Politicari ne pljugaju :-(

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Jucer mi se smucilo kad sam procito o nekom istraživanju kako se svakom 4 uživatelju trave kvare zubi,dobiju nešto što se teško ljeci do 32 godine.....

I tako na svaku inf. o dobrim stvarima u vezi Marihuane dodje 100 o lošim stvarima.Na svako istraživanje koje pokazuje bezopasnost ili ljekovitost dodje 10 koji govore o štetnosti i bolestima koje uzrokuju.

Mislim da je sasvim jasno kako je nemoguce ljudima na temelju 100 istraživanja i milijuna primjera u svijetu pokazati istinu kad postoji ko zna koliko ljudi koji se kunu u štetnost Marihuane a zašto ti kreteni to rade i nije nam tako bitno.

Pa jebote zar je moguce da toliko to utjece na ljude da zbilja ni oni koji pljugaju ne mogu vjerovati da je bezazlena....sjetite se samo nekoliko primjera sa ovog foruma: sušim se od trave,ne diže mi se od trave,zatupio sam od trave,kako da se skinem sa trave...

Nikoga nije briga kako su zakljucili da je 1 pljuga ko 20 cigareta.........nije bitno koja generacija vecina ljudi ce nakon što to procita povjerovati.Spomene meni jedan liko to i poslje mi pricamo o nekom liku koji pusi 4 kutije dnevno i kaže on pa to je jebote ko da 4 pljuge dnevno puši.

Treba....treba.........treba......što treba?Možda je ljudima postalo smješno slušati nas kako je bezazleno kad svaki znanstveni rad u vezi Marihuane ako je protiv nje ce se pojaviti u javnosti a gotovo sva istrazivanja koja govore u korist Marihuane možemo vidjeti samo na internetu.

Da možda pokušamo snimit dokumentarac naslova "Marihuana truje" ili tako nest i svi bi ga gledali.A u tom dokumentarcu može se govoriti o strašnoj štetnosti Marihuane u odnosu na ultra strašno štetan alkohol jer ocito da nikoga ne pogadja bezazlenost Marihuane dok je alkohol potpuno bezopasan u ocima vecine ljudi.

Možete li vjerovati da osoba od 18 godina smatra da je bolje biti pijan,jadan i rigat
nego se napušit,uživat i smijat jer od alkohola ne postaješ ovisan niti je toliko štetan!!!!katastrofa a najgore od svega lik ce na policijsku akademiju vjerovatno.

Treba shvatiti da baš likovi poput njega,koji su protiv trave ce biti policajci,politicari i slicno tome a ne mi dugokosi likovi sa gotovo uvjek krvavim ocima........:-(((....

Efekt štetnosti Marihuane postaje sve snažniji sa svakom informacijom o njenoj štetnosti pa jebote vec postoje ovisnici o Marihuani,oni koji dobivaju rak ili im ispadaju zubi od nje,svaki kriminalac pljuga i onda vijest bude:X.X koji je ranije poznat jer je uhvacen zbog posjedovanja Marihuane(svijet se zgraža i ljudi vrište) je ubio djevojcicu(lagani uzdah uz komentar,a jebiga).......
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
E moj Deeds, nisi jedini razočaran. I ja sam često dođem do takvog stanja da jednostavo kažem, odustajem, neću više nikog uvjeravati, neka žive u svome svijetu, neka 'misle' i vjeruju što im Cosmopolitan i RTL govore, nek sišu Žuju i pate od iskrivljenih vrijednosti, ono... ko ih 'ebe... Ali opet nešto se desi pa mi probudi nadu i tako u 'do loop'

Želim se samo nadovezati na ovo;
sjetite se samo nekoliko primjera sa ovog foruma: sušim se od trave,ne diže mi se od trave,zatupio sam od trave,kako da se skinem sa trave...
Mislim da je jasno o čemu se radi, tipično upiranje prstom u travu kao odgovornu za sve loše što se desi, jer... 'ebiga, nitko ne vjeruje zločincu (travi)...
Ovaj primjer sa foruma što se ruši o trave, prisjećam se, radilo se u nekoj djevojčici koja je duvala sa frendovima nakon boce vodke... Nije bitan alkohol i činjenica da nije ništa jela taj dan, što je uz hormonske poremećaje priodne za pubertet dovoljan razlog da bude u kritičnom stanju... Trava je kriva, jasno, pa što bi drugo... :thankyou:
Momak kojem se 'ne diže' od trave je 'the prodigy' koji se nedavno regao na forum (dobro nam došao prodigy) nerado će priznati da je i sam svjestan kako je u skoro 100% slučajeva impotencija u adolescenata čisto psihički problem (strah od nepoznatoga) koji se može svakome desiti. To nije ništa sramotno, naprotiv prirodno je, i lijepo bi bilo kada bi problem priznao sam sebi te se na taj način suočio i rješio se problema. Sretno Prodigy!
Ekipa koja tvrdi da je od trave otupila... huh ovi su mi najdraži, ne čitaju (osim sportskih novosti), ne rade ništa što bi im razvijalo mozak, ne uče, drkaju kitu čitav život, gledaju RTL.... i onda kažu da su tupi od 5 grama prpe (čitaj mljevenog lišća hempa u kojima se trichomi mogu izbrojiti na prste jedne ruke pijanca što radi u pilani) što im je neki kreten uvalio za 100 kuna... Ma dajte, paraziti društva, skinite nam se sa qrca... (ne mogu vam to kulturnije sročiti)

Takvih je bilo, ima ih, biti će... :vomitwar:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Slažem se s vama oko svega....

