Pogubljenost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.08.2021
2
1
3
21
Novi sam na forumu tako da necu mnogo kenjati...Pusim aktivno vec duze vreme i nikad nisam imao problema naravno..medjutim desila mi se cudna stvar pre nedelju dana pa bi me zanimalo misljenje nekog iskusnijeg,bili smo kod drugara u stanu sve je bilo normalno,srolao sam od 2 tiketa 6 komada(bila je malo jaca marihuana),krenuli smo i kako se okrenuo jedan krug i kad je drugi stigao do mene iscimah se i tu sam zadrzao u sebi i kad sam ispustio iz sebe odjednom sam osetio kako su mi se sklopile oci i osetio sam da padam medjutim nisam bio pri cistoj svesti i nisam uopste mogao da upravljam telom nego kao da sam bio u snu imao sam takav osecaj,tu su me drugari podigli i ja sam odjednom otvorio oci i oni su tu poceli da placu od smeha a ja sam imao osecaj kao da sam pao sa marsa sve mi je bilo nekako nejasno(sve to je trajalo nekih mozda minut minut ipo),posle toga smo popusili sve i nije mi bilo nista kao i uvek..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Degen erick
04.08.2021
2
1
3
21
Pretpostavljam i ja da je toga samo sto mi je cudno to sto meni to nije prvi put,od kad sam poceo da pusim uvek sam zadrzavao u sebi do mere da kad ispustim dim mi ni ne izadje iz usta jer uvek imam osecaj da me jace pukne ali eto tad sam se samo iscimao i puklo me nes zestoko...mozda mi jednostavno to nije ni potrebno
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Jednostavno su se okolnosti tako poklopile da ti je verovatno već bio niži pritisak nego uobičajeno, možda i prazan želudac, ili ko zna koji faktor je još doprineo tome ali uglavnom nije ništa čudno i zabrinjavajuće, sasvim je dovoljno da zadržiš dim sekund i ispustiš, nema potrebe za preteranim zadržavanjem tako jedino ostaješ bez kiseonika i garaviš pluća mnogo više, možda i uneseš koji procenat THC više u pluća(ali jako mali %, neprimetan) ali što je kraće dim u plućima to je manja šteta. Zdravlje i bezbednost na prvom mestu. Inače kad se tako nešto desi slatko i voda pomažu ili neki sok, uglavnom bilo šta što ima dosta belog šećera.
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
U roku od jedne do četiri sekunde, zavisi od pojedinca, čitao sam neku studiju vezanu za duvan tako da verujem da je slično i za THC. Sve preko je samo skraćivanje dotoka kiseonika u mozak, ali opet i to može da pojača high, super bi to bilo da je u dimu SAMO THC i da dim nije sam po sebi kancegoren. Ali ovako, veeliki no noo.