Pomoć oko cronha ili UC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Need 4 weed

Aktivan Član
14.06.2019
152
433
63
Pozdrav
Imam 37 godina, oženjen, 2 malih anđela, trenutno ne pušim ništa, alkohol ništa
Trebao bih malu pomoć oko zdravlja
Aktivno sam uživao u "druženju" sa prijateljima od 15-28 godine života, pa prestao kad sam dobio pravi posao, zadnjih par mjeseci tu i tamo se "podružim" mada me dosta zabije
Da prijeđem na problem
U 11. mjesecu 2018 problemi sa želucem, otišao na gastroskopiju i dijagnosticirali mi gastritis, dobio th.
U 1. mj. 2019 dobio gripu, smršavio sam do tada 11 kg, ali se malo smirilo
Početkom 3. mjeseca završio u bolnici zbog proljeva i povraćanja, jedva sam stajao na nogama, par dana prije žena i kćer imale crijevnu virozu, u bolnici s obzirom na sve kažu crijevna viroza i otpuste me kući
Nalazi baš nisu bili bajni odem ja kod svoje dr. i napravim krvnu sliku, i dalje kao neka upala
Ja samoinicijativno odem na Fran Mihaljević, tamo nakon dnevne bolnice, kažu da nisam za njih ali mi kao nalazi nisu baš super, anemija i izgubio puno kilograma od 11. mjeseca, pa da odem dalje, npr. Rebro
Ujutro sjednem na taxi ispred Fran Mihaljević i odem na Rebro. Tamo sam čekao 4 sata, popio kavu , zapalio par cigara i pojeo sendvič.
Uđem kod dr. u boks i krenem sa pričom o gastritis, za to vrijeme mi snimaju EKG i vade krv, kad nakon nekoliko minuta svi se uskomešaju i završim hitno na Uzv
Kažu mi da sam prehodao srčani udar prije par dana, hitna koronarografija i ugrade mi 4 stenta, kud baš mene
Od tada su krenuli i problemi sa želucem, 2 gastroskopije i kolonoskopija, još imam par pretraga za obaviti, ali sumnja je na cronhovu
Baš danas završio u bolnici zbog bolova, ma ništa mi nisu pomogli, sljedeći tjedan idem kod čovjeka za ayurvedsku medicinu, možda nešto pomogne, pazim i na prehranu
Čitam tu o raznim vrstama i CBS, trebao bih neku preporuku za CBS, ali ne da me zabije, meni nisu bolovi najgori, nego neka neugoda i mučnine, gdje i šta kupiti, ako može pomoć bih zahvalan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo