Pokus

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.04.2020
14
23
2
Pozz kolega.. Prvo bih rekao da se vidi da nemaš iskustva u ovome,očito je,zato slušaj ekipu starijih i iskusnijih!! Od ovih led stripova i nema baš nekog cvijeta,bolje da si sklepao E27 diy panel pa bi i bilo nešt od ovoga svega. Broj biljaka je prevelik iako su regular,smanji to na 3 max u globalu...
Neznam,moj savjet je mijenjat rasvjetu tj na ovo dodat nešto pametnije,jer ovako će biti teško skupit neku količinu,čitaj ne isplativo!! Ovo eventualno može poslužit kao dopunska rasvjeta al kao glavna nikak!! Sretno i grebi dalje s iskustvom na greškama se uči pajdo!! :( o_O:cool::cool:
Evo nabavio 20w philips 2700k cfl 4 kom pa cu promjenit a sto se tice kolicine biljaka mislim da ce bit dost mjeata jer ovo su tegle od 3 dcl a to nece prerast 35cm i 12/12 su tako da ce samo main cola rast a ako bu prwgusto bum izbacio van

Hvala svima na savjetima puno mi to znaci jer ovo mi je tek 2gi grow

Samo da napomenem ovo me kostalo 10kn i to samo zemlja
 
05.04.2020
14
23
2
Uh jbt skoro na njima :D
Pa mislio sam da ostanu u ovima da ih bude sto vise al da ostanu male jer hocu sto brzi grow a strah me da ne budu previsoke ako ih presadim u vece tegle.....
A zemlja je za balkonsko cvjece neki zeolit i glina i tak nest ima u slikama od boxa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Sry, nisam vidio sliku.:)
1. savjet
Za indoor se kupuje kvalitetan supstrat. Imaš tu primjera koliko hoćeš.:)
Također, ovdje se nalaze neki od primjera već provjerenih, "loših" supstrata, koji su se pokazali kao loš izbor.
2. savjet :)
Kad si sad već ovako počeo, na tvom mjestu ja bih ovako.
Izbaci muške kad pokažu spol (prve će pokazat jaja), zatim selektiraj dvije cure koje ćeš ostaviti u boxu, a ostale pobacaj negdje u out.
Te dvije curke presadiš u posude 6 - 10 l max (još uvijek ih stigneš presaditi u bolji supstrat).;)
Vratiš ih na neko kraće vrijeme u vegetaciju (18/6) da se malo još razviju ili nastaviš sa 12/12 režimom da što prije krenu u cvat. Radiš LST (da rastu u širinu).
Također, bilo bi dobro da dodaš još koju CFL.;)
 
Poslednja izmena:
05.04.2020
14
23
2
Eee ja popizdio i rasturam sve neda mi se vise sa tim cfl i led IDEM SA 400W HPS I TRI PUT VECI BOXXXX sve nanovo jer ovako cu samo bacit lovu kolko vidim