pomagajte ! pojma nemam sta je ovo! hvala ;-)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.06.2009
29
0
0
37
pozdrav svima evo trazim malo pomoc znam da malo previse kasnim sa dnevnikom al jbg tako ti je to kad radis preko ljeta pa nemas vremena ni za sebe a kamoli za nesto drugo :-( dakle ukratko posadjena je tek u 6.mjesecu i to na polovini jer su bile 4 i 5 mjesec i pocetak 6. samo kise i nikako mi nisu uspjevale na kraju je ova uspjela i sad nemam pojma sto sa njom ,malo ju je vjetar bio ostetio pa je pocrnila pa sam te listove otkinuo sad su izrasli novi al nikako da pusti cvjetice ...dali netko zna koliko bi opce jos trebala rasti i dali ce uopce pustiti cvjetice i jel zensko uopce ,pojma nemam !hvala sada ima oko 175 cm
2a96ve9.jpg
viodp2.jpg
24q6ayp.jpg
2z9ll4h.jpg
292678o.jpg
10ft0yv.jpg
e8ub9v.jpg
103vf2u.jpg
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
hmm trebala je početi cvjetat kako god okreneš... naravno ako je ženska
od ovih slika se slabo vidi... kolko vidim biljka nije pustila pistile znači da se praktički nezna niti spol...
ostavi to i vidi kaj će se događat... makar ne vjerujem da ćeš dobit nešto od toga!

može biti i genetika u pitanju, nikad se nezna... kakvo si sjeme koristio.. dali si prihranjivao biljku s nečim?
probaj sa plantellom cvet.. makar ništa ne obečajem... ne izgleda baš potencijalno na hedove!

naruči sjemenke, tako si najsigurniji, ili ako imaš neki svoj izbor, naravno koji je provjeren jednim growom...

i sljedeći put kreni kad treba, nemoj čekat predugo, vidiš kaj se događa... ne samo tebi nego dosta ekipe!

pozdrav!
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
slaba vajda da ce ovo biti gotovo pre prvog mraza
ne bih da malerisem, samo realno sagledavam situaciju
a inace, od 4 biljke koje sam imao, 3 zenke su pokazale pol mesec dana pre muzjaka, a sve su posadjene u isto vreme
obicno muske prve pokazu pol, ali u mom slucaju je bilo drugacije
tako da... sto kaze SiD, bolje se pripremi za iducu sezonu
mada ti za indoor nikad nije kasno
 
22.06.2009
29
0
0
37
a pa zao mi je sto to cujem .... kad sam je posadio dobila je prirodn gnoj od ovaca i to je to ,jedino sto mi ju je frend dolazio svaki dan zalijevati odnosno jedan klinac koji ni nezna sta je to ,ja stvarno nisam imao vremena za nju .... dakle ovo mogu baciti ?nista se od nje nece dati iskoristiti? precekat cu jos 10-tak dana pa cu vidjeti sta ce onda biti .... na suncu je od 6 ujutro do 7 navecer cak i 8 .... pokusat cu nabaviti fotoaparat negdje pa bolje slike poslati pa se mozda moze nesto konkretnije reci ...decki svejedno hvala sto replicirate i pokusate pomoci
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
meni se baš sviđa! prava mala sativica. ostala je niska jer si je kasno posadio ali ima sva ostala obilježja prave sative. ja je ne bi bacao ni u kom slučaju, a pogotovo jer vidim da se baš ne brineš oko sigurnosti. kupi neko tekuće gnojivo za fazu cvjetanja kao što ti SiD preporuča, navodno se dodavanjem fosfora može skratiti faza vegetacije. i kupi onu bijelu mrežicu što se stavlja preko biljaka protiv mraza, propušta sunčevu svjetlost, a garantirano pomaže protiv plijesni, niskih temperatura pa čak i jakog vjetra. . e sad, hoće li izgurat do kraja ili neće pitanje je sreće i nadolazećih vremenskih uvjeta. ako si u sjevernim krajevima teško da uspije, ali ako si negdje na jadranu i još te posluži vrijeme... ma samo je nemoj čupat! i nemoj se nadat nekom prinosu, ali izgleda kao da će lansirat u nebo. sretno!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ZG1950 je napisao(la):
,jedino sto mi ju je frend dolazio svaki dan zalijevati odnosno jedan klinac koji ni nezna sta je to

možda je i u ovome problem... nije potrebno a mislim da nije ni dobro previše zalijevati biljku... nemora to značit ali može bit uzrok!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.