pokusaj 2 - outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Stari, već je White Widow 123 neki dan pitao/pisao o tome. Ukoliko je temp noćna oko 10*c nije bed da se stave vani. Dečko je dalmacija. Ako vidite visibabe i ostalo proljetno cvijeće vani, znaći da je sezona za početak sadnje outdoor. Naravno, tu se uzima u obzir i sorta. Thai, South Brasilian, African sorte nisu još spremne za out, ali Afghani je bez problema
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
U dalmaciji nema minusa, moze to uskoro napolje jedino je pitanje cemu tolika zurba, nocu su temp. jos uvek uglavnom ispod 10*C i biljka ce znatno usporiti sa razvojem dok se ne postignu neophodni uslovi za normalan rast. uz to, kazu, veca sansa za muske biljke

"Marijuana is low-temperature tolerant. Outdoors, seedlings sometimes pierce snow cover, and older plants can withstand short, light frosts. Statistically, more males develop in cold temperatures. Low temperatures, however, slow down the rate of plant metabolism."

izvor: Ed Rosenthal's Grow Tips
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Da ne citiram powera ali to je ono sto sam htio napisati...samo komplikacije sa letenjem u maglu :D
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Za selektivni uzgoj od 2-3 biljke nije još vrijeme za direktno u zemlju saditi, ali za guerillu je slobodno. Pod time mislim 50-ak sjemenki, tako da na kraju bude možda kakvih 15-ak živih, i možda 3-4 cure. Ali definitivno prvo s njima na prozor ili negdje u ugodnu temp. prvih 2-3 tjedna ili lakše do 2 internode. Onda bez obzira na sve možeš s njom van.
Peace
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
to je jos rano i zbog satnice dan noc moze lako desiti da procveta ranije pa vrati u vege pa ponovo cveta a to je vec po meni stres a i mislim da ti ta maramica ili sta je vec to obojeno, pazi se xemikalija moze da se desi da ne procveta.... krajem marta moze da posadis slobodno....
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Smokey McPuff je napisao(la):
Stari, već je White Widow 123 neki dan pitao/pisao o tome. Ukoliko je temp noćna oko 10*c nije bed da se stave vani. Dečko je dalmacija. Ako vidite visibabe i ostalo proljetno cvijeće vani, znaći da je sezona za početak sadnje outdoor. Naravno, tu se uzima u obzir i sorta. Thai, South Brasilian, African sorte nisu još spremne za out, ali Afghani je bez problema

Moje 10 godišnje iskustvo mi govori da se nebih složio s tobom iz cijelog niza razloga,ako je dalmacija temp preko noći padaju ispod 10,voli bura da puše u ovo doba godina pa može itekako polomit biljke,danjeg svijetla premalo za vegetaciju,stresiranje biljki neizbiježno...grovanje 2mj više nego što je potrebno povećaca šanse da padnete i tako dalje mala tona razloga zašto još nije vrijeme za outdoor
 
20.01.2012
9
0
0
31
Definitivno ti nije za sadit ako si dite splita ka sta ti pise onda smo blizu, ka sta ti ovi govore jos je niska temp. i nece jos bit suncano pa ces ih betveze mucit pricekaj jos 2-3 sedmice.A ako vec prokliju stavi ih nemas sta izgubit.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Evo bas sada gledam prognozu...prije 7.4. temp nece ici iznad 12 stupnjeva dole kod vas...tako da su sve ostale varijante cisto bacanje kesha u vjetar ( doslovno ) :D
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
jbt sta vas ima xD...normalno da necu sa njima jos vanka, nisan lud. osim toga balkon mi je JZ orijentiran tako da nema problema da budu na balkon u pitarima manjin pa kasnije prebacit na lokaciju. imaju dosta sunca na balkonu, zasticene su od vjetra a i toplije je automatski. procita sam skoro cili forum prije nego sam krenija sa sadjenjem (lani). ka sta sam reka tragicno je to zavrsilo bilo. al ova ce bit uspjesna :banana_rasta: