Politička korektnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/462030/Voditelj-Top-gear-opet-je-optuzen-za-rasizam-Da-li-vi-cujete-rec-nigger

http://www.24sata.rs/vesti/svet/vest/dzeremi-klarkson-optuzen-za-rasisam-svom-terijeru-dao-ime-didije-drogba/133593.phtml

Mene ovo stvarno počinje da nervira. U poslednje vreme ne smeš da prdneš a da se neko ne nadje uvredjen i da te tuži zbog toga.

Rodjen sam u sredini u kojoj živim sa gomilom ljudi raznih nacionalnosti, jugonostalgičar sam a tako sam i vaspitan. Da vi čujete kako je dobra zaebancija ovde medju nama. Poštujemo se medjusobno, naravno, ali sednem u kafanu sa Madjarom ili Rusinom ili Ciganom, Ukrajincem, Hrvatom ... Ma ima nas svih fela. Ja sam Srbin poreklom iz Crne Gore. I onda krene " prepucavanje " i " nadjebavanje ". Ma mi plačemo od smeha. To je tako zdravo i sretan sam zbog toga što živim ovde i što mogu opušteno da pričam sa svima i što su ljudi normalni.

Pre neku godinu, ili je bilo prošle godine, ne mogu da se setim a nije ni bitno kad je bilo, našim ljudima koji žive u Americi su umalo oduzeli decu zato što su im u kompjuteru našli fotografije njihove dece koja su gola. Strašno, mogli su ljudi biti optuženi za pedofiliju na pravdi boga. Neverovatno. Pa da vide fotografije mojih ćerki kad su bile male, spalili bi me na lomači. Pa male su, bebe, i gole, slike kad se kupaju, kad ih žena previja, slike sa mora...
Evo, i dan danas, mladja ima 19 a starija 20 godina, nema mi ništa sladje nego da ih u prolazu lupim po dupetu onako od milošte. I šta sad, ja sam nenormalan zbog toga ?

A ne daj bože da pederu kažeš da je *****...

Da ne lepim link, donji tekst je copy-paste sa www.mudre misli
Prije četiri godine se na australijskom Univerzitetu Grifit pojavilo nesvakidašnje takmičenje u kojem se studenti pozivaju da dostave najadekvatniju definiciju savremenog pojma. Ovogodišnji pojam je bio: “Politička korektnost”. Student koji je ovaj put pobijedio napisao je sljedeće:
“Politička korektnost je doktrina – podstaknuta od strane prevarantske, nelogične manjine i velikom brzinom promovisana od stane mejnstrim medija – koja tvrdi da je sasvim moguće da čovjek uzme govno i ostane čistih ruku.“
Student je takođe dodao da bi se – s ciljem da se izbjegne čak i najmanja šansa da pojam “govno” neko doživi kao uvredljiv – takođe mogla koristiti konstrukcija “čvrsto spojena izmetna materija”.

Eto, napisah. Ako neko misli da je tema loša, neka je " nadležni " za to šalju na groblje. Ali stvarno, po meni, nema smisla da pazimo baš na svaku reč koju kažemo, da ne bi slučajno nekog uvredili. Pa ljudi smo ... Ako smo ...



Nije mi u cilju da kažem da ne treba paziti, naravno da smo različiti, da neko ima niži a neko viši prag tolerancije, ali nekad se omakne, jbg, bez ikakve zle namere i odmah drvlje i kamenje po tome.

Ma nek ide tema, hteo sam da dodam još nešto ali sad ne znam šta. Tako me puklo noćas. Mada već vidim temu ili na groblju ili zaključanu posle nekog vremena. Samo to ne bi bilo politički korektno prama meni kao aktivnom članu vutra.org. :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Mislim da nisam, tema nije ni politička ni verska, radi se o Političkoj korektnosti, to se tako zove. Ajd sad, kud puklo da puklo ...
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Hooker je napisao(la):
Evo, i dan danas, mladja ima 19 a starija 20 godina, nema mi ništa sladje nego da ih u prolazu lupim po dupetu onako od milošte. I šta sad, ja sam nenormalan zbog toga ?
jok batice,samo malo incestuozan. :icon_lol:
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
HAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAAH citam temu vec 55. put i uvijek umrem od smijeha kad dodem do tog dijela s lupanjem po dupetu,,

naziv teme politika,, krece ozbiljno i nista ne daje naslutiti sta te ceka u iducem redu, neznam sto reci hahahah,,,,,, Hookeru legenda si uljepsao si mi vecer poprilicno svaka ti cast heh ..je da zvuci malo nenormalno, pogotovo npr. da ti je jedna od njih 2 cura i vidis da je stari lupa po dupetu, al znam da to nije "takvo" lupanje po dupetu :D poz majstore i sori na spamu


edit: 1:59 u noci i opet otvaram ovu temu, poslat ce me na psihijatriju ukucani sto plačem od smijeha u ove sate................ :lol: :lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp and Hooker

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Inace pratim top gear sve sam odgledao i Jeremy je za mene kralj najveći jer ima jako inteligentan smisao za humor i nije idiot, i ljudi ga razapinju ne zbog ovoga nego i svega drugoga, jednostavno morate gledati top gear da bi znali o cemu pricam.

Mnogo puta je spomenuo židove, naciste, njemce, poljake, pa i našu regiju, pa talijane, pogotovo amerikance i naravno žene, te 99% političara, SVE U ŠALI I ONOM DOBROM BRITANSKOM HUMORU a gleda ga cijeli svijet i vecina ga ljudi voli, i to nekome smeta i sada su nasli neke glupe situacije da ga optuzuju.

Serem im se na usta :D


A u vezi tapkanja po guzi, samo ti njih lupkaj tvoje su kceri to :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
I ja moram priznati da mi je malo 'neobično' da tako kažem ovo lupkanje', nisam to nikad vidio od strane roditelja :icon_eek:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Osobno bi me smetalo da komšija nazove psa mojim imenom i prezimenom :D
Otišao bi psa prekrstiti sa budakom :D a i komšu,ako bi se bunio prilikom prekrštavanja :D
Uglavnom ,napravio bi to fer i korektno.

''komšo,doš'o sam ti psa prekrstiti'' :D
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Vutragenjo je napisao(la):
.. pa zasto ici uzvodno u zivotu ako se ne mora...
Ko pliva uzvodno pored toga sto je snazniji od onog sto se prepusti toku moze da pliva kud on hoce :)



Huki ne zarezuj ove kriticare sa incestoidnim mislima. Sve su to incestici duboko u dusi :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vetar and Hooker

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Papa Romeo je napisao(la):
Huki ne zarezuj ove kriticare sa incestoidnim mislima. Sve su to incestici duboko u dusi :D
Bravo Papa !

A vi ostali stvarno niste normalni :dada , ebem vas blesave :thumb:, šta ste se zakačili za to.

Ajd sad da se jave, ali iskreno, očevi sa našeg foruma koji imaju žensku decu. Pa ja ih obožavam. Ma ništa mi sladje nije bilo nego da ih, kad su bile bebe, ugrizem ili poljubim u guzicu. Jbg, ostala mi navika. Na lupnem ih ja sad negde na na javnom mestu, nego kući. Ponekad.

I ne verujem da ni jedan od vas očeva sa foruma, a koji imaj žensku decu, nikad to nisu radil.

Možda sam samo emotivac, više nego je "dozvoljeno"...

A opet sam lepo naduvan, i baš ste me nasmejali, iskreno... :wave:

I niste politički korektni :icon_smile: