Poljem se širi miris Afgana - 4x Afghan Kush Ryder, 400W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Vutroljupci vozdra!

Ovo je samo mali update kako bi se obilježila treća sedmica i prelazak na HPS. Cure ne da rastu, one divljaju. Od petnaestog dana im dajem TNT sa svakim zalijevanjem, dobile su do sada i Root, vitamine, kalcijum i Slavol. Njima se to sviđa, lijepe su i zdrave. :mario::

Meni je uvijek iznova interesantno koliko brže procvjetaju biljke u ovim minijaturnoim saksijama, dok su ostale tek pokazale preflower, na ovoj maleckoj se već vide cvjetići. Najsss.... :)

I to je to, nikakve drame, frke... Ja njih pazim, i one tako rastu... Čovjeku načisto fale oni prvi growovi kada sam svako zalijevanje matematički tačno evidentirao u Excelu, flašao biljke u 3 u jutro jer sam nešto zeznuo, milimetarski precizno mjerio odstojanje HPSa od vrhova, namještao pH vode na treću decimalu, dva puta dnevno brojao milky trihome pod USB mikroskopom...

Ali da ne ureknem, još je dugo do harvesta. :puuuh::

Viva La Vutra!

1x.jpg 2x.jpg
 

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Vutroljubci vozdra!
Prije svega moram se posuti pepelom zbog toga što dugo nisam imao nikakvih apdejta. Neke stvari su se promijenile, novi posao, drugačije obaveze.

Žalosno je, ali sam nekako i sam propustio ovaj grow. Nije bilo dugih seansi pričanja i tepanja curama, upijanja te divne zelene boje, radovanja svakom novom badiću. Nisam satima proučavao svaku žućkastu tačkicu na listu, nisam svaki dan mjerio odstojanje lampe od vrhova. Čak ih nisam ni flašao, a do sada sam to redovno praktikovao kod svakog grova. Skoro sasvim prepuštena sebi, jadna dječica su u stvari bila samo redovno hranjena i skoro pa ništa više.

I dok sam se okrenuo, u 78 dana i noći, Lejla, Šejla, Džejla i malena Dženisa su sazrele u ovo:

1x.jpg 2x.jpg 3x.jpg 4x.jpg 5x.jpg
 
13.07.2017
20
35
13
50
e ok,sve mi je jasno..u ovo doba u negrijanom prostoru mogu ic samo automatici na tom rezimu..to sto zavrse ranije je bonus..fala i zivio:)
 

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
OK, možda sam pretjerao sa kukanjem oko toga da nisam imao vremena da brinem o dječici. :)
To vam dođe kao sa našim gastarbajterima, ode babo u Minken, radi k'o crv, redovno šalje pare kući ženi i djeci. Djeci "ništa ne fali", osim očinske ljubavi i paž nje.
Tako je sa ovom mojom siročadi, imali su sve uslove, ali nije bilo mene da im pružim ono dodatno što zaslužuju.

Krajnji rezultat: 314 grama...
Šta bi tek bilo da sam bio bolji otac... ;)

Evo kako izgleda skoro trećina kilograma Afghan Kush Ryder-a. :):thumb:

1x.jpg 2x.jpg 3x.jpg 4x.jpg

Kao i obično, growbox preuzima moja, u svemu bolja polovina sa svojim biljkicama, a ja vas sve toplo i naduvano pozdravljam. :razvaljen::
Viva la Vutra.org !
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
Perfektno:thumb:,jos se uvjek dvoumim ciji mi dnevnik bolji sad cemo vidjet zenski dio kako uzvraca udarac, svaka cast jos jednom afgani su vrh:thumb::thumb::thumb:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nostromo