Poi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Poi poi poi poi!

Zanima me dali ima itko na forumu kaj se bavi s tim? I kako mu ide? :D hahah

a za one koji neznaju kaj je poi, to vam je ono kaj ekipa vatru vrti xD ali nemora biti vatra hahah xD kugla, kocka ili bilo kaj tesko na lancu/spagi :D

jako jako dobar nacin za postat osvijesten o sebi, prostoru u kojem se nalazis i svojim mogucnostima u istom... cista kreacija space time geometrije :D mwhahahah
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Poi poi poi poi!

Zanima me dali ima itko na forumu kaj se bavi s tim? I kako mu ide? :D hahah

a za one koji neznaju kaj je poi, to vam je ono kaj ekipa vatru vrti xD ali nemora biti vatra hahah xD kugla, kocka ili bilo kaj tesko na lancu/spagi :D

jako jako dobar nacin za postat osvijesten o sebi, prostoru u kojem se nalazis i svojim mogucnostima u istom... cista kreacija space time geometrije :D mwhahahah
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
n4z1ba.gif
........
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nemoj opet samo u šumu da ne izazoveš buktinju,hehe:)
Sičan se ovog ko mali,kad se staroj krala ona žičana "spužvica" i vrtila na špagu.Iskreno,nije mi padalo na pamet da se "odrasli" zabavljaju tim,ali izgleda jako zabavno.
Kad složiš performance pobrini se da bude par navijačica da upriliči atmosferu:))
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ma prezabavno je, feeling dok ih vrtis je preee istinski... cista sreca :D manipulacija i kreacija putem space time geometrije :) zakon stvar...

iako da, nie bas toliko opasno kak se cini xD tesko se zapalit podosta (frend se u glavu pogodio par puta i to drito u kosu, par dlaka spaljeno samo,... ja cak imam fore di ih zapetljavam oko zapesca i ruku (al ih nisam radio na ovom filmicu jer mi se nije dalo zaprljat xD hahah ostaje cadja na rukama pa mi se neda xD) al da ugl, nie tolko opasno :D ako znas kaj radis xD hahahah)

hehhee, navijacice x) hahhaha

trebalo bi trebalo bi, iako ono, nije to toliko feeling gledat ovak prek videa ko uzivo, uzivo jos vatra radi i zvuk (zvuci ko neki light saber.., cisti star wars) a i tragovi i vatra izgledaju puno zivlje :) x) hahahahha

al da.. navijacice! xD

morat cu rec curi da skace okolo sljedeci put hahahah xD
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
hahahahaha liiiikkkk!
dobro je to , drugi put isfuramo žene da vrište i upljugat ćemo ih da vidiš show!
evo ti rep + !
peace
boz
 
09.06.2010
34
1
0
31
jako dobro, kažeš 6 mjeseci vježbe :)

super, samo fale gole žene okolo i to je to :D
možda postaneš live izvođač kao što ih preko ljeta ima na moru, pa zaradit pare :D
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
pa vrtio sam vec u jednom klubu :D a i budem opet uskoro... cak su i ovi iz Burna uzeli broj od mene i frenda, pa ak im budemo trebali nas cimaju :D a preksutra vrtim u domu sportova! xD hahahah jest da tam besplatno al svejedno, i ovak i onak bi ih vrtio negdej xD a kad vec mogu tamo, reklama je reklama hahaha xD

al da, vecinom to tak, ekipi je inace draze kad cure vrte xD al cure nemaju pojma.. mislim, izgleda gracioznije.. al kaj se tehnickih izvedbi tice i to... we rule! al da... 6 mjeseci.. s tim da znam fore koje ekipa nauci tek nakon par godina xD al da.. nema smisla o tehnikama pricat.. poiiie u ruke! xD
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Evo tko je zainteresiran, u subotu 3.07.og s startom oko 16hr,pa do kojih 21hr.. ja i frend odrzavamo radionice Poi-a u Zagrebu, Park Ribnjak u sklopu festivala ParkIn Zagreb....

imamo oko 10 pari poi-a tako da prvih 10ak ljudi koji se nadju tamo ce imat s cime za uciti (da nebu bio bed) a ovi ostali ako tko ima svoje slobodno dodjite Smile

budem jos link s fejsa nabacio cim frend zavrsi za par minuta Wink
nadam se da se vidimo!!!

bit ce VATRENO! hahahah

pa ako je itko u ZG-u zainteresiran slobodno nek navrati :)
peace
 
10.09.2010
0
0
0
36
svaka cast na temi, primi pozz od skvadre koja podrzava tvoj rad, mi pod udrugom u jednom slavonskom gradicu imamo posebnu fire-art sekciju, zongliranje razlicitim tipovima (imamo 3x fire poi, 3x firestaff, 3x firebreathing i bit ce jos toga, samo polako)

zivio, pozz & support!
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
[YOUTUBE]8_y1VStI7j8[/YOUTUBE]

evo mene i kompica :D ja sam lijevi :) x) heheh, bitno da se vrti :D stap je fora al nije mi spica ko poi :D onaj contact jugling bi eventualno krenuo ucit :D xD s poiima manje vise znam sve, samo trebam to ispolirat do savrsenstva :( xD hahaha a to ce trajat xD hahahah
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutragenjo

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Vutragenjo je napisao(la):
BrAo!!! Ma jebo zene i njihove sise super vrtite samo pazite te kose ijaoooo :) +rep

ma da, curice si briju, mislim, jest da izgleda "gracioznije" kad one vrte, al kaj se tice skilla i mogucnosti, nisu nam ni do koljena xD nas mozak bas lako prokuzi te sve fore, one zapnu na 3 i sam ih ponavljaju xD ili bar tak svaka zenska poi spinnerica koju sam upoznao :D

al dobro, ovo je tek 1 godina vrtenja, i to navrsena prije 3 dana :D za jos godinu dvije.. to ce sve bit ispolirano do yaya :D

al dobro sve je to zahvaljujcui ovom liku, jer je frajer jednostavno preeeedobar (al dobro on vrti vec skoro 10 god xD) pa me tjera dalje svaki put :D

[YOUTUBE]HdPXscVBcng[/YOUTUBE]

evo jos jedan xD njegov xD premocan je lik xD YUTA! xD

[YOUTUBE]I62srXpoZm0[/YOUTUBE]
heheh :D
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
ono kad ih suziš, i izgleda kao da imaš plamen u rukama....prebrutalno....iz kojeg si ti japanskog crtića ispao...hahahahahahah

svaka čast!!!!!!!!!!
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Ajme super je stvar ali meni nema betonskog zida da se igram tenisa a da netko ne izleti i j e b e sve po spisku , ustvari možeš vatru zapalit na rukama , radili smo taj trik za prezentaciju glavno je da ruke namažeš s 98% etanolom i samo treba iskrica i zapali se , naravno koža neće izgoriti ali izgleda kao da gori, još jedna od fascinacija entalpije izgaranja alkohola :)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
dobar si, svaka čast....

puno bolji si od ekipe koju sam viđao po trgu... makar njih sam gledao davno još, i nekak im je to ispadalo iz ruku, simo tamo, nisu baš bili nekaj za pogledat,
al tvoj video mi se dopada.. i fakat lijepo izgleda...

samo napred... dobar si

MoXx je napisao(la):
ono kad ih suziš, i izgleda kao da imaš plamen u rukama...

KAMEHAME ..... :icon_lol: