Pocetnik zeli da uzgaja

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Canna iGrow Mills Nutrients
16.04.2018
0
1
3
25
Ne znam gdje da stavim ovu temu evo ovdje, ukratko ako ima tema vec molim da me preusmjerite na nju..
Ukratko, pusim i znam dosta toga o vutri ali sad zelim da probam malo da uzgajam za sebe i ne znam nista oko tog a ne da mi se citat milion stranica da bih nasao tri recenice koje su kako treba..Ako ima neko ko uzgaja da mi malo napise ukratko osnaovne stvari, koliko radja po biljci, pocetnicke greske i slicno, hvala :))

PowerSeed

fuckin' mod
Urednik
Super Moderator
15.10.2006
22.344
31.689
3.158
hoʊnoʊˈluːluː
ne da mi se citat milion stranica da bih nasao tri recenice koje su kako treba
ovakve svi vole na forumu i sad ce da pohrle da ti prepricavaju forum, al ukratko
mislim da ovde, recimo, ima malo vise od tri recenice koje su kako treba
https://www.vutra.org/threads/vodic-za-vanjski-uzgoj-outdoor.13392/
a ima i ovde sigurno vise od tri
https://www.vutra.org/threads/klijanje-rast-u-casi-presadjivanje.747/
sad jos da sacekamo dobrovoljce da ti to prepricaju da se ne smaras citanjem :)

16.04.2018
0
1
3
25
ovakve svi vole na forumu i sad ce da pohrle da ti prepricavaju forum, al ukratko

Stvar je u tome sto zelim da mi neko preprica ko to ugaja iz vlastitog iskustava..

hvala svima baj d vej :D

20.03.2012
753
1.695
163
28
Srbija
pa ako znas dosta toga,ne treba ti neko da ti "prepricava" tri recenice koje stu ti potrebne..

stvarno treba novima na forumu da se onemoguci pokretanje glupih tema.. gajim 3-4 godine i jos uvek ne znam sve..a sad ukratko da ti prepricam..nije to brate ubodi semenku dodji za 2 meseca imas vutru..i objasnio sma ti..

smara me sto nemoguce da ste toliko nezainteresovani da procitate nesto i da se iscimate nego biste sve na gotovo..ja kad sam kretao da grovam nije bilo valjda ovakvog debilizma toliko..a sada ga je sve vise i vise..nadam se da nisam bas ovakve teme otvarao..

i ono sto je najbezobraznije od svega je to sto radite to nekulturno bezobrazno i egocentricno i bas vas briga,nismo sa vama ovce cuvali!!

mene bi bilo sramota,ja bre i dan danas citam osnove kad krece cvetanje,koja vlaga da bude..kada smanjiti sa azotom,istrazujem novu hranu,u koje potove tutnuti automate..nove elemente..citam stvari koje sam procitao 1000 puta..da l zato sto sam lud,da l zato sto se proveram stalno,mozda zapmatim nesot sto nisam,mozda nesto promenim..

i ako sam ja brate eto glup na primer pa mi treba 100x..ajde da kazmeo da ste vi ostali pametni i da vam treba jednom da procitate,a vi necete..ne treba ni da growate!

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.077
3.306
188
Ne znam gdje da stavim ovu temu evo ovdje, ukratko ako ima tema vec molim da me preusmjerite na nju..
Ukratko, pusim i znam dosta toga o vutri ali sad zelim da probam malo da uzgajam za sebe i ne znam nista oko tog a ne da mi se citat milion stranica da bih nasao tri recenice koje su kako treba..Ako ima neko ko uzgaja da mi malo napise ukratko osnaovne stvari, koliko radja po biljci, pocetnicke greske i slicno, hvala :))
Početničke greške su ti mislit da se bez truda može napravit puno. A po biljci možeš dobit 5 kg. Evo kolege su ti dali početne smjernice, a za detalje koji su uvjetovani sa puno čimbenika najbolje ti je dnevnike čitat, a i malo slike pogledat.

