Pomagajte drugari

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.06.2019
97
36
18
37
Jel bi neko hteo da pogleda slike da posaljem da vidi,jesu za presadjivanje,bio bi mu zahvalan do neba.....A valjda ce neka od njih uspeti jer sam pocetnik i atvarno mi treba puno srece da bude nesto od malih a makar jedna,bio bi presrecan.....hvala na razumevanju
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Jel bi neko hteo da pogleda slike da posaljem da vidi,jesu za presadjivanje,bio bi mu zahvalan do neba.....A valjda ce neka od njih uspeti jer sam pocetnik i atvarno mi treba puno srece da bude nesto od malih a makar jedna,bio bi presrecan.....hvala na razumevanju
Sreca ti tu druze nije bitna stari moj,nego pre svega edukacija,citanje i ulazak u pricu u hortikulturu.Ako hoces svrati do mentorskog rado cu ti pomoci da to isteras kako treba.
 
14.06.2019
97
36
18
37
vec si isto pitanje postavio ali bez slike, ne znam kod koga je carobna kugla pa da pogleda
Okacio sam......Sta mislis da radim....vcrs sam hteo da ih presadim u kante od 20l,koristio sam jedanput slavol folijarno ali nisam primetio nikakv boljitak,mozda se meni samo tako cini a stvarno,nemam pojma...Zato primam sve kritike.....
 
14.06.2019
97
36
18
37
Sreca ti tu druze nije bitna stari moj,nego pre svega edukacija,citanje i ulazak u pricu u hortikulturu.Ako hoces svrati do mentorskog rado cu ti pomoci da to isteras kako treba.
Vrlo raado cu uraditi sve sto kazes ali kad sam bacio u case,tek sam onda poceo uciti i citati preko foruma i preko neta ali imam ja jos dosta da ucim....Izvini sad ali kako da svratim do mentorskog?Gde treba da idem jer sam i ovde nov i tek sam poceo da se snalazim....