Pomagajte drugovi hocu da se ubijem!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.06.2012
1
0
0
33
Novi sam na vašem sajtu i u svetu growa. Naime napravio sam jednu gresku i sam me uhvatila frka,mojom velikom nepažnjom slučajno sam pomešao gnojiva za cvetanje i vegetaciju,i po biljci koja je u flowering stanju polio gnojivo za vegetaciju.Sad me je frka kolike su posledice i dali je to kraj mojoj lepotici.Zasad ne vidim nikakva ostecenja!!Molim vas pomozite
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.098
163
Osetim miris vasih hedova
Opusteno tebra, mislim da joj nece nista biti :)
I meni treba pomoc, danas cu da postavim sliku pa ces da mi kazes jel moja dobra za berbu biljka jer imam jos 6 dana onda cu je morati obrati hteo to ili ne. :S
Inace postavicu sliku a postavi i ti, msm da ne bi bilo lose.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
zizibizi je napisao(la):
Novi sam na vašem sajtu i u svetu growa. Naime napravio sam jednu gresku i sam me uhvatila frka,mojom velikom nepažnjom slučajno sam pomešao gnojiva za cvetanje i vegetaciju,i po biljci koja je u flowering stanju polio gnojivo za vegetaciju.Sad me je frka kolike su posledice i dali je to kraj mojoj lepotici.Zasad ne vidim nikakva ostecenja!!Molim vas pomozite

nista nisi pogresio sledece nedelje opali za cvetanje i gotovo razlika je samo u N nista joj nefali ne uzbuduj se kakva sranja ljudi prave nemas poima. fora i razlika je samo sto biljci traba vise azota u cvetanju sta mislis ko joj je davao gnoiva pre 1000 god.pa je opstala

imas brdo biljaka sto ljudi drze u outdoru i neidu da ih vide kad u septembru hedovi ko saka priroda je to

pozz
 
27.06.2012
1
0
0
33
not smoke je napisao(la):
nista nisi pogresio sledece nedelje opali za cvetanje i gotovo razlika je samo u N nista joj nefali ne uzbuduj se kakva sranja ljudi prave nemas poima. fora i razlika je samo sto biljci traba vise azota u cvetanju sta mislis ko joj je davao gnoiva pre 1000 god.pa je opstala

imas brdo biljaka sto ljudi drze u outdoru i neidu da ih vide kad u septembru hedovi ko saka priroda je to

pozz
Uff. dobro je vec sam mislio da mi je sav trud otisao u propast, posto mi je to bila jednina koju sam posadio nije bas nesto velika jedno metar i nesto ali jedva cekam da vidim kakva ce biti.Pozzz....
 
22.08.2012
14
6
3
38
daj čovječe mislila san da se doslovno hoćeš ubit, zabolia me želudac....neće joj bit ništa
 
27.06.2012
1
0
0
33
KorinaST je napisao(la):
daj čovječe mislila san da se doslovno hoćeš ubit, zabolia me želudac....neće joj bit ništa
hahahahaha me joj ne bih se ubio al sam se bas ukenjao posto mi je jednina ove godine koju sam posadio i jos sam imao sreće da bude devojčica,pa bi mi bilo strasno da propadne
 
27.06.2012
1
0
0
33
bf9a3d2b.jpg


Sta mislete koliko da očekujem od nje ima negde oko 1,20m nadam se da ce biti 25g
 
22.08.2012
14
6
3
38
25g meni se čini malo............... (2009 Ž) nam je uspijela bila je visoka 1,70cm širina toliko da je nisam zagrliti, od veljače do srpnja je bila na balkonu, zatim u šumi na suncu uz VELIKU brigu dala nam je 450g bez iti jednog sjemena -što mi je naravno bilo žao (kad nađem cd sa slikama ću ih stavit da se uvjerite)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
ako je ovo što je na slici friško slikano...zaboravi na premije,zaboravi na snove,smanji očekivanja za poprilično suhog:icon_lol:
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
kazhe da ima josh 6 dana???.. kakvi grami??? ok.nemam ochale..ali...ja tu ne vidim nishta osim lista..mohe biti 15g da..ali lista...

ili..onaj sa josh 6 dana nije ni postavio sliku ???
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Oceš da ti kažemo?....ahhahahah....a di je nestalo ono dobar dan......biljka ti cvijeta i cvijetat ce još neko vrijeme....ostalo ok
 
22.08.2012
14
6
3
38
pa nisan baš mislila na planine kad sam napisala šuma, ovdje di ja živin najveće stablo je 1,70cm žišku

* * *

Tvoja je tek je počela, triba cvitat barem do 10 miseca.....evo ovako je moja bila negdi u lipnju...faze srpanj-velike bijele"dlačice", kolovoz i rujan- cvjetovi počinju dobijat sve više kristala i smeđi "dlačica" , listopad- formirali su se cvjetovi i lišće je počelo žutit, početkom studenog sam je prestala zalijevat, te negdi sredinom studenog prije prve kiše sam je iščupala i stavila na prozračan tavan (NAOPAKO OKRENUTA) da se osuši i da sve tekućine iz stabljike idu u cvjetove (tako su mi rekli da treba biti)...vjeruj mi 450g
 
27.06.2012
1
0
0
33
Da se ne svadjamo dalje,koliko god da bude bit ce biljka je tek u 3. nedelji cvetanja tako da ima jos 5,6 nedelja cvetanja ako ne i više.Sad za koji dan cu postaviti nove slike da vidite napredak.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S