POMOĆ BRZOOOO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.07.2022
1
2
3
29
Pozdrav ekipa,

prvi put se bavim s ovim i dobro sam proučio što bi trebao i kako ali mi se pojavio problemčić. Pošto je outdoor uzgoj i biljčiće su male primjetio sam na jednoj da se lišće počelo sušiti. Zanima me jeli to zbog velike izloženosti ovom jakom suncu, nedostatku ili višku vode, mali pitar? Ima 12 dana su proklijale i ubacio sam i ih u pitar, do prije 2 dana je sve bilo u redu. Molim Vas ljudi pomozite!!!
 
27.07.2022
1
2
3
29
To ovako izgleda, ova lijeva pa listići malo zezaju... zemlja je odlična i zalijevam ih oko 2 dl vode. Na slici su žućkasti još ali jutro je najmanji listić počeo se sušiti.
 

Prilozi

  • WhatsApp Image 2022-07-27 at 08.27.36.jpeg
    WhatsApp Image 2022-07-27 at 08.27.36.jpeg
    154,6 KB · Pregleda: 31

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Da na slici, ali jutros prije posla sam pogleda i na lijevoj se mali listić suši ili osušio, a veći polako gubi boju.
Nije to listić nego kotiledon, biljka ih poslije sama odbaci. Još je prerano za to, ali često se desi da se slučajno oštete (prilikom presadnje i sl.) pa otpadnu i prije :).
Ako je OK onda ću nastavit kako sam i do sada ali u međuvremenu ću definitivno još čitat. :)
Biljke su ok, ali kasniš sa uzgojom :D :).
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: DRmtores
27.07.2022
1
2
3
29
Nije to listić nego kotiledon, biljka ih poslije sama odbaci. Još je prerano za to, ali često se desi da se oštete slučajno pa otpadnu i prije :).

Biljke su ok, ali kasniš sa uzgojom :D :).
Hvala na povratnoj informaciji! Spasili ste me velikog stresa. :D
Biljke su automati pa se nadam da ce do sredine 9 mj., max 10 bit sve gotovo. Trazio nesto za sto treba 6-8 tjedana jer samo kasno poceo. Prvi put pa eto, na greskama se uci. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi