Pogodi film ili seriju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Vutragenjo je napisao(la):
evo jedan ozbiljniji


attachicon.gif
tutnemtiga.jpg

ovo bi bio John Hurt u "Alien"-u



da nastavim u sličnom tonu :)


 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
pojma nemam shto je ovo..dali je SF u pitanju?? ( tu sam ionako uzhasno tanka..paa..pitanje jesam li uopche gledala to )
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ja cu lupit "the thing" - stvor ??

btw. veceras je na tv1000 u 22h "cecil b. deMented" ona satira/parodija...kako uzmesh..noviji film

evo sadrzhaj :

"
Kriminalističko-akcijska satirična komedija. Skupina baltimoreskih underground filmaša na čelu s redateljem Cecilom B. DeMentedom otme hollywoodsku zvijezdu Honey Whitlock, želeći je kao glavnu glumicu u svom filmsko-životnom projektu kojim pokušavaju potkopati hollywoodski komercijalni apsolutizam. Honey se isprva opire, međutim ubrzo prigrli ideje svojih otmičara...
Mjestimično urnebesno duhovita, no dominantno mračna satira "Cecil je poludio" za sad je pretposljednji film kultnog trash-camp doajena Johna Waltersa (Pink Flamingos, Polyester, Hairspray, Cry-Baby). Walters je u ovom ostvarenju povezao svoje dobro poznato filmofilstvo i eksplicitnu političku ironiju kao novost u svom opusu kako bi se, pomalo i autodestruktivno, narugao militantnim pobornicima nezavisnog filma. Naslov filma i glavnog junaka ironijski upućuje na Cecila B. DeMillea, slavnog megalomanskog autora iz hollywoodskog zlatnog razdoblja, a radnja ironizira stvarnu i dobro poznatu otmicu milijunaševe kćeri Patricije Hearst s kraja šezdesetih od strane urbanogerilske skupine kojoj se ona na kraju pridružila. Zanimljivo je da upravo Patricia Hearst u filmu ima manju ulogu, što je jedan od njezinih brojnih epizodnih nastupa u Waltersovim produkcijama."
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
It's all gone Pete Tong :) jeben film pogledo sam ga vise puta :D

eto i od mene nesto :) pa pogadjajte hehe mislim da nije tesko

tumblr_lf5axpm5I31qfcuapo1_400.jpg
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
gruntovchani??

a sada neshto stvarno jednostavno..
rijech je o filmu ( po knjizi )



Uploaded with ImageShack.us

edit:
sada vidim da prethodno ima par neodgovorenih na koje bi probala dati odgovor :

@kurlabelo -da nije film "trainspotting" ?
@ sminka - da nije mozhda serija "sestra jackie" ?
 
08.02.2013
9
2
0
79
@zlavjestica

Naked Lunch (1991) (odličan film)

Nije "trainspotting", radi se o domacem kratkometraznom filmu (20ak minuta), obavezno treba pogledati.