Ali koliko god se ja nerviro oko takvih stvari i bio okružen sličnim budalama,
na kraju krajeva sam sretan što postoje ljudi koji misle isto kao i ja,znam da nisam sam,
pa makar i tu preko foruma....

Kod mene je bilo sličnih tako 100 slučajeva,pokušavao sam ih uvjeravat,objasnit, i što sve ne,ali vidio sam da kod nekih ljudi to jednostavno ne ide i nema se smisla živcirat....vrijeme će pokazati svoje....

A dotad uživajmo sa istomišljenicima....:maryjane:
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Uvek sam govori e necu vise sa budalama da se prepirem kad su nepismeni, a onda naidje neko sa velikom inspiracijom da sere o vutri a pri tome nema pojma sta je to i kako izgleda nego cuo od rugih pa sada prodaje svoje teorije. Tada jednostavno ne mogu da precutim nego moram da se iznerviram i da popizdim zbog budale.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Gledajte...problem s tim ljudima je to sto nisu oni glupi..vec su zatucani.Zive u nekom laznom svijetu laznih ideala i laznih vrijednosti...i misle da je to jedini nacin.I onda dodje jedan napusant...poput mene...i pokusava ih razuvjerit..da zive u laznom svijetu...ali NEEEE....MI smo glupi...MI PUSIMO TRAVU..STA MI ZNAMO????
To je tocno ono sto "Man's behind curtain" zele....osvjestene ljude se smatra debilima...a masa se zadovoljava svojim laznim zivotima i laznom srecom....no nije me briga..


drago mi je sto znam da je jedan dan mojeg...NASEG...zivota vrijednjiji nego njihov cijeli zivot...nek uzivaju u svojim lazima...mogu nas zatvorit,tuc,vrijedjat al nas nece SLOMIT....


MORE MARIJUANA WE BUN,BABILON WILL BE FASTER TO FALL!!!

Send the word....pass the joint! :)
 

terrible

Aktivan Član
31.12.2007
67
11
8
38
@Yami_Raziel

Ne bih se u potpunosti složio s tobom gdje uspoređuješ dan "našeg" s cijelim "njihovom" životom. Svaki život je jednako vrijedan... Nadam se da smo svi svjesni kako do promjene u globalnom shvaćanju marihuane kao štetne neće doći tako skoro. Meni nikad nije bio problem ljudima objasniti kako su u krivu što se marihuane tiče. Ključ je u strpljenju a njega nikad nemamo dovoljno...

Peace...
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
b r a i n c h i p je napisao(la):
nerado će priznati da je i sam svjestan kako je u skoro 100% slučajeva impotencija u adolescenata čisto psihički problem (strah od nepoznatoga) koji se može svakome desiti. To nije ništa sramotno, naprotiv prirodno je, i lijepo bi bilo kada bi problem priznao sam sebi te se na taj način suočio i rješio se problema.

E radi se tacno o ovome.Strah od nepoznatoga.To se skoro svakome desava.Al najgori su mi oni koji govore da se to desava od marihuane.Negdje sam procitao da ako se pushi sjeme marihuane,da ono stvara impotenciju.Ali ja brijem da je to kao sto ti kazes "strah od nepoznatoga".
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ljudi su takvi kavi jesu, tu nista ne mozemo.
ali da na jednom kraju svijeta vutru dobijes na recept,
i to u razvijenoj zemlji kao npr Kanadi, na drugom pak
kraju svijeta raste ko korov a tu ides u buksu za biljku
dve iz ormara, e to je ekstrem. ne trazim da mi isfura
kesu na kiosku, ali da se ja moram paranoirat tolko za dve
biljke to je nehumano. od azbesta je obolijevalo stotine ljudi pa
su ga zabranili, a od cigareta, i bolesti vezanih za pusenje
sigurno na tisuce ljudi umre svake godine, samo u HR. sta
ne zabrane cigarete? zato sto su tupi i nemogu nista sami
skuzit. nauceni su da je droga losa, a cigarete nesmijes
pusit dok ne pocnes zaradjivat.... u takvoj smo sredini i nemremo
si pomoc, jedino mozemo :joint: za zivce.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
cigarete se ne zabranjuju jer se velike pare vrte
kao ni alkohol iako svi znamo po jednu sjebanu familiju zbog njega
a ko je sjebo familiju i svoj život od trave
taj bi sjebo i bez,samo jos gore
 

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
i trava se ne legalizira jer se oko nje vrte velike pare, ali u podzemlju.

Kada bi se trezveno razmislio kolika bi bila ekonomska i zdravstvena (harm reduction) korist da se primjeni nizozemski model, onda bi se moglo nesto i napraviti. Ali oni koji o tome odlucuju imaju druge prioritete i zastitnike iz podzemlja koji se ne smiju dirati.