policija prisluskuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bong&Hrvati

Aktivan Član
22.01.2008
106
3
0
79
mene slusaju, znam provjereno, a nista neradim ::)

osim nekih johana, al eto sitne ribice watch ya azz

prprprrrrprrrrrrrrrprrrrrrrrrrrrrrr
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Ma cim ti odzvanja telefon kad pricas, menjaj temu ili prekidaj... :icon_lol: Nemam mi pojma sta oni znaju i da l' i koga i kad prisluskuju! Zato pricajte u nekim siframa ne toliko ociglednim, a ako je moguce izbegavajte telefon .... Za net nemam pojma, ali verovatno i to moze... tipa facebook i tako te neke popularnije drustvene mreze...
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
ja ne kazem da oni ne prisluskuju ali da mene prisluskuju ja mislim da bi vec odavno trebao past jer kolko sam puta vec pricao o svacemu preko moba i tako od kad postoje mobiteli i nisam pao,da pokucam u drvo.ali u zadnje vrjeme se kontroliram jer ti mobiteli ce nas jos malo i sami drukat kad napravimo nesto.kamo ide ta tehnologija.bit ce ko u onom filmu 5 element s bruceom willisom kad imaju one male letece kugle i kad napravis sranje samo te skeniraju i policije te preko cipa nade za sekundu.necemo ni pusit moc vise.
 

gbyte

Aktivan Član
08.11.2011
74
17
8
33
BigL je napisao(la):
Predlazem svima da pogledate seriju "The Wire" pa cete malo vise kuzit neke stvari...

Iako je serija, znaci imaginarno je

Nije bas imaginarno..googlaj/te The real Avon Barksdale story..
 
22.02.2012
5
0
0
35
Ej ljudi, u velikim sam govnima i nadam se da ću tu dobiti neki odg jer stvarno neznam što drugo. Htjela bih vas zamoliti da mi iz iskustva kažete koje su realne šanse da mi je policija prisluškivalamobitel ? Pala sam sa po njihovom 1.5g. Imam priču, ali ako su me prisluškivali u govnima sam. Mislim ni u jednom razgovoru se ne spominje riječ vutra ni sleng, ali šifre su prilično jasne. Uzeli su br moba mene i dečka. Nikad nisam mislila da prisluškuju, ali onda mi je palo na pamet zašto bi uzeli br od dečka ako nas nisu mislili prisluškivati. Skroz sam i zaboravila na sve to i sad mi je nakon 4 mj došao poziv. Glupača sam znam, jebiga... bar ću za par tjedana znati iz prve ruke pa možda pomoći nekom drugom da bude pametniji.
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
:signs046: poppins

Moguče da jesu prisluškivali pošto su uzeli i broj od dečka, stvarno moramo paziti šta pričamo na telefon :eek:hno:
Ajde definitivno javi kad saznaš sigurno, i dali su imali i poruke.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
neboj se nisu te prisluskivali moraju imati debeo razlog za to, a telefone su ti uzeli idu na vestacenje

jedino ako imas nekih poruka sto nebi trebala imati poruke ce izvuci sve i uporediti, a za razgovor opusteno pozdrav
 

Gedža

Aktivan Član
Moja drugarica je jednom izgubila telefon, imala je jaku vezu u MTS-u i odmah su joj rekli koga je sve zvala, sa kog mesta, sve poruke koje je slala, u koima je sve telefonima bila njena kartica i rekli su joj da je dovoljno da se samo kartica upali i oni ce joj naci telefon. Ako je to ona sve mogla onda sigurno da i panduri mogu sa nalogom da vide, pa ako si zvala nekog ko je vec pao zbog vutre, ili mu slala poruke mogu da povezu, ali mislim da je to nedovoljno dokaza za presudu.
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
nista ni sigurno ukoliko te netko capa dobro na zub,a razumi se u komp:email:bilo glupi panduri ili:icon_biggrin:netko
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ja osobno mislim da policija nema ni resurse ni vrijeme ni ljude za posvetit se lovu na par napljuganih growera,praćenje preko skypa,maila i sl,mislim da ako nisi u krugovima teških dilera nema šanse,nisi im interesantan,pogledajte slućajeve ljudi koji su pali sa par gramića,pali su slućajno,nije bilo nikakve organizirane policiske akcije većih razmjera.
Brbljanje preko mob.o marijani growanju nabavci ili potražnji je u najamnju ruku DEBILIZAM,pisanja SMS-a još veći DEBILIZAM i oni koji to rade prizivaju da padnu i past će sigurno,pogotovo ako je s druge strane mob ćovijek interesantan muriji (ako ima dosije,privođen je zbog dilanja ili sumnji da dila,druži se sa ljudima iz takvog kruga ljudi itd)
Ako nemate dosije,niste mutavi pa na mob ne brbljate o tome ili kad popijete ćašicu itd ne dilate i nepoznati ste policiji 99% ste sigurni.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Po meni puno sigurniej komunicirati preko skypea i slično nego preko mobitela...ako te sumnjiče prvo će ići preko mobitela pratiti a tek u neki extremnim situacijama net opcenito...šta se tiče šifri preko mobitela tipa imaš krumpira, pomidora, kupusa i slično je banalno da te prate...nit bi im to prošlo na sudu...ono definitivno šta bi oni mogli napraviti je da dok prisluškuju mob ti spomeneš krumpire i dogovor sa drugom osobom oko preuzimanja tih krumpira....e tu si već sjeban...kratko i jasno--->pamet u glavu!
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Ako vam telefon zvoni a na drugoj strani niko se nejavlja.Kolko god vi ostavili otvorenu vezu.
Ja bi se zabrinu jer vas pokušavaju locirati!
Ako čujete eho,to jest duplo sigurno vas slušaju!
To su nelegalne metode koje krimosi upotrebljavaju za doč do saznanja.
Na sudu te informacije ništa ne znače.Al ako dođe do suda znači da su krimosi došli na taj način do dovoljno saznanja.
Al kako su gore rekli ako ste nepoznati službama reda i niste sumljivi.Možete mirno spavati!
Al to su neki znakovi da se nešto dešava!
 
22.02.2012
5
0
0
35
Sve te teorije stoje, ali što mislite koje su šanse da bi prisluškivali curu bez dosjea? Mislim nije to na kraju toliko bitno, ali bilo bi mi puno lakše ako ima nade da neznaju za razgovore. Također, mislite li da će zbilja vaditi sve poruke koje spominju vutru, jel to neka standardna procedura s obzirom na okolnosti?

Prvo, od srca hvala svima na odgovorima :) Drugo, sve te teorije stoje, ali zar bi stvarno prisluškivali curu bez dosjea? Mislim nije to zapravo ni bitno, ali bilo bi mi puno lakše kad bih znala da ima nade da neznaju za razgovore. Također, mislite li da su zbilja vadili poruke, jel to neka standardna procedura s obzirom na okolnosti?