politièar(i) vs. joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
:shock: :qchka: koja tuka :ludaci_lol:

Jel moguæe da tako primitivna,mentalno zaostala,neobrazovana,nadrkana, babetina bude ministrica

Da nije tužno bilo bi smješno

:eek:_ne: Treba kurvu :puc_puc:
 
03.07.2006
40
1
0
kad bi se bar takvim ljudima dalo objasniti da oavkve stvari vode sve vecem drogiranju i preprodaji...ovakve izjave su ko najljepsa reklam dilerima...i jos k tome besplatna... nakon izjave da je trava i exstazi isto... pa upravo s takvim idejama mladi budu poceli vise konzumirati drogu..ono proba travu..zna da nije jako stetna...cul je da je to isto ko exstazi..krene na exstazi i cap...polako ne navuce na kemiju i sva govna koja unistavaju zivot... a pogotovo to poostravanje zakona...pa sad ko bude pusil bude naj cool i pravi faca meðu klincima i krenulo bu totalno krivo

a da se legalizira, maknulo bi se iz skola jer bi bilo jeftinije i sigurnije kupiti nego traziti dilera... klincima nebi bilo tolko cool i pusili bi je samo oni koji to zele... sad me je fakat sram kakvi ljudi upravljaju nasom drzavom... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Zakon je ugnjetavanje Slobode Postojanja Biæa. Moral koji pripada Svijetu Apstrakcije nikada ne može biti obuhvaæen i odreðen zakonskom regulativom. Ne postoji Sloboda bez odgovornosti a ta odgovornost postiže se moralnim uèenjem i finalnim dijalognim konsenzusom koji se mora temeljiti na uvažavanju drugoga kao samoga sebe, a nikako zabranjivanjem ili dopuštanjem što se smije a što ne. Fizièka materijalizacija tijela (bilo kojeg Biæa kojemu je podaren Život) tako je primarno iskorištavana i okretana u svrhu razjedinjavanja nas samih u nama samima. No eto, pošto cijeli Svemir poèiva na Ravnoteži, tako æe i stvari doæi na svoje. Šteta potencijala jedino, al jebiga kad stvari ne idu...jebiga.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Kobaja je napisao(la):
Moramo nešto da uradimo povodom ovakvog bezobrazluka i neznanja :?
Šta???, evo ja sam za sve... samo da se obrazuju malo ljudi sto se tièe marihuane... istina jeste da 90% ljudi koji krenu sa travom završe na neèem jaèem... ali tome nije kriva trava...to isto onda možete kriviti cigare što raja puši travu...
sjeb nane mi...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ispravka - nije tacno da 90% ljudi zavrsi na drugim stvarima.Garantujem da nije tako procenat je mnogo manji.

Inace da je u pitanju samo vutra pa da nekako i progutam ovakve gluposti,ali takve face nam upravljaju na neki nacin zivotima,sto je van svake pameti.Pa oni o se o svim pitanjima tako izjasnjavaju,povrsno,licno,jednostrano,ultra-konzervativno...ma nek' idu u tri lepe...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
GreenMan je napisao(la):
Ispravka - nije tacno da 90% ljudi zavrsi na drugim stvarima.Garantujem da nije tako procenat je mnogo manji.
Pa sad vjeruj kod nas u SA, masovno su ljudi na hemiji (posebno heroin), samim tim pravo teško naæi gdje završiti vutru. Evo mog primjera, dok sam bio na žutom, nije mi padalo na pamet da dam pfeninga na travu, a niti me je interesovala... sad u SA je kriza praaaaava, ako nešto ne urade ovo æe biti drugi Afghan...mislim sto se tièe žutog... a svi ti su prvo poèeli sa travom (i ja naravno i kleo se u sve živo, da nikad hemija nikakva neæe u moj organizam, ona prièa koja je isprièana 123123123 puta... kao samo travka :)respekt: ljudima koji puše SAMO travu...) koja je od Boga data i treba da se puši...samo priroda...i tako nekoliko godina, iiiii ostalo znate :(, ali sreæom rješio sam se ogromnog belaja, što se kaže ono dušmanu ne bih poželio...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Offtopic smo malo ali garantujem da je mnogo manji procenat od 90% i u sustini to ima jako malo veze sa vutrom,a vise sa svakim od nas ponaosob,od porodice,okruzenja,situacije u drustvu i drzavi uopste itd.Ja sam probao kojesta(uglavnom samo probao,vec 3-4 godine samo travica)),heroin nisam hteo ni da probam jer mi je od samog starta to bilo odvratno.Vidis coveka koji je na tom sranju,i ako si iole svestan sebe i svog okruzenja,tesko da mozes pozeleti da budes takav.Ko je tome podlozan iz bilo kog razloga s vutrom ili bez ima da radi zutilo i ostala sranja.Znaci taj argument da trava vodi ka heroinu uopste ne stoji.Ali se cesto zloupotrebljava.

Izvinjavam se jos jedno za offtopic!
 

Reggaesaurus

Aktivan Član
02.06.2006
135
0
0
www.geocities.com
E nisam mogao da odolim :lol:
lovrin_2.jpg
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Opet offtopic: Ne kažem ja da 90% nikad nije probalo ništa drugo, ali su prošli svašta i sada su na travi. Pa i ja sam probao još nešto pored vutre (zamisli? :D) ali sam se vratio njoj i ostao na njoj, i lepo mi je.

Inače, svaka čast za sliku. Trebalo bi da je pošaljemo redakciji onog sajta :D
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
GreenMan je napisao(la):
...heroin nisam hteo ni da probam jer mi je od samog starta to bilo odvratno.Vidis coveka koji je na tom sranju,i ako si iole svestan sebe i svog okruzenja,tesko da mozes pozeleti da budes takav.
Eeee vidis u tome je problem, svi razmisljamo kao "neæe se to meni desiti, te glupe prièe kako je sve pod kontrolom 'vako - nako i onda nakon par dana kad ustanes i skontas gdje si - kaaaasnooo.... e to je problem, ne vjerujem da je iko uzeo ili probao tožu zbog toga sto je vidio nekog propalog džankera. Svi kontaju da njega (heroin) mogu kontrolirati. I ja dok nisam se navuk'o mrzio džankere do p.m...a pušio samo vutru i to u abnormalnim kolièinama...uglavnom poenta ovog sveg što htjedoh reæi je to, da niko ne uzima niti probava da zna kako æe završiti na kraju...
Žao mi je na offtopic-u ali morao sam repliku na ovo postati, jer sve sam lièno iskusio na svojoj koži i veeeeliki :respekt: ljudima koji puše SAMO vuvu i raji koja su više zaglavili sa težim drogama a vratili se SAMO vutri... :respekt: