samih saksija do sijalica,ventilacije,termostata,termostata,kartona za ph proveru ...itd I koja je cena da bi mogao da se uklopim mislim da se pruzim koliko sam dug.

4.UNAPRED SE ZAHVALJUJEM SVIMA KOJI MI POMOGNU(svaka pomic mi je bitna I mnogo bi mi znacila) JA SAM COVEK KOJI NEZABORAVLJA DOBRA DELA.VELIKI POZDRAV ZA SVE LJUBITELJE OVE BOZIJE BILJKE.
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Trenutno su doktori na usavrsavanju u kanadi, kad se vrate dobices odgovor.
giphy.gif
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA