Policija, problem, pomoc ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.07.2012
72
122
33
30
Poz mala raja nije me bilo neke vrijeme, bio sam preko grane. I vratim ti se kuci te nakon 2 dana zaglavim u stanicu, tuzba uzgoj 3 biljke,nas dvojca, ovaj drugi vec sve isprico ranije. Sve pocupano odnijeto sa sve ukupno preparatima i flasama. U izjavi sam naveo da mi je potrebno za lijecenje teske bolesti blizeg clana porodice za koji cu i prilozit medicinsku dokumentaciju.. Eh kvaka je tu sto sam aj vec na uslovnoj za falsifikovanje novca 2 godine, evo istice mi za 3 mjeseca, po mojoj procjeni ona ce i isteci dok dodje poziv sa suda za ovo. Dal neko poznaje krivicni zakon fbih i kako bi mogao proci ?

čizzz
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Trebo si se drzat izjave da to nije tvoje... rekla,kazala ne pali ako nemaju dokaze... a i da si se pridrzavao pravilu foruma,da si grow-ao sam... do toga ne bi doslo,vidis sta ti je napravio frend... a jos imas jedno delo iza sebe... zelim ti srecu da ostanes na slobodi i da se sve zavrsi u tvoju korist... peace i drzi se,nemoj da te to sputa da ne nastavis sa svojim ciljom u lecenju... peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: markonius

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
tuzba uzgoj 3 biljke,nas dvojca, ovaj drugi vec sve isprico ranije.
jbg. drug, klasican primer kako NE TREBA RADITI. nema drugi, jer ce te drugi, ako krene sranje, uvek uvaliti u govna, jer prirodno je da covek prvo gleda sebe a drugog ko *ebe, makar mu taj drugi juce bio najbolji prijatelj. tebi sretno dalje a clanovi koji citaju nek razmisle jos jednom zasto postoji ova stavka u pravilniku
...forum je mesto za pojedince koji uzgajaju samostalno i za svoje potrebe.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Reci da nemas pojma o cemu pricaju. Ako imaju dokaza protiv tebe onda je svejedno sto pricas.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda

MarkoL

Banned
Banovan
01.10.2015
6
1
1
29
E moj drug mene su pre tri meseca nahvatali sa 34 stabljike koje su bile u fazi vegetacije ,sta mislis kako cu ja proci,a ti se brines za 3 stabljike...Ne sekiraj se puno verovatno ces platiiti kaznu i neki uslov..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: markonius

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
malo puno si pretjero sa 34 biljke




* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

MarkoL

Banned
Banovan
01.10.2015
6
1
1
29
Naravno da jesam ali bolje mi je da sam uzgojim i da osusim pa da imam sa drustvom nego da kupujem sve i svasta da uvlacim u pluca....
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
pa ti i tvoja ekipa cijela i njihovi prijatelji nebi mogli popušit 34 biljke,niko ti negovori da kupuješ nego da je to puno stabljika za takog jarana kao što si ti
 

MarkoL

Banned
Banovan
01.10.2015
6
1
1
29
Opusti se malo nema potrebe da si toliko nervozan tek sam se prijavio na forum bas iz razloga sto imam problem pa pokusavam sa nekim da se konsultujem sta i kako,jer svaka pomoc bi mi dobro dosla,jer do sad sam bio cesto na forumu ali nisam bio prijavljen..Ovo su prvi koraci pa dok se malo snadjem i uigram...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nisam nervozan nego sam moderator foruma i kazem ti sta treba da procitas da ne bi bilo nesporazuma kasnije. ne tako banuti i krenuti sa postovima levo~desno, upoznaj se sa forumom pa kreni sa pitanjima u pravim temama. ako si pao, pao si i nista se nece promeniti za dva sata ili dva dana il dve sedmice
 

MarkoL

Banned
Banovan
01.10.2015
6
1
1
29
Nije to sve moje ima nas nekoliko uglavnom svi smo skupljali koliko smo mogli jer nam prosle godine kisa sjebala sve,pa smo kupovali svaki vikend najmanje 50 eura pa i vise...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
uvod je do te mere los da brzo moze biti odjava. nit se sprdam nit se obracam nekom jaranu, jasno sam napisao sta imam pa sad kako hoces dalje
 
14.07.2012
72
122
33
30
Ovo je bio neki wannabi pokusaj da se ispadne gigant u drustvu, no aj. Ne znam kolko je pametno da nastavim sa dosadasnjim aktivnostima SAM. Ili da ohladim neko vrijeme.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
moras sam proceniti situaciju i razvoj dogadjaja, poznat si im od ranije... ja bih licno malo odmorio, pogotovo sto sad mozes samo da pokrenes indoor. da je outdoor u igri pa da sam odes negde u lepu i zasadis, al u gajbi ne znam koliko je pametno, no odluka mora biti tvoja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: blackbetty

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Uvjet ti istice za tri mjeseca i ti mislis da te nece kacit u ovoj.Vjeruj mi kacit ce te jer prijava ide od strane murije od tocno definiranog datuma,a to kad ce pocet sudjenje to je nesto drugo.A ono sto ce tebi najvise pomoc je,koliko godina imas,a pod tim mislim jesi li maloljetnik,mladji punoljetnik ili?Pod mladji punoljetnik mislim da imas vise od 18 ,a jos nemas 21.Pod drugu olakotnu okolnost sud uzima jesi li zaposlen.Sve ono da sadis za blizeg svog i takve gluposti ne prolaze,zaboravi to.Izjave roditelja se isto uzimaju u obzir ako naravno zivis sa njima te oni mogu potvrditi da si uzorno dijete.Tvoje je da stanes sa konzumacijom bilo cega.Mislim da ako nisi kreten i ako se dovedes u red te im priznas djelo jer te taj tvoj druko vec,a izjavu vjerojatno nece povuci najgore od svega da ces dobiti neki uvjet.Pod taj uvjet ce vjerojatno ici i testiranje od strane centra za prevenciju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: blackbetty
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.