Poi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Hahha :D hvala na feedbacku ekipa :)

@Vutragenjo:

Pa dobro nisu puno bolji od tebe par caka ono sa skakanjem itd

hehe da bar :D mislim, vizualno je gotovo tak, mislim, znam ja sve te fore, napredne ko i oni, samo sto je to njihovo fkt uvjezbano, gledaj malo ovog yutu kad lik radi "breakove" (kad zaustavlja poi-e u zraku), frajer ih kompletno nezavisno brejka, dok meni moraju biti u istim pozama, i lete mi okolo, mislim da, nisu to neke prevelike razlike, ali oni imaju abnormalno vecu kontrolu nad poiima :D nemre se to bas opisat dok ih ne primis u ruke i shvatis o cem se radi xD ali eto, mislim da kuzis :D no da, taj lik vjezba skoro 10ak godina, ja cu tad bit i duplo bolji od njega hahahah xD ak sam za godinu pohvato sve kaj oni u 3-4 xD hahahah

nije opticka varka, mislim, neznam tocno na koji dio filmica mislis? daj 00:00 mark pa da skuzim... iiako nije ti bed za vatru, prolazit blizu lica ili kaj, prebrzo prodje da bi ti ista bilo, mislim ovaj frend se jednom pogodio u glavu direkt na kosu, nist mu nije bilo, mozda 5 spaljenih dlaka (dobro ja sam svoje dreadove uspio zapalit i to na nastupu jos xD al nikakva vidljiva posljedica nije bila...)

najveci bed je ak ti se lanac uzari pa kad ih omotavas oko ruke se mozes opec, odnosno dobit chain mark :D (iako je meni jednom komadic glave, ovog zapaljenog otpao, pao na ruku i zbog petroleja ostao zaljepljen tak da sam doslovno osjecao kako mi komadic gori U KOZU! xD bila je rupa od 3-5 mm xD hahaha, al zaraslo je sad xD hahahah)

@MoXx

ono kad ih suziš, i izgleda kao da imaš plamen u rukama....prebrutalno....iz kojeg si ti japanskog crtića ispao...hahahahahahah

ili mislis na spiral wrap, ili na isolation :D u svakom slucaju ja tvrdim da sve s poiima izgleda prebrutalno xD bitno da se vrti :)

@SiD

fala fala, a i ono, sad ce zvucat ko hvaljenje xD al sam vjerovatno najbolji u hrvatskoj xD hahahah
uz frenda naravno :D

u svakom slucaju, definitivno sam jedina osoba koja zna Flower trik, frend ga uci ali nikak da skuzi xD a i znam podosta spinnera od svud po malo i ekipa mi uvjek kaze da sam najaci kojeg su vidjeli xD a i ovi po moru nisu bas nesto, ovo ljeto dok sam bio u rovinju su neke cure vrtile fire poi, i onak, fkt, mislim, ljudima je bilo jebeno, ali sve osnovni trikovi...

i onak "mogu ja malo? jel znas? ponesto :D"

hahahahh xD ekipa je vristala, a i ono, sljedece ljeto (kad cemo biti jos vise sick) ja i frend idemo cijelu obalu proc samo vrteci :D to nam je misija hahah xD

i da sto se te ekipe tice, ja sam skuzio kod dosta ljudi da ga se BOJE.. mislim, znaju oni vrtit i sve, ali kad vrte vatru jednostavno su "preukoceni" i onak, izgleda kompletno neprirodno kad vrte jer se boje zavitlat to s kontrolom.. mislim to mi nije jasno..

kad primis Poi-e u ruke ti si KREATOR! space and time is at your disposal... why be afraid of it? take control of it :D

a i ono, sto je najace kod mene i frenda, ja i on smo manje vise sve to sami kompletno naucili, bez ikakvih "napravi ovo pa ovo" instrukcija, cak smo isli i po tim radionicama malo, i jednom smo dosli na neku di je bila cura koja vrti 6 godina (mi smo tad oko 6 mjeseci vrtili).. na kraju smo mi nju ucili fore XD hahahahah

to je isto bed, ekipa zapne u shemi, i onda nikak ne napreduju jer im je bed pokusavat nove stvari kad vec znaju "osnove", pa ak idu dalje se opet lupaju, pa valjda neki psiholoski efekt.. necu se lupat sad kad znam xD

ma i to kaj necu, ja sam se znao po pol cuke samo lupat s njima da se prestanem bojat tog udarca :D mislim, zna JEBENO bolit (do granice vristanja, hematoma, oteklina i opeklina xD) ali jebiga buraz, drugog nacina za naucit nema :D
uostalom kak sebi mozes zamjerat sto se udaras? xD hahahaha

ajd drago mi je da vam se svidja, bit ce toga jos pa cu linkat ovdje :)

tnx for support! :D
makes us go even further!
peace