pomagajte braco

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Baš.Šta ti bi jurtos u 2,ne kužim:))
Ili treba slušati riječi,a pošto je gibonni onda je očito ljubavni problem:icon_lol:
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
grozno grozno grozan osjecaj.. pijem alkohol, pusim cigare.... zdrav razum me sprjecava da ne odem razbit nešto van.. vec sam polupo i kompjuter i stol.
ne vidim spasa nikakvog.. pogotovo faks sada... stan.. novi grad.. nek ide sve u *****
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Frula je napisao(la):
grozno grozno grozan osjecaj.. pijem alkohol, pusim cigare.... zdrav razum me sprjecava da ne odem razbit nešto van.. vec sam polupo i kompjuter i stol.
ne vidim spasa nikakvog.. pogotovo faks sada... stan.. novi grad.. nek ide sve u *****

a problem je u ... ?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Promjena grada i sredine zaista grozno zvuči,još ako je na duže staze.Najbitnije Frula da se opustiš,a alkohol ne opušta,suprotno večinom jbga:)
Polako,pokušaj pronači pozitivno,koliko god je prijdlog izlizan i glup.
Evo ti jedno pozitivno-ne poznaju te murjaci u drugom gradu:))
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Prije su u šumi:rofl:
Morat če nam dati malo detalja,kad nas je več uvukao u svu ovu priču:)
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
ma zene.. svetost i prokletsvo... nemos vjerovat koliko te ista osoba moze cinit sretnim i odjednom te ostavit tako da se osjecas kao bacena carapa u kutu... nakon 2 godine. svaki dan mislim na nju otkad ju poznam :( i sad idem u zagreb, sam, bez te potpore kojoj sam se nadao, a bila je najveca potpora ikada. a finta je sto ona zeli biti prijatelj, a ja nemogu to, nemogu gledat u nju i znat da sam ju izgubio zato sto nisam dovoljno dobar, iako ona govori da sam predobar i sve (ne kontam stvarno) al ono, ovakve komplikacije stvarno ne postoje nigdje. zast zene nemogu biti zadovoljne s time sto imaju? :D
neda mi se pisat, napisao bih vam 3-4 puna posta o svemu, ali nemam snage, previse orahovca. peace
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
zene samo misle (mislila sam i ja) da zele dobre decake koji su romanticni, osecajni i verni
a na kraju uvek trce za barabama koji im ne posvecuju paznju
mislim da si ovde vec uprskao i male su sanse da ti se vrati, jebiga izvini ali moraces menjas taktiku
drzi se svog sebe, ne popustaj zenama, samopouzdanje je jedina privlacna stvar na muskarcu
srecno i da se sto pre oporavis
ako treba neki savet, javi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Drž se Frula, jos je cijeli život pred tobom :sun2: dobro će ti doć promijenit okolinu nakon tog prekida
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
tnx krejzy i natura.. krejzy, istina je sto kazes i drugi to govore isto.. al skeptican sam jos malo.
natura, finta je sto je ona neodlucna jos. i u pravu si sto se tice te pouzdanosti. mislim, nisam imao potrebe ponasat se prema njoj tako, pun uvjerenja i stajaznam cega, kao muskarcina jel. jesam ja kriv sto ju ocu samo pazit i mazit? :) al vidit cemo sta bude sad u sljedecih par dana, jadna ni sama ne zna sta joj se sprema - imba frulintaor. peace
 

aost100

Aktivan Član
15.03.2010
111
8
0
35
brate, ta njena neodlučnost ce te odvest u pakao. prosao sam to, proslo je 3 godine. mozda nisam skroz zaboravio, jer i dan danas kad se sretnes ti srce zakuca brzinom 2 maha skoro ti puknu zile jetra prestane da radi i ukoče ti se mišići. a najgore je sta i prestanes disati kad ti se vrati onaj osjecaj kad si je vidio sa najboljim prijateljem u šumi 1 km od civilizacije a isao si se šetat tamo jer te nešto probudilo i povelo neznam ni sam zasto. imam 6. osjetilo.

http://www.youtube.com/watch?v=OsT8FaZnzdE ova pjesma me pokrece svaki put iznova, nadam se da ce pomoc i tebi
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
frula, laganini...
nije svijet propao... događa se svima... sad je onak banana, ali proći će to, vidjet ćeš... zaboravit ćeš i poslije ćeš se smijati kompletnoj situaciji...
i pitat ćeš se " dali je bilo potrebno onoliko orahovca i onoliko živaca potrošiti za to".... realno gledajući to ti je najnormalnija stvar u životu, ljudi smo jbiga, a ljudi se ostavljaju, volje, pomiruju, ubijaju, ljube, tuku ... itd

prošao sam sličnu stvar, također sam se ponio ko i ti, razne gluposti stavljao u sebe (alkoholne gluposti) ... rekao sam si da si to neću nikad oprostiti itd... ali vrijeme liječi rane, pogotovo ovakve naravi...
izađi, zabavi se...

p.s. nikad ne reci nikad, ne znači to sada da se vi nikad nećete pomiriti ili da nema šanse za nešto ispočetka!