Poduka o sigurnosti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.448
163
Dragi kolega fizicaru ,

pre skoro dve godine izgubio nam se kolega slobodan . Ako mozes da ga nadjes bicemo zahvalni ,jedan rostilj je ostao duzan hehe


p.s. prizivam ga u zadnje vreme ,mozda se i pojavi
4chsmu1.gif
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
Fizičar;241150 je napisao(la):
Recimo samo da sam radio na sigurnosti velikih (i ozbiljnih) sistema... a nakon rata to znanje pretvorio u firmu.
Prije godinu dana su poceli pratiti jedan slican forum.
Jednako "bezazleno" i za osobnu upotrebu. Preko njih su dosli do onih pravih faca .


imaš pravo da dosta ljudi nisu oprezni...ali ja za sebe mogu reći da ni neznam prave face niti ih nezelim znati i mislim da se ova stalna ekipa tu na forumu mom stavu priključuje da volimo tu biljku..znamo dosta o njoj ...proucavamo je u razne svrhe medj. zdravstvene takodjer.....sadimo par biljkica u miru za sebe...ja npr. jel imam brutalnu INSOMNIJU...a moram ujutro na posao a nemogu nikako zaspati...nemogu funkcionirati sta da se rokam mozda tabletama....I BAŠ NAM SE JEBE dali policija lovi te komercial growere koji se tu i tamo i na ovom forumu pojavljivaju...ja sebe smatram kao botaničara i ništa drugo...niti je prodajem niti djelim niti niš...lječim sebe....!!!

zz
SM
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gillakilla and Z&N
25.12.2012
10
4
0
43
@adamidaš ... točno to podržavam. Istu stvar cu raditi... ali... samo nebi zelio da netko najebe. Malo "upozorenje" ljudima i to je to :)