Sviđa im se: 420Florist and Tema1

420Florist

Poglavica napušeni kamen
25.07.2017
827
2.898
163
Jupiter
www.vutra.org
Treba dodati na forumu kakve slike/ikone u widget sa strane i iste prelinkati na teme/vodiče, de postavite se na mjesto od tog nekog početnika koji dođe, skoro pola miliona postova na forumu, pa i ja se nekad izgubim ovdje.. a kamol tamo neki zeleni... treba ih na početku uputit, i neće bit tako glupih topika

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.077
3.306
188
A ja nekako kad na forum dođem stisnem u rubrike i tamo najčešće budu "sticky" neki tutoriali ili glavne teme... i onda odatle krećem. Ako se ne varam prije i je bilo...

UNUTRAŠNJE UZGAJANJE/ pa stavimo stiky taj vodić... i tako i za vanjsko, itd...

Sviđa im se: Tema1

Tema1

Sve je to za ljude
08.02.2011
607
1.951
163
World travel
Ma ljudi uljeću kao padobranci al ok..vjerujem ako ga zanima da ce malo skuzit na koji nacin forum funkcionira i naci odgovarajuci topic gdje postat pitanje..a netko spomene 'temu za nove', pa evo je..groblje:):)

16.04.2018
0
1
3
25
pa ako znas dosta toga,ne treba ti neko da ti "prepricava" tri recenice koje stu ti potrebne..

stvarno treba novima na forumu da se onemoguci pokretanje glupih tema.. gajim 3-4 godine i jos uvek ne znam sve..a sad ukratko da ti prepricam..nije to brate ubodi semenku dodji za 2 meseca imas vutru..i objasnio sma ti..

smara me sto nemoguce da ste toliko nezainteresovani da procitate nesto i da se iscimate nego biste sve na gotovo..ja kad sam kretao da grovam nije bilo valjda ovakvog debilizma toliko..a sada ga je sve vise i vise..nadam se da nisam bas ovakve teme otvarao..

i ono sto je najbezobraznije od svega je to sto radite to nekulturno bezobrazno i egocentricno i bas vas briga,nismo sa vama ovce cuvali!!

mene bi bilo sramota,ja bre i dan danas citam osnove kad krece cvetanje,koja vlaga da bude..kada smanjiti sa azotom,istrazujem novu hranu,u koje potove tutnuti automate..nove elemente..citam stvari koje sam procitao 1000 puta..da l zato sto sam lud,da l zato sto se proveram stalno,mozda zapmatim nesot sto nisam,mozda nesto promenim..

i ako sam ja brate eto glup na primer pa mi treba 100x..ajde da kazmeo da ste vi ostali pametni i da vam treba jednom da procitate,a vi necete..ne treba ni da growate!
Ako ti smeta razguli, htio sam neke osnovne informacije ukratko u par teza, a ne proseravanje. Zivio!

Početničke greške su ti mislit da se bez truda može napravit puno. A po biljci možeš dobit 5 kg. Evo kolege su ti dali početne smjernice, a za detalje koji su uvjetovani sa puno čimbenika najbolje ti je dnevnike čitat, a i malo slike pogledat.
Hvala

06.03.2018
121
175
43
31
Sta bre da se ne smara. Ja sam naocare poceo da nosim zbog citanja :D

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
584
1.645
163
37
Ja neznam di ovaj svjet ide al ovo je sve ludilo
Nema više potruditi se i nešta naučit radit sve bi se na gotovo bez da se i malo prouči
Pa daj bar je ovaj forum zakon nema mržnje nema podbadanja nema zavisti nema opčenito ničeg što bi te uznemiravlo meni je iskreno ovaj forum zamjenio sve društvene mreže kako vas nije volja čitat kad je gradivo vrhunsko ako želiš uzgajat na pravom si mjestu samo se uključi i uživaj u bratstvu i jedinstvu ::listomahanje:::let::vutra: