Pocetniku treba savjeti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.11.2010
21
1
0
34
Pozzz travari :D
novi sam na Forumu jer i ja zelim da duvam s vama
e kao sto naslova glasi,,ja sam pocetnik,,nisam jos nikad pusio "travu"
i trebao bi neke savjete: kako se pusi, sta da pusim, cijene sve me zanima
neki dan sam pricao s dilerom i doslovno ga pitao jel mi mozes nabavit travu i sve samo da probam u vrijednosti 50-70 kuna
reko on nema problema,,a citam postove na forumu da postoje lose, onake vake trave,,,a ja uopce neznam sta ce on meni donjeti
isao sam kod njega jer mi je od njega najlakse nabavit
i ja bih htio da to mene uhvati,,ne da uprazno u usta pusim
a i zanima me dali trava ima kakve veze s alcoholom,,,gle meni treba jaakooo puno da se napijem, zato sam krenuo na travu da me brze i jeftinije opusti
ja kad pijem ja i osvajam :D hehehe imam i nekih kao nagrada s natjecanja
ev da pojednostavim,vi iskusni mi recite kako da krenem pusit i sta
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Nema "trava" nikakve veze s alkoholom,ali isto kao i kod alkohola,s vremenom ćeš (ako ti se svidi i nastaviš hehe) trebati nešto više stavit da te "pukne" :)
Izuzev same činjenice da je udisanje bilo kakvog dima nezdravo samo po sebi,drugih loših efekata na organizam nema (koliko sam iz osobnog iskustva zaključio),dok je kod alkohola opće poznato da kod duže i pretjerane konzumacije jako šteti organizmu.
Ja upravo sada konzumiram kanabis (travu),a nisam ni zapalio :) pijuckam kavicu sa mlijekom u kojem ima thc-a i baš mi super :)


:banana_dred::bis::banana_dred:
:thewave:
:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
21.11.2010
19
2
0
33
A gledaj N!cht, nema tu neke velike filozofije ali ipak ti je puno bolje probati s nekim prijateljem nego sam, po mogućnosti da ti prijatelj već puši travu.
Budući da ti je prvi put a i za te novce najvjerojatnije ćeš dobbiti manje od pola grama i još ako ćeš sam pušiti nevirujen da će te baš opaliti.
Znači bolje ti je uzmi s nekim prijateljem, malo se ući motati joint s duvanom, vući u pluća a ne u usta i uzmi malo više i nema teorije da te ne opali :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Po meni je suludo i neprihvatljivo učiti nekoga tu na forumu kako se puši.Ovo "kako se pusi, sta da pusim, cijene sve me zanima" pa zapitam se koliko N!cht imaš uopče godina i dali si slučajno(a morao si) pročitao pravilnik?Možda san u krivcu al molim te.
Meni ovakva pitanja ne prolaze na forumu,ok je diskutirati nekom ko duva več o nekim drugim načinima konzumiranja,al da nedaj bože učim nekog maloljetnog(ne kaž+em da jesi) kako se puši,di da nabavi,jok od mene sigurno,i od ostalih je upitno.
Savjetujem ti radije da pročitaš divni "kazneni zakon" naše da ne kažem šta,pa da vidiš s čim se petljaš i dali si spreman za moguče posljedice ovog pokvarenog svijeta,jer na sudu ne praštaju i čak su roditelji nemočni,da sramotu ne spominje.
Možda san pretjereao,a možda nekog spasim od mogučih posljedica,ko zna...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Svakako se ovdje slažem sa Green-om, ovo nije forum gdje se uči kako pušiti i gdje nabaviti.... takođe bih molio da mi maloljetnici ne šalju na PM ovakve i sl. poruke... ne odgovaram na njih (bilo javno ili ne...)!!!

Moje mišljenje je da niti jedna osoba (ne bitno koliko ima godina...jer neko "sazrije" i u 20-toj!!!) koja nije "izgrađena" kao ličnost, ne bi trebali pušiti marihuanu, jer takve osobe vrlo brzo prelaze na jače odnosno druge teške droge....!!!!
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
:icon_idea:Bezze otvori savjetovaliste za biginers:icon_smile::fun_61::banana_rasta:

malo kasnim ali:Sretna nova godina:thewave::sun2:
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
Greenpower1 je napisao(la):
Po meni je suludo i neprihvatljivo učiti nekoga tu na forumu kako se puši.Ovo "kako se pusi, sta da pusim, cijene sve me zanima" pa zapitam se koliko N!cht imaš uopče godina i dali si slučajno(a morao si) pročitao pravilnik?Možda san u krivcu al molim te.
Meni ovakva pitanja ne prolaze na forumu,ok je diskutirati nekom ko duva več o nekim drugim načinima konzumiranja,al da nedaj bože učim nekog maloljetnog(ne kaž+em da jesi) kako se puši,di da nabavi,jok od mene sigurno,i od ostalih je upitno.
Savjetujem ti radije da pročitaš divni "kazneni zakon" naše da ne kažem šta,pa da vidiš s čim se petljaš i dali si spreman za moguče posljedice ovog pokvarenog svijeta,jer na sudu ne praštaju i čak su roditelji nemočni,da sramotu ne spominje.
Možda san pretjereao,a možda nekog spasim od mogučih posljedica,ko zna...
ja bi za ovo dao rep+
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Vanzemaljac je napisao(la):
:icon_idea:Bezze otvori savjetovaliste za biginers:icon_smile::fun_61::banana_rasta:

malo kasnim ali:Sretna nova godina:thewave::sun2:

Hvala, hvala drug, i tebi Sretna Nova Godina, puno zdravlja i sreće (a i para dvije-tri vreće :) hehehe ne bi škodilo :) hehehe lolčina
... ma zdravlje je najbitnije.... sve ostalo će doći!! :)

Pozz
Koki
 
28.11.2010
21
1
0
34
uh ev me napokon na opet na forumu,,, isao sam radit izvan
tako vidim da se pitate koliko imam godina,,, radim i na forumu se predstavljam da sam neko dijete,,,,jednostavno se bojim policije,,bez obzira sto je forum, domena, i ta sranja nesto drugacije napravljeno
kazete da pusim snekim ko vec pusi,,,zivim na selu gdje nas ima 600 ljudi,,, i samo znam da mi je bratic pusio ali neugodno mi ga je pitat
al ovdje sam da pricamo o necem zajednickom da naas pukne .... marijana .... :p
do sad sam popusio 4 jointa i to 2 jointa u 15min,,,tako mi jos nije "puko" u mozak
nabavio od 2 razlicita dilera i oba 2 puta dobio free duvanje,,kao oni caste prvi put, znao sam odma da to nije to
tako da sam jos uvijeek u potrazi :D jel nudi ko kakvu dobru vutru
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.